Wie leidt er in WestSprint? (week 4)

© VDB
Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op kw.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners en wielrensters uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Koksijde, 1.2., 22/03, 162 km, 148 dlnrs. : 1. Niklas Märkl, 7. Jens Vanoverberghe (28), 13. Wesley Vercamst (10), 18. Vito Braet (7).

Mol, IC, 24/03, 157 km, 171 dlnrs. : 1. Stijn Daemen, 13. Thomas Vansteelandt (6).

Montenaken, testtijdrit, 23/03, 16 dlnrs. : 1. Brent Van Moer, 2. Torsten Demeyere (28), 6. Loran Cassaert (20), 7. Lennert Cappan (18), 15. Louis Blouwe (5).

Tussenstand:

Wie leidt er in WestSprint? (week 4)
© VDB

1. Vito Braet (47), 2. Wesley Vercamst (44), 3. Jens Vanoverberghe (38), 4. Torsten Demeyere (28), 5. Loran Cassaert (24), 6. Shayne Pruvoost (22), 7. Lennert Cappan (18), 8. Thomas Vansteelandt (16), 9. Louis Blouwe (15), 10. Cériel Desal (11), 11. Lothar Verhulst (8), 12. Briek Beuselinck (8), 13. Jaron Wydooghe (8), 14. Robbe Debuyck (5), 15. Arne Verfaillie (5).

JUNIORES

Damme, 1.1., 24/03, 128 km, 149 dlnrs. : 1. Samuel Watson, 6. Ramses Debruyne (31), 16. Warre Vangheluwe (7), 22. Calvin Verbeeck (7), 23. Victor Trio (7), 29. Emiel Vanacker (7).

Montenaken, testtijdrit, 23/03, 48 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (30), 10. Warre Vangheluwe (12), 12. Ramses Debruyne (10), 18. Jasper Dejaegher (5).

La Bernaudeau, 1.1., 24/03, 128 km : 1. Louis Trastour, 23. Yaaron Logghe (7).

Tussenstand:

1. Ramses Debruyne (48), 2. Warre Vangheluwe (41), 3. Alex Vandenbulcke (37), 4. Lars Van Ryckeghem (30), 5. Robin Orins (21), 6. Calvin Verbeeck (21), 7. Kenneth Verstegen (17), 8. Arne Buffel (13), 9. Ruben Lefevre (10), 10. Matthew Deborggraeve (8), 11. Mathias Vandenborre (7), 12. Benoît Claus (7), 13. Victor Trio (7), 14. Emiel Vanacker (7), 15. Yaaron Logghe (7), 16. Sander Dekien (5), 17. Jasper Dejaegher (5), 18. Korneel Decaestecker (3), 19. Michiel Nuytten (2), 20. Seppe Debosschere (1).

NIEUWELINGEN

Damme, 23/03, 54 km, 85 dlnrs. : 1. Hubert Grygowski, 4. Maxime Vinckier (12), 5. Thieben Wandels (11), 6. Lennert Beuckelaere (10), 7. William Denys (9), 11. Sander Inion (5), 12. Jean-Louis Malfait (4).

Montenaken, testtijdrit, 23/03, 46 dlnrs. : 1. Alec Segaert (30), 8. Lars De Beul (16), 9. Michiel Lambrecht (14), 24. Nicholas Goossens (5), 30. Andreas Deceuninck (5).

Damme, 24/03, 55 km, 68 dlnrs. : 1. Michiel Lambrecht (15), 11. Joran Luyssen (5), 12. Maxime Vinckier (4), 14. Jasper Dekien (2).

Waregem, 24/03, 68 km, 84 dlnrs. : 1. Maxim Delrue (15), 2. Gerben Dewinter (14), 3. Jason Baele (13), 8. Thibo Germonprez (8), 9. Yaurick Leenknegt (4), 15. Koen Lannoo (1).

Tussenstand :

Wie leidt er in WestSprint? (week 4)
© Foto Coghe

1. Michiel Lambrecht (74), 2. Alec Segaert (60), 3. Lars De Beul (44), 4. Maxim Vinckier (41), 5. Maxim Delrue (21), 6. Wout Remmerie (16), 7. William Denys (16), 8. Thieben Wandels (16), 9. Jelle Harteel (14), 10. Nicholas Goossens (14), 11. Gerben Dewinter (14), 12. Jason Baele (13), 13. Jean-Louis Malfait (12), 14. Lennert Beuckelaere (10), 15. Koen Lannoo (9), 16. Thibo Germonprez (8), 17. Yaurick Leenknegt (7), 18. Sander Inion (5), 19. Andreas Deceuninck (5), 20. Joran Luyssen (5), 21. Jasper Dekien (4), 22. Luca Worm (3), 23. Jens Vancauwenberghe (3), 24. Milan Vandamme (1).

DAMES JUNIORES

Montenaken, testtijdrit, 23/03, 27 dlnrs. : 1. Jade Lenaers (30), 7. Elena Debouck (18), 11. Kato Vandoorne (10), 14. Lotte Popelier (5), 23. Fien De Wispelaere (5), 24. Anse Debaere (5), 26. Marie Carrette (5), 27. Alice De Laere (5).

Tussenstand :

Wie leidt er in WestSprint? (week 4)

1. Jade Lenaers (30), 2. Kato Vandoorne (23), 3. Lotte Popelier (21), 4. Elena Debouck (18), 5. Marie Carrette (8), 6. Leontine Farazijn (6), 7. Fien De Wispelaere, Anse Debaere & Alice De Laere (5), 10. Kyenta Vanwalleghem (4).

DAMES NIEUWELINGEN

Montenaken, testtijdrit, 23/03, 14 dlnrs. : 4. Marith Vanhove (12), 9. Pauline De Wulf (7), 11. Emke De Keyser (5), 12. Marie Vaneeckhoutte (4).

Tussenstand :

Wie leidt er in WestSprint? (week 4)
© www.eenfoto.be

1. Marith Vanhove (27), 2. Emke De Keyser (23), 3. Malaika Feys (12), 4. Ooike Breye (11), 5. Lani Wittevrongel (9), 6. Marie Vaneeckhoutte (8), 7. Pauline De Wulf (7), 8. Margot Rottiers (3), 9. Estée Fierens (2).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.