BELOFTEN

Gullegem, 29/05, 171 km, 155 dlnrs.: 1. Jurgen Roelandts, 15. Maxime De Poorter (5), 29. Aaron Verwilst (5).

Montenaken, tijdrit, 30/05, 30 km, 12 dlnrs.: 1. Guillaume Seye, 5. Torsten Demeyere (22), 11. Gilles Borra (5).

Gullegem, 01/06, 105 km, 45 dlnrs.: 1. Jens Vandenbogaerde, 12. Qwinten Verbeeck (4), 13. Berre Delesie (3).

Gits, 03/06, 140 km, 110 dlnrs.: 1. Jens Vandenbogaerde, 7. Jaron Wydooghe (9), 14. Abram Stockman (2).

Zwevezele, IC, 02/06, 138 km, 128 dlnrs.: 1. Benjamin Verraes, 6. John Ross Clauw (20), 7. Igor Courtens (18), 8. Jari Vandenbussche (16), 9. Briek Beuselinck (14), 11. Wannes Debuysere (10), 14. Arne Verfaillie (5), 15. Jaron Wydooghe (5), 22. Aäron Vervaeke (5), 24. Jarne Jacques (5), 26. Jari Carpentier (5), 27. Stefano Museeuw (5), 29. Fabrizio Dekoning (5).

Rijmenam, 1.2., TC, 03/06, 180 km, 159 dlnrs.: 1. Gustav Höög, 4. Lothar Verhulst (37).

Tussenstand:

1. Stan Dewulf (579), 2. Tuur Deprez (154), 3. Lothar Verhulst (132), 4. Maxime De Poorter (126), 5. Harm Vanhoucke (125), 6. Gilles Borra (123), 7. John Ross Clauw (123), 8. Igor Courtens (116), 9. Loran Cassaert (115), 10. Abram Stockman (93), 11. Wannes Debuysere (91), 12. Torsten Demeyere (84), 13. Mauri Vansevenant (83), 14. Thomas Vansteelandt (76), 15. Nicolas Verougstraete (73), 16. Jari Vandenbussche (72), 17. Jari Carpentier (70), 18. Shayne Pruvoost (66), 19. Jaron Wydooghe (60), 20. Cériel Desal (56), 21. Bruce Deboot (49), 22. Wesley Vercamst (48), 23. Michiel Stockman (44), 24. Arne Verfaillie (37), 25. Berre Delesie (34), 26. Alessandro Vandromme (33), 27. Raoul Decraene (29), 28. Gauthier Vandevyvere (29), 29. Quinten Verbeeck (24), 30. Aaron Dewachter (23), 31. Briek Beuselinck (23), 32. Joran Vermet (20), 33. Aäron Vervaeke (20), 34. Miqélé Brulez (18), 35. Jonas Vandeputte (15), 36. Maxim Cappelle (15), 37. Robbe Debuyck (13), 38. Yentl Bekaert (12), 39. Robin Rosseeuw (12), 40. Kelvin Cockaert (10), 41. Greg Luyssen (8), 42. Simon Jaecques (7), 43. Jens Vanoverberghe (7), 44. Jarne Jacques (7), 45. Wouter Verhulst (6), 46. Arnaud Deleu (5), 47. Casper Dewitte (5), 48. Jarne Loeys (5), 49. Kilian Baillievier (5), 50. Valentin Lefever (5), 51. Jonas Wyffels (5), 52. Mathias Mahieu (5), 53. Stefano Museeuw (5), 54. Fabrizio Dekoning (5), 55. Aaron Verwilst (5), 56. Arno Debeir (3), 57. Gilles Huyghe (1).

JUNIORES

Montenaken, tijdrit, 30/05, 30 km, 34 dlnrs.: 1. Remco Evenepoel, 5. Mathisse Grootaert (22), 8. Jasper Dejaegher (16), 11. Lennert Cappan (10), 15. Ewout Verstraete (5), 21. Alex Vandenbulcke (5).

Bonheiden, IC, 02/06, 122 km, 145 dlnrs.: 1. Arne Santy (30), 2. Kasper Saver (28), 13. Mathisse Grootaert (6), 15. Milan Hanne (5), 27. Mathias Declercq (5).

Otegem, 02/06, 87 km, 67 dlnrs.: 1. Vito Braet (15), 2. Justin Houtekier (14), 6. Lennert Cappan (10), 7. Dominik Litvinov (9), 8. Nicolas De Smet (8), 9. Laurens Maes (7), 10. Bavo Houssin (6), 11. Gilles Vercruysse (5), 12. Mathias Vandenborre (4), 13. Warre Vangheluwe (3), 14. Lukas Buysse (2), 15. Andreas Verdonck (1).

Classique des Alpes, 1.1., 02/06, 125 km: 1. Pierre Eliott, 7. Alex Vandenbulcke (28).

Haringe, 03/06, 87 km, 40 dlnrs.: 1. Justin Compernolle (15), 2. Bavo Houssin (14), 4. Lars Collie (12), 5. Mathias Declercq (11), 6. David Beernaert (10), 7. Jelle Vermoote (9), 8. Tristan Bruyneel (8), 10. Calvin Verbeeck (6), 11. Laurens Maes (5), 12. Mathisse Grootaert (4), 13. Justin Houtekier (3), 14. Milan Hanne (2), 15. Korneel Decaestecker (1).

Tussenstand:

Vito Braet (rechts, Forte) won zaterdag in Otegem. (Foto WO)

1. Vito Braet (259), 2. Alex Vandenbulcke (232), 3. Kasper Saver (212), 4. Lennert Cappan (193), 5. Mathisse Grootaert (190), 6. Nathan Decuypere (146), 7. Aaron Stockx (137), 8. Laurens Maes (133), 9. Milan Hanne (132), 10. Lars Collie (129), 11. Ruben Lefevre (111), 12. Warre Vangheluwe (106), 13. Henri Vandenabeele (95), 14. Michiel Nuytten (90), 15. Calvin Verbeeck (88), 16. Bavo Houssin (87), 17. Jasper Dejaegher (83), 18. Wannes Geldhof (80), 19. Justin Houtekier (76), 20. Gilles Vercruysse (75), 21. Arne Santy (59), 22. David Beernaert (58), 23. Gust Lootens (42), 24. Mathias Vandenborre (40), 25. Aaron Verstraete (38), 26. Mathias Declercq (37), 27. Simon Maes (30), 28. Staf Fieuw (30), 29. Matteo Roose (29), 30. Ewout Verstraete (29), 31. Lukas Buysse (27), 32. Joran Wyseure (25), 33. Maxim Dewulf (24), 34. Tristan Bruyneel (23), 35. Brecht Vileyn (21), 36. Dominik Litvinov (20), 37. Justin Compernolle (20), 38. Michael Gardin (19), 39. Matthew Deborggraeve (18), 40. Aaron Vandenbulcke (17), 41. Laurens Vandaele (16), 42. Giel Barbry (16), 43. Joshua Vansteenkiste (14), 44. Timo Desmet (14), 45. Jelle Vermoote (14), 46. Jurgen Timperman (13), 47. Jari Simoens (11), 48. Sander Dekien (11), 49. Thibo Vandenheede (11), 50. Cedric Verhelle (10), 51. Jelle Vancanneyt (10), 52. Gilles Verroonen (9), 53. Eli Declerck (9), 54. Andres Verdonck (9), 55. Victor Borra (8), 56. Nicolas De Smet (8), 57. Michiel Dejonghe (7), 58. Gilles Vanneste (7), 59. Baptiste Maeyaert (6), 60. Mathias Planckaert (6), 61. Kevin Vandendriessche (6), 62. Jonas Vanhee (5), 63. Birger Rosseeuw (5), 64. Remi Vancoillie (5), 65. Sander Delobel (5), 66. Robbe Lamote (5), 67. Aiden Vanderbeke (5), 68. Simon Jan Heymans (5), 69. Guillian Demeyer (5), 70. Ryan Tremerie (4), 71. Jens Planckaert (3), 72. Jasper Bert (3), 73. Emile Eeckhout (2), 74. Korneel Decaestecker (1).

NIEUWELINGEN

Montenaken, tijdrit, 30/05, 15 km, 36 dlnrs.: 1. Lars Van Ryckeghem (30), 2. Alec Segaert (28), 5. Robin Orins (22), 15. Yorben Lauryssen (5), 17. Kjell Dejonghe (5), 22. Diel Vergote (5), 23. Victor Vercouillie (5), 25. Rune Thoré (5), 29. Thieben Wandels (5).

Omloop van de Maasvallei, 02/06, 88 km, 160 dlnrs.: 1. Pepijn Reinderink, 3. Ramses Debruyne (26), 5. Robin Orins (22), 8. Yorben Lauryssen (16), 14. Jelle Harteel (5).

Bonheiden, IC, 03/06, 75 km, 120 dlnrs.: 1. Rowdy Reunis, 21. Lars Van Ryckeghem (5), 28. Louis Bogaert (5).

Meulebeke, 03/06, 67 km, 88 dlnrs.: 1. Noah Vandenbranden, 2. Lars De Beul (14), 3. Diel Vergote (13), 5. Seppe Vandicke (11), 7. Arthur De Neve (9), 8. Emiel Vanacker (8), 9. Lennert Beuckelaere (7), 10. Michiel Lambrecht (6), 11. Alessio De Maere (5), 12. Lucas Dewachter (4), 13. Jean-Louis Malfait (3), 14. Milan Kuypers (2), 15. Jarne Claeys (1).

Tussenstand:

Robin Orins. (GF)

1. Robin Orins (369), 2. Alec Segaert (260), 3. Ramses Debruyne (244), 4. Lars Van Ryckeghem (185), 5. Lucas Dewachter (174), 6. Michiel Lambrecht (147), 7. Lawrence Stalpaert (138), 8. Maxime Vinckier (138), 9. Diel Vergote (129), 10. Victor Trio (114), 11. Arne Buffel (97), 12. Lars De Beul (87), 13. Rune Thoré (78), 14. Jelle Harteel (77), 15. Benoît Claus (75), 16. Thieben Wandels (73), 17. Robin Hoorne (66), 18. Yorben Lauryssen (63), 19. Jens Dalle (62), 20. Wannes Dewulf (60), 21. Kenneth Verstegen (59), 22. Jens Vancauwenberghe (56), 23. Victor Vercouillie (55), 24. Arthur De Neve (54), 25. Emiel Vanacker (53), 26. Arno Meersseman (50), 27. Kjell Dejonghe (50), 28. Seppe Vandicke (48), 29. Nathan Castelain (41), 30. Ian Lewille (41), 31. Jarne Claeys (41), 32. Louis Bogaert (41), 33. Andreas Deceuninck (40), 34. Lennert Beuckelaere (39), 35. Jonas Benoit (37), 36. Sander Kint (36), 37. Jordy Decottignies (36), 38. Seppe Debosschere (34), 39. Lennert Debruyne (33), 40. Jean-Louis Malfait (32), 41. Jan Van Dyck (30), 42. Thibo Clauw (27), 43. Felix Malfait (24), 44. Milan Kuypers (24), 45. Baptiste Dewil (22), 46. Jason Baele (21), 47. Iyen Christofano (18), 48. Jona Landerwyn (16), 49. Jasper Dewulf (16), 50. Sander Meeus (16), 51. Jakov Beirlaen (16), 52. Steve Cornette (15), 53. Simon Vermeer (15), 54. Brian Rigole (14), 55. William Denys (13), 56. Jamie Van Compernolle (13), 57. Alessio De Maere (13), 58. Thibault Carrette (12), 59. Noah Delaere (10), 60. Matisse Deckmijn (10), 61. Thomas Dewulf (9), 62. Luca Worm (9), 63. Maxim Delrue (7), 64. Nathan Maeyaert (6), 65. Jente Broidioi (5), 66. Flo Feys (5), 67. Matice Vanwalleghem (5), 68. Brent Gayse (5), 69. Jonas Vermet (5), 70. Andres Dekeyser (5), 71. Wout Remmerie (5), 72. Fenne Blieck (5), 73. Henri Combes (5), 74. Xander Rigole (5), 75. Lars Coussaert (5), 76. Warre Vleirick (5), 77. Emiel Vandevyvere (5), 78. Maties Mahieu (5), 79. Antoon Desmet (5), 80. Tjorven Vercruysse (5), 81. Jonas Ingelbeen (5), 82. Victor Rottey (5), 83. Toon Vande Walle (5), 84. Arno Demuynck (5), 85. Ruben Rijs (5), 86. Gust Dewulf (5), 87. Ayton Soenens (3), 88. Gerben Dewinter (2), 89. Mathias Noreilde (1), 90. Jari Meersman (1), 91. Tjorven Expeels (1).

DAMES JUNIORES

Montenaken, tijdrit, 30/05, 30 km, 7 dlnrs.: 1. Luna Renders, 2. Shari Bossuyt (14).

Ruddervoorde-Baliebrugge, PK, 02/06, 68,8 km, 22 dlnrs.: 1. Luna Renders, 2. Jade Lenaers (28), 4. Ines Malfait (24), 13. Lotte Popelier (6), 15. Anthea Vansteenkiste (5), 21. Marie Carette (5).

Boezinge, 03/06, 55 km, 41 dlnrs.: 1. Dina Scavone, 8. Ines Malfait (16), 12. Anthea Vansteenkiste (8).

Tussenstand:

Shari Bossuyt. (GF)

1. Shari Bossuyt (526), 2. Ines Malfait (271), 3. Jade Lenaers (153), 4. Lotte Popelier (146), 5. Kyenta Vanwallegem (85), 6. Anthea Vansteenkiste (70).

DAMES NIEUWELINGEN

Montenaken, tijdrit, 30/05, 30 km, 13 dlnrs.: 1. Julie De Wilde, 9. Leontine Farazijn (7).

Ruddervoorde-Baliebrugge, PK, 02/06, 55,9 km, 23 dlnrs.: 1. Julie De Wilde, 2. Marith Vanhove (28), 6. Fien De Wispelaere (20), 10. Julie Hendrickx (12), 11. Leontine Farazijn (10), 13. Emke De Keyser (6), 18. Kato Vandoorne (5), 19. Laney Vercaemst (5), 20. Lucie Vanbelle (5), 21. Pauline De Wulf (5), 22. Eline Vandaele (5).

Boezinge, 03/06, 55 km, 41 dlrns.: 1. Fien De Wispelaere (30), 5. Leontine Farazijn (22), 16. Lucie Vanbelle (5).

Tussenstand:

Marith Vanhove. (GF)

1. Marith Vanhove (288), 2. Julie Hendrickx (156), 3. Fien De Wispelaere (146), 4. Leontine Farazijn (127), 5. Emke De Keyser (48), 6. Pauline De Wulf (31), 7. Lucie Van Belle (28), 8. Kato Vandoorne (13).