BELOFTEN

Gistel, 11/07, 118 km, 63 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 5. Stefano Museeuw (11), 6. Gilles Borra (10), 8. Mathias Vanoverberghe (8), 10. Berre Delesie (6).

Poperinge, 12/07, 70 km, 44 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 2. Gerben Kuypers (14), 12. Arno Debeir (4), 14. Arne Santy (2), 15. Yentl Bekaert (1).

Emelgem, 12/07, 116 km, 59 dlnrs. : 1. Jochen Deweer, 10. Miqélé Brulez (6), 11. Ibe Vaneeckhoutte (5).

Schuiferskapelle, 13/07, 109 km, 55 dlnrs. : 1. Mario Willems, 5. Aäron Vervaeke (11), 14. Jonas Vandeputte (2).

Oostkerke, 14/07, 114 km, 49 dlnrs. : 1. Jordy Vermeire, 5. Berre Delesie (11), 9. Lars Van Coppenolle (7), 10. Wannes Debuysere (6).

Internationaal Wielerweekend : Briek Beuselinck (5; 23ste), Vito Braet (34; 11de, 11de, eindstand 9de), Mathisse Grootaert (6; 13de), Louis Blouwe (10; 16de, eindstand 19de), Torsten Demeyere (5; 17de), Wesley Vercamst (27; 5de, eindstand 24ste), Raoul Decraene (5; 30ste), Lothar Verhulst (46; 6de, eindstand 3de), Arne Verfaillie (5; 25ste).

Rumbeke, 15/07, 117 km, 56 dlnrs. : 1. Ciske Aneca, 3. Vito Braet (13), 7. Berre Delesie (9), 8. Lothar Verhulst (8), 10. Wannes Geldhof (6), 11. Laurens Maes (5), 12. Damion Windels (4), 13. Kasper Saver (3), 14. Valentin Lefever (2)

Lichtervelde, 20/07, 116 km, 53 dlnrs. : 1. Kenny Constant, 5. Berre Delesie (11), 8. Wannes Debuysere (8).

Waregem, 20/07, 114 km, 86 dlnrs. : 1. Jens Vandenbogaerde, 3. Wesley Vercamst (13), 8. Jonas Vandeputte (8), 14. Arne Santy (2).

Westkapelle, 23/07, 117 km, 49 dlnrs. : 1. Hans Dekkers, 7. Lars Van Coppenolle (9), 11. Berre Delesie (5).

Ronde van Luik : Yentl Bekaert (10; 16de, 16de), Arno Debeir (32; 5de, 17de, eindstand 17de), Niels Vandeputte (5; 30ste).

Ronde van Aosta, 2.2. : Mauri Vansevenant (169; 3de, 18de, 8ste, 6de, 11de, eindstand 1ste), Nicolas Verougstraete (36; 9de, 14de, eindstand 30ste), Gilles Borra (14; 27ste, 18de), Jaron Wydooghe (7; 23ste).

Moorsele, 26/07, 110 km, 76 dlnrs. : 1. Ciske Aneca, 11. Arne Santy (5).

Izegem, 28/07, 114 km, 69 dlnrs. : 1. Kenny Constant, 5. David Beernaert (11), 8. Berre Delesie (8), 9. Jari Carpentier (7), 12. Damion Windels (4), 13. Milan Hanne (3), 15. Fabrizio Dekoning (1).

Westrozebeke, 29/07, 164 km, 46 dlnrs. : 1. Michael Van Staeyen, 24. Arne Santy (5), 25. Gerben Kuypers (5), 26. Lars Collie (5).

Ledegem, 30/07, 105 km, 45 dlnrs. : 1. Angelo Vandaele, 10. Gilles Vercruysse (6), 13. Damion Windels (3).

Reningelst, IC, 31/07, 167 km, 126 dlnrs. : 1. Maxime Vantomme, 15. Lothar Verhulst (5), 16. Mauri Vansevenant (5), 25. Berre Delesie (5), 26. Vito Braet (5).

Ronde van Vlaams-Brabant : Vito Braet (105; 18de, 6de, 5de, 1ste, eindstand 2de), Jens Vanoverberghe (45; 6de, 21ste, 6de), Wouter Verhulst (41; 8ste, 6de, eindstand 24ste), Jasper De Plus (40; 6de, eindstand 6de), Wesley Vercamst (60; 1ste, 1ste), Mathisse Grootaert (35; 19de, 11de, 6de), Arne Verfaillie (25; 24ste, 6de), Klian Baillievier (25; 24ste, 6de), Lars Van Coppenolle (25; 25ste, 6de), Loeka Verdonck (5; 30ste), Jens Moerman (5; 27ste).

Tussenstand:

1. Mauri Vansevenant (475), 2. Vito Braet (325), 3. Wesley Vercamst (281), 4. Lothar Verhulst (219), 5. Nicolas Verougstraete (241), 6. Jens Vanoverberghe (202), 7. Gilles Borra (175), 8. Jaron Wydooghe (163), 9. Loran Cassaert (133), 10. Jasper De Plus (129), 11. Louis Blouwe (127), 12. Henri Vandenabeele (126), 13. Torsten Demeyere (115), 14. Briek Beuselinck (113), 15. Cériel Desal (109), 16. Stefano Museeuw (99), 17. Berre Delesie (94), 18. Wouter Verhulst (68), 19. Thomas Vansteelandt (67), 20. Wannes Debuysere (65), 21. Lars Van Coppenolle (63), 22. Lennert Cappan (61), 23. Arne Verfaillie (58), 24. Jari Carpentier (52), 25. Kilian Baillievier (52), 26. David Beernaert (45), 27. Raoul Decraene (42), 28. Milan Hanne (42), 29. Mathisse Grootaerts (41), 30. Aäron Vervaeke (37), 31. Arno Debeir (36), 32. Gerben Kuypers (36), 33. Kasper Saver (35), 34. Justin Compernolle (34), 35. Arne Santy (33), 36. Jarne Jacques (32), 37. Yentl Bekaert (25), 38. Shayne Pruvoost (22), 39. Mathias Vanoverberghe (22), 40. Jonas Vandeputte (19), 41. Lars Collie (19), 42. Aaron Stockx (18), 43. Tiebo Devoogdt (18), 44. Justin Houtekier (18), 45. Wannes Geldhof (17), 46. Damion Windels (16), 47. Laurens Maes (15), 48. Valentin Lefever (12), 49. Gilles Vercruysse (11), 50. Robin Rosseeuw (10), 51. Matteo Roose (10), 52. Greg Luyssen (10), 53. Gilles Huyghe (10), 54. Loeka Verdonck (10), 55. Alessandro Vandromme (9), 56. Axel Braet (9), 57. Miqélé Brulez (8), 58. Ewout Verstraete (6), 59. Tjörven Cleenewerck (5), 60. Robbe Debuyck (5), 61. Birger Rosseeuw (5), 62. Liebert Michiels (5), 63. Jeroen Clybouw (5), 64. Andres Verdonck (5), 65. Niels Vandeputte (5), 66. Ibe Vaneeckhoute (5), 67. Jens Moerman (5), 68. Bruce Deboot (3), 69. Mathias Declercq (3), 70. Michiel Desnoeck (3), 71. Robin Alderweireld (1), 72. Fabrizio Dekoning (1).

JUNIORES

GP Patton, NC, 13/07, 119 km, 94 dlnrs. : 1. Marco Brenner, 16. Ramses Debruyne (7).

Valromey Tour : Gust Lootens (5; 30ste).

Boekhoute, IC, 14/07, 122 km, 140 dlnrs. : 1. Olav Kooij, 2. Mathias Vandenborre (28), 19. Lawrence Stalpaert (5), 21. Lukas Buijsse (5), 23. Victor Trio (5), 25. Benoît Claus (5), 27. Korneel Decaestecker (5).

Rumbeke, piste, 16/07 : 1. Mathias Vandenborre (15), 2. Ayton Soenens (14), 3. Lukas Buijsse (13).

Herbeumont, klimkoers, 18/07, 102 km, 135 dlnrs. : 1. Hugo Jot, 2. Ramses Debruyne (28), 25. Yorben Lauryssen (5).

Dentergem, 20/07, 85 km, 88 dlnrs. : 1. Henry Dietze, 7. Alex Vandenbulcke (9), 11. Sander Dekien (5), 12. Mathias Vandenborre (4), 15. Victor Trio (1).

Veldegem, 21/07, 95 km, 57 dlnrs. : 1. Mathias Vandenborre (15), 2. Arne Buffel (14), 4. Sander Dekien (12), 12. Diel Vergote (4), 13. Victor Trio (3), 14. Kenneth Verstegen (2), 15. Aiden Vanderbeke (1).

Linter, BvB, 21/07, 116 km, 143 dlnrs. : 1. Lars Van Ryckeghem (30), 7. Lawrence Stalpaert (18), 10. Alex Vandenbulcke (12), 15. Lukas Buijsse (5), 21. Ian Lewille (5), 26. Korneel Decaestecker (5), 29. Alessio De Maere (5).

GP Glineur, BvB, 25/07, 87 km, 130 dlnrs. : 1. Milan Fretin, 3. Robin Orins (26), 7. Alex Vandenbulcke (18), 16. Sander Meeus (5), 17. Lukas Buijsse (5), 20. Alessio De Maere (5), 30. Michiel Nuytten (5).

Veldegem, 27/07, 95 km, 55 dlnrs. : 1. Jens Vanden Heede, 2. Sander Dekien (14), 3. Alex Vandenbulcke (13), 4. Thomas Martens (12), 7. Kjell Dejonghe (9), 12. Ian Lewille (4), 14. Sander Meeus (2).

Kanegem, 28/07, 84 km, 76 dlnrs. : 1. Mathias Vandenborre (15), 4. Gust Lootens (12), 8. Kenneth Verstegen (8), 9. Michiel Nuytten (7), 10. Ruben Lefevre (6), 12. Lucas Dewachter (4), 14. Diel Vergote (2).

Izegem, 29/07, 97 km, 35 dlnrs. : 1. Mathias Vandenborre (15), 7. Lucas Dewachter (9), 8. Joshua Vansteenkiste (8), 12. Lennert Debruyne (4), 13. Sander Meeus (3), 15. Remi Vancoillie (1).

Ieper, 1.1., 28/07, 134 km : 1. Thibault D'Hervez, 17. Ramses Debruyne (7).

GP do Minho, 25-28/07, 149 dlnrs. : Joran Wyseure (61; 2de, 9de, 19de, eindstand 9de), Jelle Vermoote (30; 1ste), Yente Peirens (25; 16de, 6de).

Reningelst, 1.1., 30/07, 127 km, 137 dlnrs. : 1. Leo Hayter, 19. Alex Vandenbulcke (7), 21. Gust Lootens (7), 28. Ruben Lefevre (7), 30. Lawrence Stalpaert (7).

Kooigem, 31/07, 100 km, 72 dlnrs. : 1. Cathir Doyle, 5. Warre Vangheluwe (11), 13. Mathias Vandenborre (3).

© VDB

Tussenstand:

1. Alex Vandenbulcke (476), 2. Mathias Vandenborre (319), 3. Ramses Debruyne (314), 4. Lars Van Ryckeghem (277), 5. Warre Vangheluwe (269), 6. Jasper Dejaegher (184), 7. Robin Orins (131), 8. Gust Lootens (130), 9. Sander Dekien (122), 10. Lukas Buijsse (117), 11. Calvin Verbeeck (109), 12. Kenneth Verstegen (98), 13. Joran Wyseure (92), 14. Lawrence Stalpaert (87), 15. Ruben Lefevre (84), 16. Lucas Dewachter (69), 17. Matthew Deborggraeve (67), 18. Joshua Vansteenkiste (63), 19. Laurens Vandaele (61), 20. Jari Simoens (59), 21. Yente Peirens (57), 22. Yorben Lauryssen (56), 23. Diel Vergote (55), 24. Jelle Vermoote (55), 25. Ian Lewille (46), 26. Arne Buffel (41), 27. Victor Trio (40), 28. Korneel Decaestecker (37), 29. Alessio De Maere (36), 30. Timo Desmet (30), 31. Maxim Vanluchene (29), 32. Ayton Soenens (26), 33. Michiel Nuytten (24), 34. Aiden Vanderbeke (23), 35. Yaaron Logghe (22), 36. Jordy Decottignies (22), 37. Benoît Claus (22), 38. Mattice Delft (21), 39. Rune Thoré (20), 40. Ewout De Keyser (20), 41. Gilles Verroonen (19), 42. Kjell Dejonghe (19), 43. Emiel Vanacker (18), 44. Arthur De Neve (15), 45. Lennert Debruyne (15), 46. Simon Maes (13), 47. Mathias Noreilde (13), 48. Robban Vermeulen (12), 49. Victor Vercouillie (12), 50. Thomas Martens (12), 51. Jasper Bert (11), 52. Michiel Dejonghe (10), 53. Aaron Verstraete (10), 54. Robbe Lamote (10), 55. Sander Meeus (10), 56. Nathan Castelain (9), 57. Ynse Hoorelbeke (7), 58. Seppe Debosschere (6), 59. Tjorven Expeels (5), 60. Jona Landerwyn (5), 61. Jonas Benoit (5), 62. Gust Dewulf (5), 63. Tibo Staelens (5), 64. Younes Versée (5), 65. Simon Vandevannet (4), 66. Michael Gardin (3), 67. Brian Rigole (2), 68. Jamie Van Compernolle (1), 69. Jari Meersman (1), 70. Remi Vancoillie (1).

NIEUWELINGEN

Sint-Juliaan, 13/07, 63 km, 83 dlnrs. : 1. Martin Maslovs, 4. Wannes Dewulf (12), 10. Milan Kuypers (6), 11. Thieben Wandels (5), 13. Lennert Beuckelaere (3), 14. Leyton Soenens (2), 15. Jasper Dekien (1).

Frasnes, BvB, 14/07, 82 km, 103 dlnrs. : 1. Jelle Harteel (30), 3. Sander Inion (26), 8. Michiel Lambrecht (16), 14. Alec Segaert (5), 21. Jakov Beirlaen (5), 22. Jens Vancauwenberghe (5), 27. Gerben Dewinter (5), 28. Baptiste Dewil (5).

Rumbeke, piste, 16/07 : 1. Sander Kint (15), 2. Jani De Coster (14), 3. Andreas Deceuninck (13), 4. Thieben Wandels (12), 5. Nicholas Goossens (11), 6. Thibaud Nuyttens (10), 7. Leyton Soenens (9), 8. Mathis Baert (8), 9. Xander Rigole (7).

Herbeumont, klimkoers, 18/07, 67 km, 112 dlnrs. : 1. Cian Uytenbroeks, 5. Alec Segaert (22), 8. Jelle Harteel (16), 10. Michiel Lambrecht (12), 16. Gerben Dewinter (5), 22. Nathan Maeyaert (5), 23. Sander Inion (5), 27. Jan Van Dyck (5).

Dentergem, 20/07, 59 km, 48 dlnrs. : 1. Michiel Lambrecht (15), 2. Nicholas Goossens (14), 3. Jason Baele (13), 6. Leyton Soenens (10), 7. Jasper Dekien (9), 8. Wannes Dewulf (8), 9. Quinten De Buysser (7), 10. Joran Luyssen (6), 11. Niels De Clerck (5), 12. Mathieu Dekeerle (4), 13. Xander Rigole (3).

Langemark, 21/07, 67 km, 44 dlnrs. : 1. Nicholas Goossens (15), 2. Wout Remmerie (14), 3. Gerben Dewinter (13), 4. Jean-Louis Malfait (12), 5. Lennert Beuckelaere (11), 6. Sander Inion (10), 7. Arno Meersseman (9), 8. Milan Kuypers (8), 10. Joran Luyssen (6), 11. Jasper Dekien (5), 12. Jorit Deprez (4), 13. Baptiste Dewil (3), 14. Jani De Coster (2), 15. Tim Dekoninck (1).

Europese Jeugd Olympiade Baku, tijdrit : 4. Alec Segaert (56).

Europese Jeugd Olympiade Baku, wegrit : 4. Alec Segaert (56).

Lendelede, BK 1stejaars, 28/07, 69 km, 99 dlnrs. : 1. Yoran Van Guchte, 10. Noah Verstichele (19), 13. Joran Luyssen (10), 24. Seppe Vandendorpe (7), 25. Milan Vanhoutteghem (7), 26. Jani De Coster (7).

Lendelede, BK 2dejaars, 28/07, 77 km, 113 dlnrs. : 1. Stijn Degeest, 4. Wout Remmerie (37), 7. Jelle Harteel (28), 9. Sander Inion (22), 15. Jakov Beirlaen (7), 21. Alec Segaert (7), 22. Maxim Delrue (7), 23. Milan Kuypers (7), 28. Jan Van Dyck (7), 30. Michiel Lambrecht (7).

Westrozebeke, 28/07, 61 km, 52 dlnrs. : 1. Maxime Vinckier (15), 2. Arno Meersseman (14), 3. Seppe Lernout (13), 4. Joppe Finaut (12), 8. Victor Rottey (8), 10. Mathieu Dekeerle (6), 12. Gaëtan Verleyen (4), 13. Jasper Dewulf (3), 14. Troy Timmermans (2), 15. Matteo Vereecke (1).

Roeselare, 30/07, 40 km, 47 dlnrs. : 1. Thieben Wandels (15), 2. William Denys (14), 3. Milan Kuypers (13), 4. Wannes Dewulf (12), 6. Jasper Dekien (10), 9. Sander Kint (7), 10. Joran Luyssen (6), 11. Lennert Beuckelaere (5), 12. Jani De Coster (4), 13. Leyton Soenens (3), 14. Andreas Deceuninck (2), 15. Maxime Vinckier (1).

Kooigem, 20/07, 75 km, 44 dlnrs. : 1. Alex Gustin, 4. Jean-Louis Malfait (12), 5. Jason Baele (11), 6. Brent De Campenaere (10), 12. Milan Vanhoutteghem (4), 13. Dylan Botterberg (3), 14. Koen Lannoo (2).

Tussenstand:

1. Alec Segaert (488), 2. Michiel Lambrecht (415), 3. Jelle Harteel (334), 4. Wout Remmerie (235), 5. Thieben Wandels (218), 6. Sander Inion (217), 7. Nicholas Goossens (200), 8. William Denys (170), 9. Jens Dalle (155), 10. Jan Van Dyck (148), 11. Lars De Beul (142), 12. Joran Luyssen (140), 13. Jasper Dekien (112), 14. Jason Baele (111), 15. Thibo Germonprez (107), 16. Lennert Beuckelaere (104), 17. Jakov Beirlaen (103), 18. Maxim Vinckier (103), 19. Iyen Cristofano (100), 20. Maxim Delrue (100), 21. Jean-Louis Malfait (99), 22. Koen Lannoo (96), 23. Wannes Dewulf (94), 24. Tyler Desmet (88), 25. Baptiste Dewil (88), 26. Gerben Dewinter (87), 27. Sander Kint (87), 28. Jani Decoster (81), 29. Robin Hoorne (79), 30. Yaurick Leenknegt (77), 31. Niels De Clerck (76), 32. Andreas Deceuninck (68), 33. Jens Vancauwenberghe (67), 34. Noah Verstichele (64), 35. Arno Meersseman (58), 36. Milan Kuypers (57), 37. Milan Van Hollebeke (51), 38. Wout Vansteenkiste (49), 39. Milan Vanhoutteghem (46), 40. Oscar Scheirlynck (44), 41. Thibo Clauw (43), 42. Emile Taildeman (42), 43. Leyton Soenens (41), 44. Louis Bogaert (40), 45. Nathan Maeyaert (38), 46. Brent Delaere (36), 47. Brent De Campenaere (36), 48. Milan Vandamme (35), 49. Mathieu Dekeerle (34), 50. Emiel Del'Haye (26), 51. Pieter Delannoy (24), 52. Xander Rigole (24), 53. Thibaud Nuyttens (24), 54. Seppe Vandendorpe (22), 55. Victor Rottey (22), 56. Jonas Ingelbeen (18), 57. Mathis Baert (18), 58. Seppe Lernout (18), 59. Douwe Bultynck (17), 60. Matteo Vereecke (17), 61. Rhune Vermeulen (16), 62. Robin Vromant (14), 63. Luca Pollin (14), 64. Dylan Botterberg (14), 65. Luca Worm (13), 66. Joppe Finaut (12), 67. Antoon Desmet (11), 68. Warre Van Den Meerssche (10), 69. Simon Van Elslander (10), 70. Tjorven Vercruysse (10), 71. Gaëtan Verleyen (10), 72. Rune Bonte (9), 73. Valentino Willemyns (8), 74. Jasper Heyman (8), 75. Quinten De Buysser (8), 76. Jorit Deprez (7), 77. Brent Baert (6), 78. Gauthier Van Maele (6), 79. Sil Van Daele (6), 80. Tim Dekoninck (6), 81. Evert Vullers (5), 82. Victor Delbarge (5), 83. Jin Vercaemst (5), 84. Thiemen Vandersteene (5), 85. Bruno Ceenaeme (5), 86. Jasper Denorme (5), 87. Brecht Wildemeersch (5), 88. Aleandro Ingels (5), 89. Tibe Manssens (5), 90. Manu De Greve (5), 91. Remi Decock (5), 92. Maxim Vierstraete (5), 93. Michiel Vanackere (5), 94. Milan Tanghe (5), 95. Thiemen Vanderplancken (4), 96. Rune Hommez (3), 97. Milan Feys (3), 98. Jasper Dewulf (3), 99. Iben Rommelaere (2), 100. Troy Timmermans (2).

DAMES JUNIORES

Zottegem, 23/7 : 5. Jade Lenaers (11), 6. Lotte Popelier (10).

© Foto Coghe

Tussenstand:

1. Jade Lenaers (245), 2. Lotte Popelier (192), 3. Fien De Wispelaere (145), 4. Elena Debouck (142), 5. Leontine Farazijn (114), 6. Kato Vandoorne (87), 7. Kyenta Vanwalleghem (40), 8. Marie Carrette (29), 9. Anse Debaere (24), 10. Laney Vercaemst (23), 11. Alice De Laere (20), 12. Marie Vandendriessche (13), 13. Lauren Devos (7).

DAMES NIEUWELINGEN

Zottegem, 23/7 : 1. Julie Hendrickx (15), 6. Malaika Feys (10), 8. Pauline De Wulf (8).

Europese Jeugd Olympiade Baku, tijdrit : 20. Marith Vanhove (11).

Europese Jeugd Olympiade Baku, wegrit : 9. Marith Vanhove (33).

Lendelede, BK, 28/07 : 1. Marith Vanhove (50), 2. Lani Wittevrongel (45), 4. Julie Hendrickx (37), 26. Pauline De Wulf (7), 27. Emke De Keyser (7), 30. Estée Fierens (7).

Tussenstand:

1. Marith Vanhove (528), 2. Julie Hendrickx (342), 3. Malaika Feys (325), 4. Lani Wittevrongel (163), 5. Pauline De Wulf (94), 6. Emke De Keyser (87), 7. Marie Vaneeckhoutte (68), 8. Margot Rottiers (43), 9. Jasmina Nobus (22), 10. Ooike Breye (11), 11. Estée Fierens (9).