Wie leidt er in WestSprint? (week 6)

Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Torhout, 31/03, 125 km, 156 dlnrs. : 1. Jo Maes, 3. Thomas Vansteelandt (13), 10. John Ross Clauw (6), 11. Arne Verfaillie (5).

Moorslede, 02/04, 114 km, 70 dlnrs. : 1. Thibau Verhofstadt, 5. John Ross Clauw (11), 6. Cériel Desal (10), 7. Bruce Deboot (9), 8. Michiel Stockman (8), 9. Jaron Wydooghe (7), 11. Gauthier Vandevyvere (5), 14. Jonas Vandeputte (2), 15. Jari Carpentier (1).

Triptyque Monts et Chateaux, 2.2. : Stan Dewulf (152; 17de, 1ste, 1ste, eindstand 2de), Wesley Vercamst (7; 14de), Tuur Deprez (7; 25ste).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (162), 2. Maxime De Poorter (74), 3. Tuur Deprez (29), 4. Lothar Verhulst (28), 5. Thomas Vansteelandt (27), 6. John Ross Clauw (24), 7. Loran Cassaert (22), 8. Wannes Debuysere (19), 9. Jari Carpentier (18), 10. Abram Stockman (17), 11. Jaron Wydooghe (17), 12. Wesley Vercamst (15), 13. Bruce Deboot (14), 14. Robbe Debuyck (13), 15. Michiel Stockman (13), 16. Quinten Verbeeck (10), 17. Cériel Desal (10), 18. Igor Courtens (5), 19. Shayne Pruvoost (5), 20. Arne Verfaillie (5), 21. Gauthier Vandevyvere (5), 22. Berre Delesie (3), 23. Jarne Jacques (2), 24. Mauri Vansevenant (2), 25. Jonas Vandeputte (2).

JUNIORES

Ronde van Vlaanderen, 1.1., 01/04, 131 km, 164 dlnrs. : 1. Daniël Arnes, 4. Vito Braet (37), 13. Kasper Saver (10), 17. Lars Collie (7), 19. Michiel Nuytten (7), 23. Bavo Houssin (7), 25. Alex Vandenbulcke (7), 26. Laurens Maes (7), 30. Jochem Kerckhaert (7).

Westkerke, 02/04, 90 km, 50 dlnrs. : 1. Brent Machiels, 2. Lennert Cappan (14), 5. Lars Collie (11), 7. Lukas Buysse (9), 9. Matthew Deborggraeve (7), 10. Victor Borra (6), 12. Matteo Roose (4), 13. Ewout Verstraete (3), 14. Gilles Vanneste (2), 15. Sander Dekien (1).

Ster van Zuid-Limburg, 31/03-02/04 : Henri Vandenabeele (60; 13de, 6de, 6de, eindstand 9de), Mathisse Grootaert (22; 29ste, 28ste, 10de), Ruben Lefevre (10; 20ste, eindstand 27ste), Staf Fieuw (5; 21ste), Wannes Geldhof (5; 17de).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 6)
© vdb

1. Vito Braet (134), 2. Henri Vandenabeele (88), 3. Mathisse Grootaert (68), 4. Alex Vandenbulcke (56), 5. Kasper Saver (46), 6. Laurens Maes (44), 7. Wannes Geldhof (31), 8. Lennert Cappan (29), 9. Aaron Stockx (24), 10. Warre Vangheluwe (23), 11. Lars Collie (23), 12. Gilles Vercruysse (22), 13. Michiel Nuytten (22), 14. Mathias Vandenborre (21), 15. Justin Houtekier (20), 16. Milan Hanne (20), 17. Aaron Verstraete (19), 18. Bavo Houssin (19), 19. Laurens Vandaele (16), 20. Staf Fieuw (15), 21. Joshua Vansteenkiste (14), 22. Matthew Deborggraeve (13), 23. Ruben Lefevre (12), 24. Simon Maes (11), 25. Michael Gardin (11), 26. Brecht Vileyn (10), 27. Matteo Roose (10), 28. Jari Simoens (9), 29. Lukas Buysse (9), 30. Calvin Verbeeck (8), 31. Victor Borra (8), 32. Henri Vandenabeele (7), 33. David Beernaert (7), 34. Mathias Declercq (7), 35. Jochem Kerckhaert (7), 36. Gust Lootens (6), 37. Cedric Verhelle (5), 38. Gilles Verroonen (4), 39. Ewout Verstraete (3), 40. Emile Eeckhout (2), 41. Gilles Vanneste (2), 42. Thibo Vandenheede (1), 43. Sander Dekien (1).

NIEUWELINGEN

Ledegem, 02/04, 61 km, 88 dlnrs. : 1. Ramses Debruyne (15), 2. Maxime Vinckier (14), 3. Lawrence Stalpaert (13), 4. Benoît Claus (12), 5. Arne Buffel (11), 6. Lucas Dewachter (10), 7. Arthur De Neve (9), 8. Louis Bogaert (8), 9. Victor Vercouillie (7), 10. Nathan Castelain (6), 12. Ian Lewille (4), 14. Gerben De Winter (2), 15. Robin Hoorne (1).

Omloop Braakman, IC, 31/03, 82 km, 150 dlnrs. : 3. Robin Orins (26), 7. Rune Thoré (18), 24. Diel Vergote (5).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 6)
© vdb

1. Robin Orins (70), 2. Arne Buffel (61), 3. Lucas Dewachter (50), 4. Lawrence Stalpaert (47), 5. Arthur De Neve (28), 6. Maxime Vinckier (28), 7. Ramses Debruyne (28), 8. Benoît Claus (25), 9. Rune Thoré (23), 10. Lars Van Ryckeghem (18), 11. Nathan Castelain (15), 12. Jens Dalle (10), 13. Louis Bogaert (8), 14. Lennert Debruyne (7), 15. Kenneth Verstegen (7), 16. Alec Segaert (7), 17. Michiel Lambrecht (7), 18. Victor Vercouillie (7), 19. Xander Catteeuw (5), 20. Arno Meersseman (5), 21. Diel Vergote (5), 22. Ian Lewille (4), 23. Jean-Louis Malfait (3), 24. Sander Meeus (2), 25. Gerben Dewinter (2), 26. Seppe Debosschere (1), 27. Jan Van Dyck (1), 28. Robin Hoorne (1).

DAMES JUNIORES

Wie leidt er in WestSprint? (week 6)
© BELGA

Tussenstand :

1. Shari Bossuyt (130), 2. Ines Malfait (20), 3. Lotte Popelier (10).

DAMES NIEUWELINGEN

Wie leidt er in WestSprint? (week 6)

Tussenstand :

1. Marith Vanhove (38), 2. Julie Hendrickx (20), 3. Fien De Wispelaere (9), 4. Emke De Keyser (5), 5. Leontine Farazijn (4), 6. Lot Samyn (2).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.