Diksmuidenaar Peter Bossu stelt nieuwe dichtbundel voor

Gedeputeerde Jurgen Vanlerberghe feliciteert Peter Bossu met diens nieuwste boek. © ACK
Annie Callewaert
Annie Callewaert Medewerker KW

In het fietscafé op de IJzerboomgaard in Diksmuide stelde Peter Bossu zijn nieuwste werk voor: ‘Gedichten over alle rivieren heen’.

Peter, niet aan zijn proefstuk toe, schreef deze poëzie als een reis doorheen zijn leven. Een boek om op een stil moment van te genieten en de woorden te laten doordringen, ze te laten inwerken op de gevoelens en gedachten van de lezer.

Kritische vragen

In 150 pagina’s neemt hij de lezer mee op een reis doorheen de wereld, stelt hij kritische vragen, laat hij nadenken en geeft hij mee hoe hij de wereld, de mensen, de natuur observeert en waardeert.

Het boek in hardcover is verkrijgbaar bij de auteur voor 30 euro (inclusief portkosten op rekeningnummer BE36 0630 7262 8581 met vermelding Rivieren en volledig postadres).

Lees meer over:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise