
Ostend Beach gaat komende zomer opnieuw op culinair avontuur, samen met het Oostends restaurant Storm. Op 12 en 13 juli slaat het dancefestival opnieuw de tenten op op het Klein Strand. “Het niveau van de artiesten is hoger dan ooit”, zeggen organisatoren Jan Mortemans en Kevin Beirens. Onder andere Meduza, Reinier Zonneveld en Hugel zijn er te zien op het verplaatste podium met zicht op zee.
Niet drie maar twee dagen Ostend Beach dit jaar. In plaats daarvan krijgen de bezoekers wereldtoppers van formaat te zien. “Het Klein Strand en de setting van Ostend Beach wordt dit jaar anders ingedeeld”, duidt Jan Mortelmans. “Zo komt er een nieuw openluchtpodium met zicht op zee. Wie naar het podium keek, keek op de appartementsblokken. Voortaan wordt er een open zicht gecreëerd, zonsondergang inclusief.”
Dit jaar wordt de focus nog meer op house & techno gelegd. “We stappen af van het eerder commerciële. De bands die geen plaats meer hebben op Ostend Beach, kunnen terecht bij ons partnerfestival Summerlove”, duidt Mortelmans. “We verwelkomen wel meer dan 65 artiesten die op vier verschillende podia te zien zullen zijn. Op zaterdag is er de headliner Meduza, het Italiaanse dj-trio dat doorbrak met hun wereldhit ‘Piece of Your Heart’. Ook Alignment, die de afgelopen jaren wereldwijd furore maakte is van de partij; Op zondag is Reinier Zonneveld, de Nederlandse techno-maestro die al jaren het internationale festivalcircuit veroverd, de headliner. Zij worden aangevuld met vaste waarden en andere dj’s.”
Voor het eerst worden zogenaamde Next Generation tckets aangeboden, waarbij jongeren tot 21 jaar 20 euro korting krijgen op dagtickets en 35 euro op combitickets. Er is ook een UiTPAS-regeling waarbij houders 50 procent korting krijgen op een combiticket. Verder zijn e rook combitickets voor Summerlove en Ostend Beach.
Het bekende restaurant Storm zal opnieuw het culinaire gedeelte verzorgen in het VIP-restaurant tijdens het festival. “Er komt een gastronomisch menu, geïnspireerd op de energie van het festival en de smaken van de Noordzee”, duidt chef Michiel Rabaey. “We werken daarmee met de ‘catch of the day’, want vis is de hoofdzaak van ons restaurant. We zijn blij dat we dit opnieuw mogen doen.”
Voor een VIP-ticket met eten betaal je 179 euro. Tickets zijn te bestellen via www.ostendbeach.be.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier