Wie leidt er in WestSprint? (week 1-4)

Henri Vandenabeele.© BELGA
Henri Vandenabeele.© BELGA
Tom Vandenbussche

Elke week publiceren we op westsprint.be de volledige tussenstanden van WestSprint, het regelmatigheidscriterium van Krant van West-Vlaanderen voor de beloftevolle wielrenners en wielrensters uit onze provincie. Wie voert deze week het klassement aan bij nieuwelingen, juniores en beloften?

BELOFTEN

Giro Ciclistico d’Italia, 2.2, 03-12/06 : Henri Vandenabeele (222; 22ste, 18de, 21ste, 5de, 4de, 3de, 12de, 4de, eindstand 3de)

Course de la Grand Prix Jeseniky, 2.Ncup, 03-06/06 : Robin Orins (21; 21ste, 16de, 23ste)

Oudenburg, 12/06, 70 km, 50 dlnrs. : 1. Eamon Lucas, 2. Michiel Nuytten (14), 8. Mathias Declercq (8), 9. Lennert Cappan (7), 11. Laurens Maes (5), 14. Nathan Decuypere (2), 15. Arthur De Neve (1).

Tour du Beaujolais, 12-13/06: Jarne Jacques (5 ptn: 18de)

Zedelgem (reeks 1), 13/06, 91 km, 100 dlnrs. : 1. Arthur De Jaeger, 7. Diel Vergote (9), 10. Robin Orins (6).

Zedelgem (reeks 2), 13/06, 91 km, 100 dlnrs. : 1. Kenny Constant

Paris-Camembert, 1.1, 15/06, 210 km : 1. Dorian Godon, 28. Louis Blouwe (7).

Oudenburg, 17/06, 116 km, 85 dlnrs. : 1. Milan Fretin, 5. Jens Vanoverberghe (11), 11. Ceriel Desal (5),

Geluwe (reeks 1), 18/06, 81,6 km, 88 dlnrs. : 1. Arno Claeys, 3. Robin Orins (13), 7. Warre Vangheluwe (9).

Geluwe (reeks 2), 18/06, 81,6 km, 99 dlnrs. : 1. Gianluca Pollefliet, 7. Jarne Jacques (9), 10. Gust Lootens (6), 14. Louis Blouwe (2).

Open PK Zerkegem (reeks 2), 19/06, 135 km, 100 dlnrs. : 1. Tuur Dens, 2. Vito Braet (28), 5. Jens Vanoverberghe (22), 10. Ceriel Desal (12), 19. Jelle Vermoote (5), 22. Alex Vandenbulcke (5), 30. Arno Debeir (5).

Geluwe (reeks 1), 22/06, 85,6 km, 91 dlnrs. : 1. Gilles Borra, 3. Ceriel Desal (13), 15. Jens Vanoverberghe (1).

Geluwe (reeks 2), 22/06, 85,6 km, 91 dlnrs. : 1. Luca De Meester, 4. Gerben Kuypers (12), 9. Thibaut De Smet (7), 11. Lars Van Ryckeghem (5).

Ruiselede U23, 27/06, 94 km, 81 dlnrs. : 1. Luke Verburgh, 2. Lars Van Ryckeghem (14), 3. Milan Hanne (13), 4. Lennert Cappan (12), 5. Joran Wyseure (11), 8. Michiel Nuytten (8), 11. Jens Vanoverberghe (5), 13. Raoul Decraene (3).

GP Rik Van Looy, Herentals, IC 1.12, 27/06, 159,4 km, 166 dlnrs. : 1. Louis Blouwe (30), 2. Ceriel Desal (28).

Tussenstand :

1. Henri Vandenabeele (222), 2. Ceriel Desal (58), 3. Robin Orins (40), 4. Jens Vanoverberghe (39), Louis Blouwe (39), 6. Vito Braet (28), 7. Michiel Nuytten (22), 8. Lennert Cappan (19), Lars Van Ryckeghem (19), 10. Jarne Jacques (14), 11. Milan Hanne (13), 12. Gerben Kuypers (12), 13. Joran Wyseure (11), 14. Diel Vergote (9), Warre Vangheluwe (9), 16. Mathias Declercq (8), 17. Thibaut De Smet (7), 18. Gust Lootens (6), 19. Laurens Maes (5), Jelle Vermoote (5), Alex Vandenbulcke (5), Arno Debeir (5), 23. Raoul Decraene (3), 24. Nathan Decuypere (2), 25. Arthur De Neve (1).

JUNIORES

Passendale, 20/06, 73 km, 92 dlnrs. : 1. Gaëtan Verleyen (15), 3. Iben Rommelaere (13), 5. Jelle Harteel (11), 7. Jens Dalle (9), 9. Luca Worm (7), 10. Jakov Beirlaen (6), 12. Alec Segaert (4), 14. Xander Rigole (2), 15. Ilyen Cristofano (1).

Vlamertinge, 26/06, 76 km, 88 dlnrs. : 1. Alec Segaert (15), 4. Jan Van Dyck (12), 6. Jakov Beirlaen (10), 14. Jens Dalle (2).

Vlamertinge, 26/06, 76 km, 96 dlnrs. : 1. Yoran Van Gucht, 3. Viktor De Muynck (13), 7. Jani De Coster (9), 10. Jasper Dekien (6), 11. Niels Declerck (5), 13. Joran Luyssen (3).

Ruiselede, 27/06, 80 km, 97 dlnrs. : 1. Alec Segaert (15), 2. Maxim Delrue (14), 3. Gaëtan Verleyen (13), 4. Jan Van Dyck (12), 7. Yaurick Leenknegt (9), 10. Wout Remmerie (6), 11. Wannes Dewulf (5), 13. Tjorven Vercruyse (3).

Vuelta al Besaya, 24-27/06, 179 dlnrs. : 4de, 18de, 6de, eindstand 15de : Michiel Lambrecht (54).

Michiel Lambrecht.©Bart Vandenbroucke VDB
Michiel Lambrecht.©Bart Vandenbroucke VDB

Tussenstand :

1. Michiel Lambrecht (54), 2. Alec Segaert (34), 3. Gaëtan Verleyen (28), 4. Jan Van Dyck (24), 5. Jakov Beirlaen (16), 6. Maxim Delrue (14), 7. Viktor De Muynck (13), 8. Iben Rommelaere (13), 9. Jens Dalle (11), 10. Jelle Harteel (11), 11. Jani De Coster (9), 12. Yaurick Leenknegt (9), 13. Luca Worm (7), 14. Jasper Dekien (6), 15. Wout Remmerie (6), 16. Niels Declerck (5), 17. Wannes Dewulf (5), 18. Joran Luyssen (3), 19. Tjorven Vercruyse (3), 20. Xander Rigole (2), 21. Ilyen Cristofano (1)

NIEUWELINGEN

Zedelgem, 12/06, 57 km, 71 dlnrs. : 1. Jasper Schoofs, 2. Matthé De Leyn (14), 8. Mauro Adyns (8), 9. Rune Meyhui (7), 11. Wout Hemeryck (5), 12. Xander Scheldeman (4), 13. Tristan Trybou (3), 14. Tibo Vancompernolle (2), 15. Milan Vantomme (1).

Zedelgem, 12/06, 57 km, 82 dlnrs. : 1. Lars Vanden Heede, 2. Henri Naessens (14), 4. Viggo Van Neste (12), 7. Arthur Clauw (9), 8. Axel Vandamme (8), 9. Miel Tienpont (7), 10. Viktor Vandenberghe (6), 11. Kenji Coenen (5), 12. Laurens PLancke (4), 13. Storm Berton (3), 15. Milan Donie (1).

Passendale, 20/06, 59 km, 71 dlnrs. : 1. Viktor Vandenberghe (15), 2. Viggo Van Neste (14), 3. Xander Scheldeman (13), 4. Brent Deltombe (12), 5. Axel Vandamme (11), 6. Miel Tienpont (10), 7. Gaëtan Warnier (9),8. Luka Cools (8), 9. Arne Desimpelaere (7), 10. Arnaud Jaecques (6), 11. Thor Debaene (5), 12. Henri Vervenne (4), 14. Tibe Craeynest (2).

Lichtervelde, 26/06, 63 km, 64 dlnrs. : 1. Jarne Van Dyck, 3. Wout Hemeryck (13), 5. Milan Vantomme (11), 7. Matthé De Leyn (9), 8. Thor Debaene (8), 12. Mart Declercq (5), 13. Sean Leicher (3), 14. Siebe Mortelé (2), 15. Tristan Trybou (1).

Vredeskoers Tsjechië : Xander Scheldeman (34; 7de, 24ste, 18de, eindstand 13de).

 © VDB
© VDB

Tussenstand :

1. Xander Scheldeman (51), 2. Viggo Van Neste (37), 3. Viktor Vandenberghe (35), 4. Brent Deltombe (25), 5. Matthé De Leyn (23), 6. Wout Hemeryck (18), 7. Miel Tienpont (17), 8. Henri Naessens (14), 9. Thor Debaene (13), 10. Milan Vantomme (12), 11. Victor Vaneeckhoutte (12), 12. Arthur Clauw (11), 13. Gaëtan Warnier (9), 14. Luka Cools (9), 15. Mauro Adyns (8), 16. Axel Vandamme (8), 17. Arne Desimpelaere (7), 18. Rune Meyhui (7), 19. Robbe Marchand (7), 20. Arnaud Jaecques (6), 21. Kenji Coenen (5), 22. Yoran Maertens (5), 23. Mart Declercq (5), 24. Henri Vervenne (4), 25. Laurens Plancke (4), 26. Tristan Trybou (4), 27. Storm Berton (3), 28. Gauthier Servranckx (3), 29. Sean Leicher (3), 30. Tibe Craeynest (2), 31. Tibo Vancompernolle (2), 32. Siebe Mortelé (2), 33. Milan Donie (1), 34. Dimi Van Pamel (1).

DAMES JUNIORES

Zedelgem, 12/06, 68 km, 39 dlnrs. : 1. Marith Vanhove (15), 10. Lani Wittevrongel (6), 12. Julie Hendrickx (4), 13. Ruth Decuypere (3), 15. Febe Jooris (1).

Glabbeek, 13/06, 60 km, 23 dlnrs. : 1. Scarlett Souren, 4. Julie Hendrickx (12), 15. Pauline De Wulf (1).

Vlamertinge, 26/06, 60,6 km, 30 dlnrs. : 1. Lani Wittevrongel (15), 13. Jasmira Nobus (3).

Heusden-Zolder, 27/06, 71 km, 54 dlnrs. : 1. Marith Vanhove (15), 7. Lani Wittevrongel (9).

Marith Vanhove.© BELGA
Marith Vanhove.© BELGA

Tussenstand :

1. Marith Vanhove (30), Lani Wittevrongel (30), 3. Julie Hendrickx (16), 4. Ruth Decuypere (3), Jasmira Nobus (3), 6. Pauline De Wulf (1), Febe Jooris (1).

DAMES NIEUWELINGEN

Zedelgem, 12/06, 68 km, 32 dlnrs. : 1. Anna Vanderaerden, 2. Luca Vierstraete (14), 4. Laerke Expeels (12), 7. Michelle Dheedene (9), 8. Anna Bruneel (8), 11. Chelsey Saintobyn (5), 15. Femke Van Baelen (1).

Vlamertinge, 26/06, 60,6 km, 27 dlnrs. : 1. Amalia Dewaele (15), 2. Ilken Seynave (14), 3. Luca Vierstraete (13), 4. Nanoi Van Wettere (12), 6. Anna Bruneel (10), 10. Ella Maes (6), 11. Laerke Expeels (5), 12. Chelsey Saintobyn (4), 13. Michelle Dheedene (3).

Luca Vierstraete.©GINO COGHE Foto Coghe
Luca Vierstraete.©GINO COGHE Foto Coghe

Tussenstand :

1. Luca Vierstraete (27), 2. Anna Bruneel (18), 3. Laerke Expeels (17), 4. Amalia Dewaele (15), 5. Ilken Seynave (14), 6. Michelle Dheedene (12), Nanoi Van Wettere (12), 8. Chelsey Saintobyn (9), 9. Ella Maes (6), 10. Femke Van Baelen (1).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.