1. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.264 punten)

Kasper Saver (370), Mathisse Grootaert (239), Aaron Stockx (233), Arne Santy (231) & Warre Vangheluwe (191)

© VDB

2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.259 punten)

Laurens Maes (340), Justin Houtekier (277), Milan Hanne (274), Michiel Nuytten (202) & Wannes Geldhof (166)

© VDB

3. CT Soenens-Booom (988 punten)

Alex Vandenbulcke (591), Nathan Decuypere (180), Gilles Vercruysse (179), Staf Fieuw (30) & Victor Borra (8)

© VDB

4. Zannata-Galloo CT Menen (325 punten)

Mathias Declercq (243), Lukas Buijsse (36), Giel Barbry (18), Aaron Vandenbulcke (17) & Jari Simoens (11)

© VDB

5. Molenspurters Meulebeke (273 punten)

Bavo Houssin (149), Joshua Vansteenkiste (74), Kevin Vandendriessche (22), Birger Rosseeuw (21) & Gilles Vanneste (7).

© vdb

Erelijst

2004 Sportgroep Maes Koksijde

2005 Sportgroep Maes Koksijde

2006 Sportgroep Maes Koksijde

2007 KSV Deerlijk-Gaverzicht

2008 KSV Deerlijk-Gaverzicht

2009 WC De Molenspurters Meulebeke

2010 WC De Molenspurters Meulebeke

2011 Immo Dejaegher-Lotto CT Menen

2012 CT DJ-Matic Kortrijk

2013 CT DJ-Matic Kortrijk

2014 Tieltse Renners-Jielker Geldhof

2015 Zannata-Lotto CT Menen

2016 Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT

2017 CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare

2018 Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT

1. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.264 punten)Kasper Saver (370), Mathisse Grootaert (239), Aaron Stockx (233), Arne Santy (231) & Warre Vangheluwe (191)2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.259 punten)Laurens Maes (340), Justin Houtekier (277), Milan Hanne (274), Michiel Nuytten (202) & Wannes Geldhof (166)3. CT Soenens-Booom (988 punten)Alex Vandenbulcke (591), Nathan Decuypere (180), Gilles Vercruysse (179), Staf Fieuw (30) & Victor Borra (8)4. Zannata-Galloo CT Menen (325 punten)Mathias Declercq (243), Lukas Buijsse (36), Giel Barbry (18), Aaron Vandenbulcke (17) & Jari Simoens (11)5. Molenspurters Meulebeke (273 punten)Bavo Houssin (149), Joshua Vansteenkiste (74), Kevin Vandendriessche (22), Birger Rosseeuw (21) & Gilles Vanneste (7).2004 Sportgroep Maes Koksijde2005 Sportgroep Maes Koksijde2006 Sportgroep Maes Koksijde2007 KSV Deerlijk-Gaverzicht2008 KSV Deerlijk-Gaverzicht 2009 WC De Molenspurters Meulebeke2010 WC De Molenspurters Meulebeke2011 Immo Dejaegher-Lotto CT Menen2012 CT DJ-Matic Kortrijk2013 CT DJ-Matic Kortrijk2014 Tieltse Renners-Jielker Geldhof2015 Zannata-Lotto CT Menen2016 Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT2017 CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare2018 Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT