Een 28-jarige man uit Alveringem heeft een nieuwe celstraf van 3 maanden wegens smaad en weerspannigheid tegen de politie. J.N. werd agressief in een café en weigerde naar buiten te komen. Daarna ging hij tekeer tegen de politie: “Jij bent een vuile rotflik van Alveringem”, brieste hij.
Dat de 28-jarige man op zijn zachtst gezegd een probleem heeft met de politie is niet nieuw. J.N. werd eerder al veroordeeld voor smaad en weerspannigheid tegen dezelfde mensen van politiezone Spoorkin. Op de Hoppefeesten in Veurne liep hij zelfs opzettelijk tegen een politieman aan waarna hij agressief werd. Deze keer deden de feiten zich op 29 oktober vorig jaar voor in een café in Alveringem.
“J.N. veroorzaakte er opnieuw problemen waarna de politie werd gebeld”, sprak de procureur. “Eerst weigerde hij naar buiten te komen waarna ze hem kwamen halen. ‘Jij bent die vuile rotflik van Alveringem’, brieste hij. Waarna hij hen nog allerlei weinig fraais naar het hoofd slingerde. Hij gaf die feiten toe maar stelt dat hij gewoon dronken was.” J.N. daagde niet op voor zijn proces en kreeg drie maanden effectieve celstraf en 800 euro boete. (JH)