Afscheid nemen van Klaasje én dromen over nieuwe K’tjes in K3 Show in Oostende

K3 © PADI/Pieterjan
Patrick Depypere
Patrick Depypere Medewerker KW

‘De Dromenshow’ van K3 – die voor Hanne, Klaasje en Marthe hun vierde theatershow is – was klaar om in het voorjaar van 2020 in première te gaan. Maar daar stak de coronapandemie een stokje voor. Het coronajaar deed Klaasje dan beslissen om haar fakkel als K’tje door te geven wat van deze dromenshow tegelijkertijd een afscheidsshow maakt.

De show mag dan wel geen leuk verhaaltje bevatten, maar een simpele rode draad rond de dromenbus. Toch was deze show een visueel sterk spektakel door de vele medleys en fantastische dansers. In de show staan inderdaad ‘dromen’ centraal. Hanne en Marthe vroegen hun fans om op voorhand twee brieven te schrijven. Eentje als afscheidsbrief voor Klaasje en eentje waarin ze kunnen dromen en vertellen hoe het toekomstig K3’tje eruit moet zien. Wat we vooral onthouden was hoe de kinderen in Kursaal Oostende willen dat het nieuwe K’tje eruit ziet: terug een blond meisje dat mooi kan zingen en natuurlijk ook lief is. Hanne en Marthe benadrukken dat ze vooral een goeie klik moeten hebben met het nieuwe K3’tje en dat het niet uit maakt of het een jongen of een meisje wordt. In het najaar start de ‘K2 zoekt K3’ zoektocht op vtm.

K3
K3 © PADI/Pieterjan

K3 zong heel wat liedjes, waaronder ‘Altijd blijven dromen’, ’10.000 Luchtballonnen en Alle kleuren’, ‘Leve de cowboys’, een beroepen medleyh, ‘Dans van de farao’, ‘Mijn held’, ‘Feestje in de keuken’ & ‘Pina Colada’, ‘Superhero’ & ‘Play-O’, ‘Dieper dan de zee’ en ‘1000 kleine matroosjes’, ‘Borst vooruit’, Kusjessoldaten’ en ‘De Revolutie’, ‘Popgroep’ & ‘Iedereen K3’. ‘Liefde is overal’, ‘Beter als je danst’… (PADI & Pieterjan)

© PADI/Pieterjan

Zin om erbij te zijn? Dat kan op zaterdag 14 augustus om 17 uur en zondag 15 augustus om 10 uur in Kursaal Oostende. Tickets tussen 42,50 en 19,50 euro. Reservatie: 0900 40 850 (0,50 euro/minuut)- www.studio100.be

© PADI/Pieterjan

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise