Kortrijkzaan deelt kopstoot uit aan echtgenote na zwemles met zoontje

© Getty Images/EyeEm
Redactie KW

Nadat hij zijn echtgenote en hun 5-jarig zoontje drie uur te laat oppikte na hun zwemles gaf een 49-jarige man uit Kortrijk haar ook nog een kopstoot. Niet voor het eerst en daarom stond hij voor de rechtbank in Kortrijk terecht.

Op 23 september 2022 bracht Aissa A. zijn echtgenote en hun zoontje naar het zwembad in Kortrijk. Toen hun zwemles erop zat, daagde hij niet op om hen op te pikken. De vrouw liep in de gietende regen dan maar naar het station in Kortrijk.

Eerdere veroordeling

Daar dook A. drie uur later toch op. Wat volgde, was een hevige discussie waarbij A. zijn echtgenote een kopstoot verkocht. Door een vorige veroordeling voor partnergeweld stond hij nog onder voorwaarden.

De openbare aanklager vorderde een celstraf van acht maanden en een boete van 400 euro. “Het was een misverstand”, klonk het bij de advocaat van A.

Toxische relatie

“Hij dacht dat ze een sms’je zou sturen wanneer hij hen opnieuw moest komen ophalen. Toen hij er was, bleek ze al vertrokken. Maar bovenal is er tussen beiden een toxische relatie. Ze leven naast elkaar, maar weigeren te scheiden.” Vonnis op 11 januari. (LSi)

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise