Shana Dolphen, een uit Veurne afkomstige Scheveningse, werd de voorbije dagen het onderwerp van een heuse mediahetze. Volgens de Nederlandse pers is de blondine de nieuwe vriendin van Robert Minderhoud, beter bekend als ‘Jokertje’ in de razend populaire tv-programma’s ‘Oh Oh Cherso’ en ‘Oh Oh Tirol’.
De 19-jarige Shana Dolphen is geboren in Veurne en groeide op in Koksijde en Middelkerke. Toen Shana’s moeder overgeplaatst werd van het casino van Oostende naar dat van Scheveningen, verhuisde de toen vijfjarige Shana mee. Haar vader en andere familieleden wonen nog in Sint-Idesbald, maar met hen heeft ze niet veel contact meer.
De blonde ‘vamp’ werkt in een zonnestudio en houdt ervan om “lekker wat met vriendinnen te doen”, zoals een bioscoopje, shoppen, een terrasje of gaan zonnen op het strand.
Robert ‘Jokertje’ Minderhoud
De Scheveningse verwierf bekendheid in Nederland door haar deelname aan ‘Beauty and The Beast’, waarbij ze gekoppeld werd aan een persoon met brandwonden. Door haar deelname aan dat programma kwam Shana in een heuse mediastorm terecht. “De woordvoerster van dat programma verspreidde de roddel als zou ik de nieuwe vriendin van Robert zijn. Dat deed ze met de bedoeling om meer kijkers te lokken”, zegt ze.
Robert, dat is Robert Minderhoud, die bij ons en in Nederland beter bekend is als ‘Jokertje’ uit de waanzinnig populaire tv-programma’s ‘Oh Oh Cherso’ en ‘Oh Oh Tirol’, waarbij enkele Hagenezen de bloemetjes buitenzetten in Chersonissos en Tirol.
Enkel vrienden
“Ik ben wel goede vrienden met Jokertje”, lacht Shana. “We vertellen elkaar alles. Dat ik op foto’s sta met hem? Een vriendin van mij is enorm verliefd op Robert. Zij staat ook op de foto met hem, hoor.”
Shana en Jokertje leerden elkaar kennen ná zijn deelname aan ‘Oh Oh Cherso’, wat haar de titel van ‘starfucker’ opleverde. “We hebben elkaar eigenlijk op een heel rare manier leren kennen. Eerst via de computer en later herkenden we elkaar tijdens het uitgaan. Sindsdien sms’en we elkaar altijd als we op een feestje zijn.”
Looks niet belangrijk
Shana ontkent haar liefdesrelatie met het meisjesidool. Sterker nog, ze weet niet eens of hij haar type wel is. “Ik weet dat eigenlijk nog niet, want het uiterlijk doet er voor mij niet toe”, zegt ze. “Ik weet ook niet of ik op hem zou kunnen vallen want daar heb ik nog nooit bij stilgestaan. Ik bekijk hem helemaal niet op die manier.”
In Nederlandse tijdschriften wordt Shana niet zonder enig overdrijven omschreven als een ‘Scheveningse schone’ en een ‘bloedmooie blondine’. Heeft de voormalige West-Vlaamse dan al iets gedaan met haar looks? “Die mensen zoeken gewoon een beschrijving om iemand te benoemen”, relativeert ze. “Ik heb nog geen modellenwerk gedaan, neen. Het lijkt me wel leuk, maar mijn lengte – 1,64 meter – valt wat tegen. En ik zou me eigenlijk liever richten op een echte, vaste baan.”
(TV)
Een filmpje over Jokertje vind je hier:
Een video van Shana in ‘Beauty and the Beast’: