Man uit Roeselare vraagt derde keer opschorting voor slagen

Redactie KW

Een 49-jarige man uit Roeselare vraagt in beroep al voor de derde maal een opschorting voor slagen en belaging van zijn ex-vriendin.

De man knoopte na een lange echtscheiding een nieuwe relatie aan, maar die verliep volgens zijn advocaat met aantrekken en afstoten. In 2018 begon de belaging na het einde van de relatie en in juni 2018 greep hij haar na een ruzie bij de keel.

Volgens de man werd hij zelf belogen en heeft hij zijn zoon uit zijn huwelijk al tien jaar niet meer gezien. “Tien jaar leng heeft het openbaar ministerie niks gedaan.” Voor de belaging en slagen aan zijn vriendin vraagt hij een opschorting.

Derde keer

De man werkt als gerechtsdeskundige voor de rechtbank en volgens zijn advocaat is het belangrijk een blanco strafblad te behouden. Maar het openbaar ministerie adviseerde het hof negatief.

“De man heeft in 2010 al eens een opschorting gekregen voor slagen aan zijn schoonvader en in 2019 voor slagen aan de portier van de school van zijn zoon. Ik vraag nu een straf. “ Het hof doet uitspraak op 20 april.

(OSM)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise