BELOFTEN

Ruddervoorde, PK t., 17/04, 21 km, 23 dlnrs. : 1. Jasper De Plus (30), 2. Torsten Demeyere (28), 3. Cériel Desal (26), 4. Lennert Cappan (24), 5. Vito Braet (22), 6. Raoul Decraene (20), 7. Thomas Vansteelandt (18), 8. Gilles Borra (16), 9. Louis Blouwe (14), 10. David Beernaert (12), 11. Robin Rosseeuw (10), 12. Arne Verfaillie (8), 13. Ewout Verstraete (6), 14. Briek Beuselinck (5), 15. Wannes Geldhof (5), 16. Justin Compernolle (5), 17. Axel Braet (5), 18. Lars Collie (5), 19. Wannes Debuysere (5), 20. Birger Rosseeuw (5), 21. Matteo Roose (5), 22. Liebert Michiels (5), 23. Jeroen Clybouw (5).

Torhout, 20/04, 125 km, 142 dlnrs. : 1. Ciske Aneca, 13. Mathias Declercq (3).

Beselare, 21/04, 114 km, 119 dlnrs. : 1. Jordy Vermeire, 13. Lars Collie (3).

Moorslede, 22/04, 122 km, 85 dlnrs. : 1. Jonas Goeman, 6. Wesley Vercamst (10), 7. Jari Carpentier (9), 10. Wouter Verhulst (6), 14. Mauri Vansevenant (2).

Tour du Loir et Cher, 2.2. : Henri Vandenabeele (58; 19de, 4de, 30ste, eindstand 15de), Loran Cassaert (21; 20ste, 26ste, eindstand 25ste).

Luik-Bastenaken-Luik, 1.2., 20/04, 171 km : 1. Kevin Vermaerke, 13. Mauri Vansevenant (10), 16. Lothar Verhulst (7), 24. Nicolas Verougstraete (7), 30. Jaron Wydooghe (7).

Spar Arden Challenge : Tiebo Devoogdt (5; 17de).

Tussenstand:

1. Vito Braet (121), 2. Gilles Borra (90), 3. Wesley Vercamst (78), 4. Jens Vanoverberghe (69), 5. Loran Cassaert (64), 6. Henri Vandenabeele (63), 7. Torsten Demeyere (58), 8. Cériel Desal (44), 9. Lennert Cappan (42), 10. Thomas Vansteelandt (39), 11. Louis Blouwe (35), 12. Jaron Wydooghe (33), 13. Nicolas Verougstraete (31), 14. Jasper De Plus (30), 15. David Beernaert (27), 16. Milan Hanne (24), 17. Shayne Pruvoost (22), 18. Lars Van Coppenolle (22), 19. Raoul Decraene (20), 20. Briek Beuselinck (18), 21. Mauri Vansevenant (17), 22. Lothar Verhulst (15), 23. Arne Verfaillie (13), 24. Lars Collie (12), 25. Robin Rosseeuw (10), 26. Alessandro Vandromme (9), 27. Jonas Vandeputte (9), 28. Jari Carpentier (9), 29. Stefano Museeuw (6), 30. Ewout Verstraete (6), 31. Wouter Verhulst (6), 32. Robbe Debuyck (5), 33. Greg Luyssen (5), 34. Wannes Geldhof (5), 35. Justin Compernolle (5), 36. Axel Braet (5), 37. Wannes Debuysere (5), 38. Birger Rosseeuw (5), 39. Matteo Roose (5), 40. Liebert Michiels (5), 41. Jeroen Clybouw (5), 42. Henri Devoogdt (5), 43. Mathias Vanoverberghe (3), 44. Bruce Deboot (3), 45. Mathias Declercq (3).

JUNIORES

Ruddervoorde, PK t., 17/04, 14 km, 29 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (30), 2. Jasper Dejaegher (28), 3. Robin Orins (26), 4. Warre Vangheluwe (24), 5. Mathias Vandenborre (22), 6. Alex Vandenbulcke (20), 7. Calvin Verbeeck (18), 8. Ruben Lefevre (16), 9. Lukas Buijsse (14), 10. Timo Desmet (12), 11. Yorben Lauryssen (10), 12. Sander Dekien (8), 13. Arthur De Neve (6), 14. Victor Trio (5), 15. Aiden Vanderbeke (5), 16. Rune Thoré (5), 17. Matthew Deborggraeve (5), 18. Diel Vergote (5), 19. Kjell Dejonghe (5), 20. Victor Vercouillie (5), 21. Seppe Debosschere (5), 22. Ian Lewillie (5), 23. Tjorven Expeels (5), 24. Arne Buffel (5), 25. Jasper Bert (5), 26. Jari Simoens (5), 27. Jona Landerwyn (5), 28. Lennert Debruyne (5), 29. Mathias Noreilde (5).

Geluveld, 20/04, 93 km, 81 dlnrs. : 1. Jelle Declerck, 3. Joshua Vansteenkiste (13), 6. Michiel Dejonghe (10), 7. Kenneth Verstegen (9), 8. Rune Thoré (8), 12. Mattice Delft (4), 14. Matthew Deborggraeve (2), 15. Jasper Bert (1).

Westkerke, 22/04, 90 km, 56 dlnrs. : 1. Joshua Vansteenkiste (15), 2. Warre Vangheluwe (14), 6. Matthew Deborggraeve (10), 7. Gilles Verroonen (9), 8. Jordy Decottignies (8), 9. Alessio De Maere (7), 10. Arne Buffel (6), 12. Laurens Vandaele (4).

Ster van Zuid-Limburg : Alex Vandenbulcke (44; 3de, eindstand 7de), Lars Van Ryckeghem (35; 6de, 16de, eindstand 11de), Jasper Dejaegher (24; 9de, 18de, eindstand 15de), Ramses Debruyne (23; 7de, eindstand 20ste), Calvin Verbeeck (19; 23ste, 9de), Robin Orins (10; 28ste, 14de), Ruben Lefevre (6; 13de), Mathias Vandenborre (5; 21ste), Lawrence Stalpaert (5; 28ste), Korneel Decaestecker (5; 18de), Aaron Verstraete (5; 23ste), Diel Vergote (5; 30ste).

Tussenstand:

© VDB

1. Warre Vangheluwe (183), 2. Alex Vandenbulcke (138), 3. Ramses Debruyne (112), 4. Lars Van Ryckeghem (95), 5. Robin Orins (64), 6. Mathias Vandenborre (60), 7. Jasper Dejaegher (59), 8. Calvin Verbeeck (58), 9. Ruben Lefevre (46), 10. Lukas Buijsse (43), 11. Joshua Vansteenkiste (41), 12. Sander Dekien (40), 13. Matthew Deborggraeve (30), 14. Kenneth Verstegen (26), 15. Arne Buffel (24), 16. Yaaron Logghe (22), 17. Timo Desmet (22), 18. Jari Simoens (16), 19. Lucas Dewachter (15), 20. Emiel Vanacker (15), 21. Rune Thoré (13), 22. Victor Trio (12), 23. Jasper Bert (11), 24. Korneel Decaestecker (11), 25. Yorben Lauryssen (10), 26. Michiel Dejonghe (10), 27. Aaron Verstraete (10), 28. Diel Vergote (10), 29. Lawrence Stalpaert (9), 30. Gilles Verroonen (9), 31. Jordy Decottignies (8), 32. Benoît Claus (7), 33. Simon Maes (7), 34. Alessio De Maere (7), 35. Seppe Debosschere (6), 36. Arthur De Neve (6), 37. Gust Lootens (5), 38. Robban Vermeulen (5), 39. Aiden Vanderbeke (5), 40. Kjell Dejonghe (5), 41. Victor Vercouillie (5), 42. Ian Lewille (5), 43. Tjorven Expeels (5), 44. Jona Landerwyn (5), 45. Lennert Debruyne (5), 46. Mathias Noreilde (5), 47. Mattice Delft (4), 48. Laurens Vandaele (4), 49. Michiel Nuytten (2), 50. Michael Gardin (1).

NIEUWELINGEN

Ruddervoorde, PK t. 1stejaars, 17/04, 7 km, 25 dlnrs. : 1. Nicholas Goossens (30), 2. Joran Luyssen (28), 3. Thibo Germonprez (26), 4. Milan Vandamme (24), 5. Jasper Dekien (22), 6. Milan Van Hollebeke (20), 7. Emiel Del'Haye (18), 8. Wout Vansteenkiste (16), 9. Oscar Scheirlynck (14), 10. Niels Declerck (12), 11. Seppe Vandendorpe (10), 12. Yaurick Leenknegt (8), 13. Noah Verstichele (6), 14. Tim Dekoninck (5), 15. Victor Delbarge (5), 16. Emile Taildeman (5), 17. Thibaud Nuyttens (5), 18. Jin Vercaemst (5), 19. Luca Pollin (5), 20. Mathis Baert (5), 21. Warre Van Den Meerssche (5), 22. Thiemen Vandersteene (5), 23. Leyton Soenens (5), 24. Jasper Denorme (5), 25. Benno Ceenaeme (5).

Ruddervoorde, PK t. 2 dejaars, 17/04, 7 km, 20 dlnrs. : 1. Alec Segaert (30), 2. Sander Inion (28), 3. Michiel Lambrecht (26), 4. Lars De Beul (24), 5. Baptiste Dewil (22), 6. Iyen Cristofano (20), 7. Wout Remmerie (18), 8. Jan Van Dyck (16), 9. Maxim Delrue (14), 10. Nathan Maeyaert (12), 11. Andreas Deceuninck (10), 12. Lennert Beuckelaere (8), 13. Jason Baele (6), 14. Robin Hoorne (5), 15. Thieben Wandels (5), 16. Koen Lannoo (5), 17. Louis Bogaert (5), 18. Sander Kint (5), 19. Xander Rigoler (5), 20. Douwe Bultynck (5).

Geluveld, 20/04, 62 km, 61 dlnrs. : 1. Nathan Maeyaert (15), 2. Baptiste Dewil (14), 3. Arno Meersseman (13), 6. Jasper Heyman (10), 10. Louis Bogaert (6), 11. Milan Van Hollebeke (5), 12. William Denys (4), 13. Michiel Lambrecht (3).

Dadizele, 20/04, 65 km, 65 dlnrs. : 1. Jens Dalle (15), 2. Jason Baele (14), 4. Thieben Wandels (12), 5. Jakov Beirlaen (11), 6. Wannes Dewulf (10), 8. Jens Vancauwenberghe (8), 9. Milan Vanhoutteghem (7), 12. Brent De Campenaere (4), 14. Maxim Delrue (2), 15. Lennert Beuckelaere (1).

Ledegem, 22/04, 62 km, 79 dlnrs. : 1. Michiel Lambrecht (15), 2. Jan Van Dyck (14), 3. Lars De Beul (13), 4. Sander Kint (12), 5. Jelle Harteel (11), 6. Jens Dalle (10), 7. Tyler Desmet (9), 8. Baptiste Dewil (8), 9. Koen Lannoo (7), 11. William Denys (5), 12. Maxim Delrue (4), 13. Jean-Louis Malfait (3), 14. Antoon Desmet (2).

Tussenstand:

© VDB

1. Michiel Lambrecht (190), 2. Alec Segaert (115), 3. Lars De Beul (81), 4. Thieben Wandels (51), 5. Maxim Vinckier (46), 6. Maxim Delrue (46), 7. Nicholas Goossens (44), 8. Baptiste Dewil (44), 9. William Denys (42), 10. Jelle Harteel (39), 11. Koen Lannoo (38), 12. Jasper Dekien (36), 13. Jan Van Dyck (35), 14. Wout Remmerie (34), 15. Thibo Germonprez (34), 16. Jason Baele (33), 17. Sander Inion (33), 18. Joran Luyssen (33), 19. Gerben Dewinter (31), 20. Jens Dalle (30), 21. Lennert Beuckelaere (28), 22. Nathan Maeyaert (27), 23. Louis Bogaert (26), 24. Milan Vandamme (25), 25. Milan Van Hollebeke (25), 26. Sander Kint (21), 27. Emile Taildeman (20), 28. Yaurick Leenknegt (20), 29. Iyen Cristofano (20), 30. Jean-Louis Malfait (20), 31. Emiel Del'Haye (18), 32. Wannes Dewulf (17), 33. Jasper Heyman (17), 34. Jakov Beirlaen (17), 35. Niels De Clerck (17), 36. Milan Vanhoutteghem (16), 37. Wout Vansteenkiste (16), 38. Andreas Deceuninck (15), 39. Oscar Scheirlynck (14), 40. Arno Meersseman (13), 41. Jani Decoster (12), 42. Noah Verstichele (12), 43. Jens Vancauwenberghe (11), 44. Seppe Vandendorpe (11), 45. Thibo Clauw (9), 46. Tyler Desmet (9), 47. Douwe Bultynck (8), 48. Robin Hoorne (5), 49. Xander Rigole (5), 50. Tim Dekoninck (5), 51. Victor Delbarge (5), 52. Thibaud Nuyttens (5), 53. Jin Vercaemst (5), 54. Luca Pollin (5), 55. Mathis Baert (5), 56. Warre Van Den Meerssche (5), 57. Thiemen Vandersteene (5), 58. Leyton Soenens (5), 59. Bruno Ceenaeme (5), 60. Jasper Denorme (5), 61. Brent De Campenaere (4), 62. Luca Worm (3), 63. Robin Vromant (2), 64. Brent Delaere (2), 65. Antoon Desmet (2).

DAMES JUNIORES

PK tijdrijden, Ruddervoorde, 17/04, 7 km, 12 dlnrs. : 1. Elena Debouck (30), 2. Lotte Popelier (28), 3. Jade Lenaers (26), 4. Kato Vandoorne (24), 5. Leontine Farazijn (22), 6. Kyenta Vanwalleghem (20), 7. Fien De Wispelaere (18), 8. Marie Carrette (16), 9. Anse Debaere (14), 10. Laney Vercaemst (12), 11. Alice De Laere (10), 12. Marie Vandendriessche (8).

Vlaams kampioenschap op de weg, Beernem, 22/04, 39 dlnrs. : 3. Elena Debouck (26), 8. Lotte Popelier (16), 12. Jade Lenaers (8), 22. Fien De Wispelaere (5), 24. Kyenta Vanwalleghem (5).

Tussenstand:

© Foto Coghe

1. Elena Debouck & Lotte Popelier (80), 3. Jade Lenaers (64), 4. Kato Vandoorne (47), 5. Leontine Farazijn (38), 6. Kyenta Vanwalleghem (33), 7. Fien De Wispelaere (32), 8. Marie Carrette (24), 9. Anse Debaere (19), 10. Alice De Laere (15), 11. Laney Vercaemst (12), 12. Marie Vandendriessche (8).

DAMES NIEUWELINGEN

PK tijdrijden, Ruddervoorde, 17/04, 7 km, 5 dlnrs. : 1. Malaika Feys (30), 2. Marie Vaneeckhoutte (28), 3. Pauline De Wulf (26), 4. Emke De Keyser (24), 5. Jasmina Nobus (22).

Vlaams kampioenschap op de weg, Beernem, 22/04, 33 dlnrs. : 1. Marith Vanhove (30), 6. Julie Hendrickx (20), 8. Malaika Feys (16), 15. Lani Wittevrongel (5), 21. Pauline De Wulf (5), 23. Marie Vaneeckhoutte (5), 26. Margot Rottiers (5).

Tussenstand:

© vdb

1. Marith Vanhove (96), 2. 4. Malaika Feys (69), 3. Julie Hendrickx (64), 4. Emke De Keyser (47), 5. Marie Vaneeckhoutte (41), 6. Pauline De Wulf (38), 7. Jasmina Nobus (22), 8. Lani Wittevrongel (20), 9. Ooike Breye (11), 10. Margot Rottiers (8), 11. Estée Fierens (2).