2001

BELOFTEN

Individueel: 1.Wesley Balcaen (Kortrijkse Groeningespurters) (146), 2. Peter Ronsse (142), 3. Kevin Debusschere (135), 4. Mirando Dumoulin (125), 5. Robbie Mores (111), 6. Tom Schotte (97), 7. Olivier Taillieu (90), 8. Stijn Devolder (90), 9. Dimitri Pollie (87), 10. Lars Vantournhout (86), 11. Pieter Duyck (77), 12. Tom Stubbe (62), 13. Kevin Desmedt (58), 14. Wannes Boucquez (56), 15. Klaas Vermaut (52) ... 18. Benny De Schrooder (46), 19. Davy Commeyne (40), 22. Sven Vanthourenhout (37), 24. Claude Pauwels (32), 26. Jurgen Van Loocke (27).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Belofte: 1. Stijn Devolder (137), 2. Benny De Schrooder (72,5), 3. Davy Commeyne (71), 4. Claude Pauwels (66), 5. Lars Vantournhout (64,5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Tim Harinck (KSV Deerlijk) (268), 2. Dieter Putman (221), 3. Olivier Maertens (197), 4. Dwight Desaever (194), 4. Bert Liefooghe (184), 5. Andres Toebat (166), 7. Pieter Dejonckheere (131), 8. Stijn Minne (126), 9. Steven Declercq (123), 10. Jochen Beernaert (121), 11. Jeroen De Feyter (121), 12. Jonas Baele (121), 13. Bert Duyck (120), 14. Youri Coopman (119), 15. Dieter Cappelle (115).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Junior: 1. Dieter Cappelle (Kortrijkse Groeningespurters) (120), 2. ??? (90), 3. Dirk Hoorelbeke (87,5), 4. Wouter Demeulemeester (73,5), 5. Tim Harinck (60)..

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Tom Windels (Kortrijkse Groeningespurters) (394), 2. Frederik Vandamme (335), 3. Jurgen François (281), 4. Jonas Reybrouck (273), 5. Vincent Vercruysse (226), 6. Alexander Clynhens (223), 7. Miguel Vanderjeugt (211), 8. Detlef Moerman (201), 9. Jonas Decouttere (193), 10. Dries Marichael (170), 11. Joeri Calleeuw (169), 12. Tom Huyvaert (167), 13. Sam Piers (163), 14. Nikolas Maes (152), 15. Kristof Vandewalle (151) ... 17. Stijn Neirynck (146).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Nieuweling: 1. Nikolas Maes (Kortrijkse Groeningespurters) (195), 2. Vincent Vercruysse (90), 3. Jonas Reybrouck (78), 4. Stijn Neirynck (65), 5. Kristof Vandewalle (48).

2002

BELOFTEN

Individueel: 1.Wesley Balcaen (Asfra Racing Team Oudenaarde) (255), 2. Mirando Dumoulin (175), 3. Pieter Duyck (141), 4. Giovanni Alossery (121), 5. Kevin Desmedt (108), 6. Kevin Debusschere (105), 7. Davy Vantomme (96), 8. Peter Ronsse (91), 9. Tom Vanbecelaere (85), 10. Pieter Ghyllebert (71), 11. Benny De Schrooder (66), 12. Kevin Maene (62), 13. Steven Vanden Bussche (62), 14. Frederik Demuyt (62), 15. Kenny Vanlaere (61) ... 16. Jurgen Van Loocke (59), 21. Tom Stubbe (43).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Belofte: 1. Pieter Ghyllebert (CT De Lombarden), 2. Mirando Dumoulin, 3. Wesley Balcaen.

JUNIORES

Individueel: 1. Kristof Taillieu (VSV Langemark) (345), 2. Stijn Neirynck (264), 3. Wim Vancoppenolle (253), 4. Jochen Beernaert (212), 5. Stijn Minne (164), 6. Tom Windels (160), 7. Gianni Meersman (158), 8. Tom Huyvaert (157), 9. Bert Duyck (149), 10. Wim Packet (145), 11. James Goossens (145), 12. Jurgen François (142), 13. Alexander Chamon (141), 14. Lander Tytgat (132), 15. Kristof Vandewalle (120) ... 20. Detlef Moerman (97), 23. Stijn Hoornaert (91), 29. Joeri Calleeuw (71).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Junior: 1. Jochen Beernaert (KSV Deerlijk), 2. Gianni Meersman, 3. Kristof Taillieu.

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Mathias Delameilleure (WC Molenspurters Meulebeke) (534), 2. Thomas Seghers (369), 3. Maxime Vantomme (335), 4. Jonas Decouttere (270), 5. Angelo Ververken (260), 6. Tijs Crombez (238), 7. Wim Mostaert (226), 8. Alexander Clynhens (225), 9. Toon Declercq (212), 10. Bram Deprez (207), 11. Nikolas Maes (186), 12. Thomas Messelier (161), 13. Jeffrey Huyghe (160), 14. Vic Duynslaeger (152), 15. Pieter Vanspeybrouck (149)... 17. Frederiek Nolf (105), 26. Stijn Joseph (73).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Nieuweling: 1. Nikolas Maes (WT Affligem), 2. Mathias Delameilleure, 3. Maxime Vantomme.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2003

BELOFTEN

Individueel: 1.Steven Vanden Bussche (Soenens-Germond) (278), 2. Wesley Balcaen (240), 3. Frederik Demuyt (190), 4. Dimitri Pollie (173), 5. Davy Vantomme (170), 6. Kristof Taillieu (111), 7. Dwight Desaever (110), 8. Wesley Decru (105), 9. Steven Declercq (88), 10. Tom Stubbe (85), 11. Kevin Maene (80), 12. Dirk Hoorelbeke (74), 13. Kevin Desmedt (61), 14. Bert Demeulemeester (61), 15. Pieter Ghyllebert (45) ... 46. Dieter Cappelle (6).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Belofte: 1. Tom Stubbe (Go Pass-ABX), 2. Steven Vanden Bussche, 3. Dwight Desaever

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Tom Windels (WC De Molenspurters Meulebeke) (316), 2. Jurgen François (280), 3. Tom Huyvaert (208), 4. Tim Vermeersch (196), 5. Detlef Moerman (185), 6. Maxime Vantomme (175), 7. Stijn Vanherreweghe (135), 8. Tijs Crombez (131), 9. Olivier Verhiest (120), 10. Youri Capoen (120), 11. Wesley Gadeyne (118), 12. Alexander Chamon (115), 13. Geoffrey Lievens (113), 14. Thijs Tanghe (105), 15. Sven Francoys (104) ... 20. Stijn Neirynck (80), 25. Nikolas Maes (70), 26. Kristof Vandewalle (68), 31. Dieter Vanthourenhout (63), 33. Gianni Meersman (60), 34. Joeri Calleeuw (59), 75. Klaas Sys (10).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Junior: 1. Nikolas Maes (Wielerteam Waasland), 2. Kristof Vandewalle.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Kevin Claeys (Koninklijke Brugse Velosport) (378), 2. Nielsen Raedt (367), 3. Frederiek Nolf (357), 4. Dimitri Ver Eecke (298), 5. Sven Vandousselaere (249), 6. Stijn Joseph (238), 7. Bram Delie (230), 8. Timothy Dupont (201), 9. Thomas Seghers (198), 10. Jani Desmet (179), 11. Vic Duynslaeger (155), 12. Vincent Jonckheere (151), 13. Pieter Vuylsteke (148), 14. Toon Declercq (146), 15. Dries Depoorter (134) ... 16. Baptiste Planckaert (131), 22. Jan Ghyselinck (105), 29. Klaas Lodewyck (75), 30. Pieter Vanspeybrouck (72), 63. Sven Jodts (18), 93. Kenneth Van Compernolle (4).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Beloftevolste Nieuweling: 1. 1. Thomas Seghers, 2. Sven Vandousselaere, 3. Toon Declercq

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES JUNIORES (jury)

Individueel: 1.Lien Beyen, 2. Fauve Defloor, 3. Natascha Cordy

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN (jury)

Individueel: 1.Lindsey Sticker, 2. Ine Beyen, 3. Lieselot Decroix

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2004

BELOFTEN

Individueel: 1.Mirando Dumoulin (CT De Lombarden) (185), 2. Pieter Ghyllebert (174), 3. Pieter Duyck (173), 4. Steven Vanden Bussche (150), 5. Gianni Meersman (137), 6. Tom Huyvaert (123), 7. Stijn Neirynck (121), 8. Tom Vanbecelaere (110), 9. Jochen Beernaert (109), 10. Wesley Decru (105), 11. Jurgen Francois (98), 12. Dwight Desaever (91), 13. Stijn Minne (79), 14. Jelle Hanseeuw (78), 15. Kristof Vandewalle (71) ... 19. Klaas Vantornout (53), 20. Detlef Moerman (52), 28. Joeri Calleeuw (36), 29. Dieter Cappelle (31).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Cycling Team De Lombarden, 2. Beveren 2000, 3. WC Soenens-Germond Ingelmunster

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Nikolas Maes (Avia) (745), 2. Maxime Vantomme (738), 3. Jonas Decouttere (579), 4. Wim Mostaert (425), 5. Stijn Joseph (371), 6. Alexander Clynhens (353), 7. Klaas Sys (348), 8. Frederiek Nolf (332), 9. Pieter Vanspeybrouck (319), 10. Toon Declercq (???), 11. Angelo Ververken (277), 12. Bram Deprez (261), 13. Tijs Crombez (235), 14. Geoffrey Lievens (234), 15. Maxim Debusschere (226) ... 16. Timothy Dupont (203).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes (Decouttere, Mostaert, Clynhens, Ververken, Crombez, Dupont, Debusschere, Raedt, Seghers)

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

NIEUWELINGEN

Individueel: 1. Sven Vandousselaere (Balen BC) (758), 2. Jani Desmet (375), 3. Jan Ghyselinck (361), 4. Klaas Lodewyck (357), 5. Rodric Callewaert (320), 6. Kevin Claeys (301), 7. Jarl Salomein (270), 8. Sven Jodts (249), 9. Brian Ligneel (247), 10. Willem Dendooven (230), 11. Baptiste Planckaert (168), 12. Brecht Lavaert (160), 13. Sander Verhaeghe (151), 14. Fabrice Naert (142), 15. Timothy Heyse (139) ... 16. Julien Vermote (137), 17. Jens Debusschere (132), 28. Tim Declercq (80).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. VSV Langemark, 2. New Heebra, 3. Molenspurters Meulebeke.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES JUNIORES (jury)

Individueel: 1.Fauve Defloor (WC Noordzee Oostende), 2. Ine Beyen, 3. Lindsey Sticker

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN (jury)

Individueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Elke Vanderhauwaert, 3. Julie Derycke

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2005

BELOFTEN

Individueel: 1.Gianni Meersman (Beveren 2000) (698), 2. Maxime Vantomme (454), 3. Nikolas Maes (351), 4. Kristof Vandewalle (287), 5. Stijn Neirynck (258), 6. Tim Vermeersch (253), 7. Tom Huyvaert (238), 8. Detlef Moerman (222), 9. Jurgen François (171), 10. Kristof Taillieu (170), 11. Dwight Desaever (129), 12. Dieter Putman (112), 13. Jonas Decouttere (99), 14. Jochen Baert (98), 15. Wim Packet (93) ... 17. Klaas Sys (87), 36. Dieter Cappelle (21), 64. Joeri Calleeuw (3).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000 (1503 punten met Meersman, Vantomme, Maes, Vandewalle, Neirynck, Moerman...), 2. CT De Lombarden (662), 3. Soenens-Germond (361)

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1. Frederiek Nolf (Avia) (701), 2. Stijn Joseph (664), 3. Pieter Vanspeybrouck (596), 4. Jan Ghyselinck (565), 5. Mathias Vanhie (415), 6. Dries Depoorter (385), 7. Sven Vandousselaere (357), 8. Toon Declercq (316), 9. Pieter Vuylsteke (284), 10. Klaas Lodewyck (256), 11. Timothy Dupont (229), 12. Kevin Claeys (227) en Laurens Delameilleure (227), 14. Nielsen Raedt (223), 15. Thomas Seghers (203)... 22. Baptiste Planckaert (115), 62. Jens Keukeleire (19), 65. Benjamin Verraes (18), 67. Sven Jodts (17).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes (736), 2. Bodysol-Lotto CT Menen (717), 3. WC New Heebra Moorsele (380), 4. CT Midera Wervik (375), 5. WC Molenspurters Meulebeke (316).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Jens Debusschere (Bodysol-Lotto CT Menen) (571), 2. Matthias Allegaert (557), 3. Tim Declercq (466), 4. Jarl Salomein (431), 5. Julien Vermote (373), 6. Kenneth Bultynck (302), 7. Thomas Chamon (292), 8. Brian Ligneel (287), 9. Laurent Vanden Bak (202), 10. Stijn Rammant (190), 11. Aron Dejaegher (168), 12. Arthur Vanoverberghe (156), 13. Samie Boudry (153), 14. Mathias Vanmarcke (147), 15. Gieljan Engelrelst (143).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Bodysol-Lotto CT Menen (1.415 met Debusschere, Allegaert, ...), 2. KSV Deerlijk-Gaverzicht (967), 3. WC Molenspurters Meulebeke (443), 4. VS Reigerlo Beernem (373), 5. WC Oostende Noordzee (309).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Lieselot Decroix (KSV Deerlijk), 2. Lindsey Sticker, 2. Ine Beyen.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Julie Derycke, 3. Lien Claerhoudt.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2006

BELOFTEN

Individueel: 1.Gianni Meersman (Beveren 2000) (526), 2. Kristof Vandewalle (464), 3. Nikolas Maes (425), 4. Klaas Sys (316), 5. Pieter Vanspeybrouck (268), 6. James Goossens (257), 7. Jurgen François (251), 8. Frederiek Nolf (245), 9. Kristof Vandewalle (237), 10. Stijn Neirynck (231), 11. Tim Vermeersch (228), 12. Detlef Moerman (227), 13. Tom Huyvaert (183), 14. Stijn Joseph (177), 15. Stijn Hoornaert (174) ... 26. Timothy Dupont (57), 31. Joeri Calleeuw (36), 38. Benjamin Verraes (27), 42. Dieter Vanthourenhout (22).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. De Lombarden, 3. Soenens-Germond.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Sven Vandousselaere (Balen BC) (843), 2. Klaas Lodewyck (802), 3. Jan Ghyselinck (657), 4. Julien Vermote (546), 5. Fabrice Naert (537), 6. Jarl Salomein (486), 7. Matthias Allegaert (397), 8. Thomas Chamon (391), 9. Sven Jodts (352), 10. Sander Verhaeghe (336), 11. Jens Debusschere (321), 12. Luigi Meersman (308), 13. Willem Dendooven (304), 14. Baptiste Planckaert (279), 15. Frederik Verkinderen (265) ... 19. Jens Keukeleire (176), 20. Kevin Claeys (174), 21. Tim Declercq (166), 22. Laurent Vanden Bak (165), 32. Jelle Wallays (83), 100. Kenneth Van Compernolle (5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes, 2. KSV Deerlijk, 3. Bodysol-Lotto CT Menen

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Alphonse Vermote (KSV Deerlijk) (499), 2. Mathieu Vanderheere (490), 3. Arthur Vanoverberghe (347), 4. Kevin Callens (338), 5. Thomas Debrabandere (286), 6. Thijs Loncke (285), 7. Aron Dejaegher (283), 8. Zico Waeytens (266), 9. Kenny Vandenheede (259), 10. Guillaume Van Keirsbulck (250), 11. Louis Verhelst (239), 12. Jochen Deweer (218), 13. Ricky Rosseel (212), 14. Stijn Rammant (197), 15. Floris Fagoo (167) ... 17. Eliot Lietaer (157), 18. Steve Bekaert (140), 83. Tom Devriendt (8).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Bodysol-Lotto CT Menen, 2. KSV Deerlijk, 3. Molenspurters Meulebeke.

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Hannah Verhaeghe, 3. Elke Vanderhauwaert.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Katia Verstraete (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Lien Debeuckelaere, 3. Evi Verstraete.

2007

BELOFTEN

Individueel: 1.Kristof Vandewalle (Beveren 2000) (495), 2. Maxime Vantomme (447), 3. Pieter Vanspeybrouck (422), 4. Klaas Lodewyck (414), 5. Jan Ghyselinck (338), 6. Detlef Moerman (320), 7. Stijn Neirynck (291), 8. Tim Vermeersch (288), 9. Bram Deprez (218), 10. Frederiek Nolf (202), 11. Sven Jodts (186), 12. Kim Borry (174), 13. Stijn Joseph (158), 14. Klaas Sys (141), 15. Sven Vandousselaere (126) ... 22. Timothy Dupont (90), 23. Jens Keukeleire (76), 25. Kevin Claeys (73), 32. Baptiste Planckaert (60), 33. Joeri Calleeuw (55), 45. Dieter Vanthourenhout (18).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. CT New Heebra-Lombarden, 3. Soenens-Germond

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Jens Debusschere (Balen BC) (913), 2. Matthias Allegaert (784), 3. Julien Vermote (777), 4. Jarl Salomein (670), 5. Jelle Wallays (540), 6. Jeroen Lepla (399), 7. Tim Declercq (374), 8. Thomas Chamon (330), 9. Arthur Vanoverberghe (313), 10. Alphonse Vermote (310), 11. Kenny Vandenheede (299), 12. Thomas Debrabandere (263), 13. Steve Bekaert (253), 14. Kevin Callens (252), 15. Eliot Lietaer (234) ... 20. Louis Verhelst (167), 23. Laurent Vanden Bak (140), 117. Gianni Marchand (3).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. Sportgroep Koksijde Maes

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Jochen Deweer (KSV Deerlijk-Gaverzicht) (758), 2. Guillaume Van Keirsbulck (594), 3. Zico Waeytens (581), 4. Hannes Depraetere (385), 5. Ruben De Marez (314), 6. Jens Demonie (312), 7. Orri Vandendriessche (307), 8. Stijn Lombaert (219), 9. Jens Vandenbussche (216), 10. Valentijn Vanhoorne (212), 11. Dries Vanden Bussche (210), 12. Frederik Vandewiele (199), 13. Jasper Baert (195), 14. Tim Vansieleghem (194), 15. Tom Devriendt (151). ... 26. Dieter Bouvry (111), 27. Bert Van Lerberghe (110), 29. Emiel Wastyn (99), 34. Xandro Meurisse (85), 57. Gianni Vermeersch (41).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. Bodysol-Lotto CT Menen

DAMES JUNIORES (jury)

Individueel: 1.Lien Lanssens, 2. Tine Ghyselinck, 3. Katia Verstraete

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN (jury)

Individueel: 1.Evi Verstraete, 2. Anne-Laure Gheerardyn, 3. Silke Lannoo

2008

BELOFTEN

Individueel: 1.Dries Depoorter (CT New Heebra-Lombarden) (398), 2. Jan Ghyselinck (383), 3. Klaas Sys (383), 4. Julien Vermote (381), 5. Sven Vandousselaere (373), 6. Klaas Lodewyck (346), 7. Jens Debusschere (294), 8. Stijn Joseph (276), 9. Jelle Wallays (248), 10. Mathieu Van Biervliet (248), 11. Maxim Debusschere (245), 12. Fabrice Naert (239), 13. Sven Jodts (216), 14. Benjamin Verraes (214), 15. Baptiste Planckaert (204) ... 16. Jarl Salomein (152), 17. Jens Keukeleire (141), 25. Kevin Claeys (79), 33. Laurent Vanden Bak (39), 46. Tim Declercq (16).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. CT New Heebra-Lombarden, 3. WC Soenens-Germond

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Guillaume Van Keirsbulck (Avia) (621), 2. Arthur Vanoverberghe (598), 3. Alphonse Vermote (583), 4. Eliot Lietaer (524), 5. Zico Waeytens (449), 6. Louis Verhelst (435), 7. Jeroen Lepla (417), 8. Kenny Vandenheede (349), 9. Steve Bekaert (313), 10. Thomas Debrabandere (311), 11. Ruben De Marez (289), 12. Hannes Depraetere (177), 13. Kevin Callens (158), 14. Sylvester Sioen (154), 15. Martijn Debaene (153) ... 19. Tom Devriendt (130), 31. Gianni Marchand (94), 65. Yves Lampaert (29).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Sportgroep Koksijde Maes, 3. Jonge Renners Roeselare

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Dieter Bouvry (WC De Molenspurters Meulebeke) (466), 2. Jasper Baert (402), 3. Jens Vandenbogaerde (323), 4. Bert Van Lerberghe (316), 5. Axel De Corte (292), 6. Kenzie Boutté (287), 7. Simon Lapeire (274), 8. Emiel Wastyn (220), 9. Martijn Degreve (205), 10. Gilles Derycke (201), 11. Whytic Priem (186), 12. Miguel Vandamme (177), 13. Dean Devriese (175), 14. Ludwig Verstraete (170), 15. Dimitri Delmotte (166) ... 16. Alexander Maes (160), 23. Xandro Meurisse (114), 28. Gianni Vermeersch (92), 38. Emiel Vermeulen (77), 42. Daan Myngheer (63), 54. Lander Seynaeve (38).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Jonge Renners Roeselare, 2. WC De Molenspurters Meulebeke, 3. Bodysol-Lotto CT Menen

DAMES JUNIORES (jury)

Individueel: 1.Evi Verstraete, 2. Anne-Laure Gheerardyn, 3. Katia Verstraete.

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN (jury)

Individueel: 1.Lisa Bogaert, 2. Silke Lannoo, 3. Sarah Inghelbrecht

2009

BELOFTEN

Individueel: 1.Jens Keukeleire (WC Soenens-Yawadoo-Germond) (673), 2. Sven Vandousselaere (525), 3. Jan Ghyselinck (519), 4. Sven Jodts (441), 5. Jens Debusschere (431), 6. Baptiste Planckaert (421), 7. Jelle Wallays (377), 8. Julien Vermote (373), 9. Jarl Salomein (337), 10. Dries Depoorter (282), 11. Arthur Vanoverberghe (250), 12. Benjamin Verraes (242), 13. Kevin Claeys (209), 14. Sander Verhaeghe (160), 15. Mathieu Van Biervliet (160) ... 16. Timothy Dupont (137), 21. Eliot Lietaer (94), 28. Tim Declercq (63), 30. Laurent Vanden Bak (50), 34. Louis Verhelst (41), 39. Steve Bekaert (29), 52. Gianni Marchand (10).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. WC Soenens-Yawadoo-Germond, 3. CT New Heebra-Lombarden

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Guillaume Van Keirsbulck (???) (798), 2. Zico Waeytens (652), 3. Simon Lapeire (430), 4. Jochen Deweer (409), 5. Ludwig Verstraete (336), 6. Frederik Vandewiele (336), 7. Dieter Bouvry (323), 8. Martijn Debaene (322), 9. Arne Casier (307), 10. Jens Vandenbussche (289), 11. Jens Demonie (276), 12. Stijn Provost (269), 13. Bert Van Lerberghe (262), 14. Matthias Legley (256), 15. Hannes Depraetere (252) ... 17. Tom Devriendt (237), 18. Emiel Wastyn (230), 22. Yves Lampaert (161), 38. Gianni Vermeersch (68), 42. Xandro Meurisse (63), 61. Lander Seynaeve (37), 70. Jens Wallays (29).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. WC De Molenspurters Meulebeke, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. CT DJ-Matic Kortrijk

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Martijn Degreve (710), 2. Kevin Deltombe (472), 3. Maxime Farazijn (428), 4. Alexander Maes (395), 5. Paco Ghistelinck (338), 6. Whytic Priem (315), 7. Emiel Vermeulen (297), 8. Stijn De Craemer (279), 9. Niels Houtekier (247), 10. Jonas Rickaert (236), 11. Daan Myngheer (231), 12. Brecht Craeymeersch (231), 13. Maarten D'Hondt (225), 14. Giorgio Derycke (213), 15. Michiel Dewulf (197) ... 55. Benjamin Declercq (37), 89. Mathias De Witte (13), 115. Christophe Noppe (5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Lotto-Bodysol CT Menen, 2. CT DJ-Matic Kortrijk, 3. KSV Deerlijk-Gaverzicht

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Sanne Bamelis (191), 2. Anne-Laure Gheerardyn (150), 3. Evi Verstraete (125), 4. Jolien Vandenborre (121), 5. Sarah Inghelbrecht (106).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Lisa Bogaert (373), 2. Bo Carless (132), 3. Jolly Mahieu (123), 4. Celine Van Severen (94), 5. Mieke Delameilleure (86).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2010

BELOFTEN

Individueel: 1.Jens Debusschere (PWS-Eijssen) (593), 2. Jarl Salomein (508), 3. Zico Waeytens (467), 4. Arthur Vanoverberghe (437), 5. Guillaume Van Keirsbulck (430), 6. Julien Vermote (404), 7. Jelle Wallays (346), 8. Sven Vandousselaere (326), 9. Eliot Lietaer (298), 10. Kenneth Bultynck (286), 11. Jeroen Hoorne (271), 12. Martijn Debaene (246), 13. Kevin Claeys (240), 14. Sander Verhaeghe (202), 15. Thomas Chamon (178) ... 19. Tom Devriendt (122), 20. Steve Bekaert (115), 22. Laurent Vanden Bak (93), 23. Yves Lampaert (84), 24. Louis Verhelst (72), 34. Tim Declercq (35), 38. Gianni Marchand (27), 75. Jan Denuwelaere (5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Beveren 2000

JUNIORES

Individueel: 1.Bert Van Lerberghe (Balen BC) (636), 2. Ludwig Verstraete (485), 3. Dieter Bouvry (443), 4. Jasper Baert (384), 5. Emiel Wastyn (367), 6. Daan Myngheer (353), 7. Kenzie Boutté (353), 8. Jens Vandenbogaerde (339), 9. Jens Wallays (322), 10. Emiel Vermeulen (247), 11. Jonas Viaene (233), 12. Brecht Craeymeersch (229), 13. Matthew De Winter (225), 14. Simon Lapeire (220), 15. Jonas Ovaere (212) ... 16. Alexander Maes (201), 17. Xandro Meurisse (181), 18. Lander Seynaeve (178), 35. Gianni Vermeerch (94),

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. WC De Molenspurters Meulebeke

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Kevin Deltombe (880), 2. Maxime Farazijn (632), 3. Seppe Verschuere (525), 4. Benjamin Declercq (483), 5. Jonas Rickaert (477), 6. Miel Pyfferoen (351), 7. Jan Logier (332), 8. Gianni Bossuyt (321), 9. Cédric Vanhoutteghem (293), 10. Piet Allegaert (261), 11. Lorenzo Blomme (247), 12. Martijn De Meestere (226), 13. Miel Houfflyn (219), 14. Baptist Vermeulen (215), 15. Edward Planckaert (214) ... 16. Christophe Noppe (189), 57. Jonas Degroote (36), 73. Nicolas Cleppe (18).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Lisa Bogaert (278), 2. Celine Van Severen (237), 3. Daisy Depoorter (165), 4. Sarah Inghelbrecht (162), 5. Bo Carless (135).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Jolly Mahieu (202), 2. Valerie Demey (164), 3. Sara Verhaest (110), 4. Naika Deneef (101), 5. Rianne Ver Eecke (61).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2011

BELOFTEN

Individueel: 1.Eliot Lietaer (EFC-Quick.Step) (603), 2. Tom Devriendt (540), 3. Tim Declercq (522), 4. Matthias Allegaert (481), 5. Zico Waeytens (437), 6. Yves Lampaert (392), 7. Louis Verhelst (291), 8. Arthur Vanoverberghe (283), 9. Alphonse Vermote (283), 10. Thomas Vanhaecke (273), 11. Kenneth Bultynck (241), 12. Dieter Bouvry (238), 13. Bert Van Lerberghe (219), 14. Jens Vandenbogaerde (216), 15. Jasper Baert (172) ... 16. Gianni Marchand (162), 23. Jens Wallays (93), 24. Emiel Wastyn (80), 29. Gianni Vermeersch (60), 48. Laurent Vanden Bak (22), 54. Lander Seynaeve (16), 56. Xandro Meurisse (14), 86. Steve Bekaert (2).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Quick.Step

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Martijn Degreve (962), 2. Paco Ghistelinck (656), 3. Daan Myngheer (612), 4. Thomas Vanbesien (558), 5. Emiel Vermeulen (525), 6. Benjamin Declercq (457), 7. Kevin Deltombe (450), 8. Joren Touquet (374), 9. Alexander Maes (358), 10. Maxime Farazijn (307), 11. Jan Logier (307), 12. Jonas Rickaert (304), 13. Alessandro Soenens (223), 14. Jeroen Cannie (220), 15. Miel Pyfferoen (219) ... 19. Christophe Noppe (192), 59. Michael Vanthourenhout (29), 66. Mathias De Witte (24).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Immo Dejaegher-Lotto CT

NIEUWELINGEN

Individueel: 1. Piet Allegaert (753), 2. Edward Planckaert (620), 3. Jordi Warlop (512), 4. Jordy Boutté (352), 5. Floris Thoré (321), 6. Gianni Colpaert (302), 7. Tuur Vannevel (270), 8. Wiebren Plovie (266), 9. Dennis Delmotte (259), 10. Tjorven Desplenter (243), 11. Enzo Demasure (228), 12. Kevin Nobus (210), 13. Cédric Defreyne (209), 14. Cil De Smaels (204), 15. Emiel Planckaert (181) ... 21. Jonas Degroote (118), 60. Nicolas Cleppe (20).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk

DAMES JUNIORES

Individueel: 1. Lisa Bogaert (359), 2. Céline Van Severen (334), 3. Valerie Demey (141), 4. Bo Carless (90), 5. Jolly Mahieu (51).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Saartje Vandenbroucke (388), 2. Jesse Vandenbulcke (253), 3. Sara Verhaest (243), 4. Lynn Depuers (131), 5. Isabel Vandewalle (72).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2012

BELOFTEN

Individueel: 1.Yves Lampaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) (731), 2. Dieter Bouvry (528), 3. Bert Van Lerberghe (461), 4. Steve Bekaert (421), 5. Xandro Meurisse (359), 6. Jens Wallays (286), 7. Niels Godderis (260), 8. Thomas Vanbesien (255), 9. Kenzie Boutté (240), 10. Matthias Legley (218), 11. Alphonse Vermote (216), 12. Gianni Marchand (194), 13. Paco Ghistelinck (190), 14. Jens Vandenbussche (169), 15. Jasper Baert (164) ... 16. Alexander Maes (145), 17. Daan Myngheer (141), 19. Lander Seynaeve (119), 24. Emiel Wastyn (84), 30. Tom Devriendt (56), 34. Gianni Vermeersch (49), 39. Michael Vanthourenhout (28), 54. Emiel Vermeulen (15), 68. Mathias De Witte (5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.Step

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Kevin Deltombe (934), 2. Maxime Farazijn (548), 3. Seppe Verschuere (530), 4. Benjamin Declercq (456), 5. Christophe Noppe (446), 6. Jonas Rickaert (442), 7. Miel Houfflyn (409), 8. Jan Logier (371), 9. Piet Allegaert (340), 10. Cédric Vanhoutteghem (322), 11. Edward Planckaert (315), 12. Ciske Aneca (293), 13. Miel Pyfferoen (246), 14. Matthias Vandewalle (243), 15. Merlijn Decoster (235) ... 65. Nicolas Cleppe (25), 71. Jonas Degroote (20).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Jordi Warlop (CT DJ-Matic Kortrijk) (979), 2. Dennis Delmotte (538), 3. Emiel Planckaert (376), 4. Robbe Casier (365), 5. Igor Decraene (358), 6. Wiebren Plovie (301), 7. Maxime De Poorter (282), 8. Laszlo Feys (257), 9. John-Ross Clauw (254), 10. Simon Claeys (249), 11. Thomas Joseph (223), 12. Arne Clicteur (220), 13. Massimo Brackez (200), 14. Bjarne Vanacker (192), 15. Iben Devos (191) ... 62. Aaron Verwilst (19), 87. Stan Dewulf (9).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Valerie Demey (303), 2. Naika Deneef (204), 3. Jolly Mahieu (147), 4. Sara Verhaest (129), 5. Celine Vanelverdinghe (84).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Saartje Vandenbroucke (484), 2. Jesse Vandenbulcke (386), 3. Lynn Depuers (122), 4. Fenna Vanhoutte (111), 5. Isabel Vandewalle (86).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2013

BELOFTEN

Individueel: 1.Xandro Meurisse (Lotto-Soudal U23) (627), 2. Bert Van Lerberghe (604), 3. Tom Devriendt (485), 4. Jens Wallays (439), 5. Matthias Legley (417), 6. Maxime Farazijn (410), 7. Jasper Baert (404), 8. Daan Myngheer (391), 9. Paco Ghistelinck (383), 10. Dieter Bouvry (367), 11. Gianni Vermeersch (303), 12. Alexander Maes (289), 13. Christophe Noppe (263), 14. Kenzie Boutté (258), 15. Jens Vandenbogaerde (239) ... 16. Benjamin Declercq (238), 17. Jonas Rickaert (180), 18. Lander Seynaeve (171), 23. Kevin Deltombe (141), 32. Emiel Vermeulen (114), 42. Emiel Wastyn (50), 58. Michael Vanthourenhout (30).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.Step (1.334 punten), 2. CT Soenens-Construkt Glas (1.110), 3. VL Technics-Abutriek (259).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Piet Allegaert (688), 2. Emiel Planckaert (542), 3. Igor Decraene (485), 4. Wiebren Plovie (425), 5. Edward Planckaert (390), 6. Jordi Warlop (352), 7. Dennis Delmotte (254), 8. Cédric Defreyne (248), 9. Floris Thoré (245), 10. Maxime De Poorter (237), 11. Manolito Balcaen (234), 12. Gianni Colpaert (229), 13. Emill Vandenabeele (228), 14. Tuur Vannevel (217), 15. Cil De Smaels (201) ... 26. Nicolas Cleppe (77), 42. Jonas Degroote (40),

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (859 punten), 2. Tieltse Rennersclub (762), 3. WC De Molenspurters Meulebeke (342).

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Stan Dewulf (Wielerteam Ieper) (393), 2. Daan Farrazijn (341), 3. Simon Claeys (301), 4. Bjarne Vanacker (286), 5. Aaron Verwilst (272), 6. Arne Clicteur (268), 7. Pieterjan Delerue (263), 8. Jaron Wydooghe (230), 9. Lennert Tanghe (225), 10. Miqélé Brulez (200), 11. Vital Stockx (192), 12. Shayne Pruvoost (190), 13. Bert Bonne (185), 14. Thibaut Dupont (178), 15. Arne Verfaillie (145) ... 80. Harm Vanhoucke (9).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (683 punten), 2. Avia Crabbé Westhoek (543), 3. Zannata-Lotto CT Menen (534).

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Saartje Vandenbroucke (423), 2. Jesse Vandenbulcke (242), 3. Sara Verhaest (155), 4. Lynn Depuers (121), 5. Isabel Vandewalle (90).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Fenna Vanhoutte (223), 2. Jana Teirlinck (214), 3. Axelle Bellaert (151), 4. Chenice Verhoye (114), 5. Lara Defour (52).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2014

BELOFTEN

Individueel: 1.Bert Van Lerberghe (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) (914), 2. Benjamin Declercq (656), 3. Maxime Farazijn (622), 4. Dieter Bouvry (591), 5. Xandro Meurisse (428), 6. Christophe Noppe (426), 7. Alexander Maes (389), 8. Axel De Corte (362), 9. Gianni Vermeersch (331), 10. Kevin Deltombe (295), 11. Jens Wallays (295), 12. Kenzie Boutté (279), 13. Mathias De Witte (256), 14. Alessandro Soenens (246), 15. Daan Myngheer (239) ... 17. Emiel Wastyn (222), 18. Piet Allegaert (218), 19. Lander Seynaeve (215), 28. Emiel Vermeulen (124), 37. Edward Planckaert (63), 46. Michael Vanthourenhout (46), 65. Nicolas Cleppe (18), 74. Jonas Degroote (10), 78. Jens Vandekinderen (8).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.Step (2.192 punten), 2. BCV Works-Soenens (997), 3. FCP-Glascentra-Tops Antiek (389).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Wiebren Plovie (Avia) (846), 2. Maxime De Poorter (820), 3. Kenny Molly (794), 4. Jordi Warlop (787), 5. Emiel Planckaert (739), 6. Dennis Delmotte (674), 7. Stan Dewulf (513), 8. Igor Decraene (458), 9. Aaron Verwilst (444), 10. Robbe Casier (338), 11. Tuur Deprez (292), 12. John-Ross Clauw (273), 13. Bjarne Vanacker (260), 14. Shayne Pruvoost (237), 15. Arne Clicteur (210) ... 29. Eli Iserbyt (98), 61. Harm Vanhoucke (29).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Tieltse Renners-Jielker Geldhof (2.032 punten), 2. Zannata-Lotto CT Menen (1.460).

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Lennert Tanghe (Avia Crabbé Westhoek) (458), 2. Alessandro Vandromme (429), 3. Bert Bonne (371), 4. Lothar Verhulst (339), 5. Yentl Bekaert (304), 6. Wesley Vercamst (297), 7. Engelbert Van Keirsbulck (252), 8. Robbe Debuyck (250), 9. Thomas Vansteelandt (247), 10. Thibault Plysier (209), 11. Loïc Segaert (205), 12. Jens Vanoverberghe (193), 13. Kenny Delbaere (167), 14. Jari Carpentier (164), 15. Lennart Deroo (156).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (1.139 punten), 2. Avia Crabbé Westhoek (1.014), 3. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (512).

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Saartje Vandenbroucke (580), 2. Jesse Vandenbulcke (410), 3. Jana Teirlinck (258), 4. Fenna Vanhoutte (234), 5. Isabel Vandewalle (191).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Lore Verstraete (167), 2. Justine Louchaert (147), 3. Phaedra Verbeeck (89), 4. Saryn Vermet (83), 5. Cara Worm (34).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2015

BELOFTEN

Individueel: 1.Maxime Farazijn (EFC-Etixx) (747), 2. Benjamin Declercq (539), 3. Christophe Noppe (533), 4. Kevin Deltombe (507), 5. Emiel Planckaert (487), 6. Edward Planckaert (409), 7. Jan Logier (384), 8. Jordi Warlop (346), 9. Daan Myngheer (308), 10. Mathias De Witte (304), 11. Cedric Defreyne (285), 12. Piet Allegaert (267), 13. Lorenzo Blomme (255), 14. Emiel Vermeulen (247), 15. Kenny Molly (215) ... 27. Alexander Maes (128), 43. Nicolas Cleppe (46), 78. Jonas Degroote (5).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Etixx (1.819 punten), 2. BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof (879), 3. VL Technics-Abutriek (870).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

JUNIORES

Individueel: 1.Aaron Verwilst (Tieltse Renners) (713), 2. Stan Dewulf (710), 3. Bjarne Vanacker (612), 4. Harm Vanhoucke (443), 5. Nicolas Verougstraete (362), 6. Gauthier Vandevyvere (278), 7. Arne Clicteur (277), 8. Jaron Wydooghe (226), 9. Loïc Segaert (191), 10. Eli Iserbyt (178), 11. Lothar Verhulst (169), 12. Arne Verfaillie (162), 13. Kenneth Vanborm (159), 14. Lennert Tanghe (157), 15. Miqélé Brulez (149).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Zannata-Lotto CT Menen (1599 punten), 2. Tieltse Renners (1136), 3. CT Spider King Ieper (447).

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Wesley Vercamst (776), 2. Mathias Declercq (457), 3. Loran Cassaert (343), 4. Thomas Vansteelandt (332), 5. Thibault Plysier (325), 6. Yentl Bekaert (288), 7. Bryan Vercruysse (288), 8. Lennert Cappan (273), 9. Arthur Dupon (269), 10. Jens Vanoverberghe (255), 11. Stef Vandendriessche (237), 12. Mathisse Grootaert (219), 13. Kelvin Cockaert (204), 14. Jan-Emiel Tack (194), 15. Guillaume Lombaert (126).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Zannata-Lotto CT Menen (964 punten), 2. Patrick Development Team (816), 3. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (785).

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Fenna Vanhoutte (Lotto-Soudal Ladies) (355), 2. Bonnie Delanote (156), 3. Chenice Verhoye (76), 4. Lara Defour (63), 5. Lore Verstraete (61).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Shari Bossuyt (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare) (342), 2. Saryn Vermet (149), 3. Justine Louchaert (141), 4. Heike Decuypere (111), 5. Ines Malfait (67).

© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2016

BELOFTEN

Individueel: 1.Edward Planckaert (Lotto-Soudal U23) (1080), 2. Christophe Noppe (839), 3. Cedric Defreyne (611), 4. Kevin Deltombe (559), 5. Benjamin Declercq (538), 6. Jordi Warlop (518), 7. Piet Allegaert (508), 8. Stan Dewulf (498), 9. Harm Vanhoucke (438), 10. Seppe Verschuere (411), 11. Arjen Livyns (404), 12. Bjarne Vanacker (391), 13. Emiel Planckaert (389), 14. Aaron Verwilst (386), 15. John Ross Clauw (341) ... 41. Nicolas Cleppe (68), 44. Jonas Degroote (53), 69. Eli Iserbyt (9).

© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. EFC-Etixx (1.988 punten), 2. VL Technics-Experza-Abutriek (1.133), 3. Tops Antiek-Atom 6 (591).

JUNIORES

Individueel: 1.Gilles Borra (Avia Wcup) (604), 2. Lothar Verhulst (592), 3. Aaron Dewachter (333), 4. Torsten Demeyere (326), 5. Robbe Debuyck (324), 6. Maxim Trio (257), 7. Vincent Cavey (243), 8. Loran Cassaert (241), 9. Wesley Vercamst (222), 10. Brent Vanderbeken (194), 11. Jari Carpentier (191), 12. Louis Blouwe (179), 13. Mauri Vansevenant (175), 14. Thomas Vansteelandt (174), 15. Dwight Helsmoortel (170).

© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Meubelen Gaverzicht-Glascantra (673 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (657), 3. Spider King-EFC-Etixx (604).

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Vito Braet (CT Houtland-Westkust) (596), 2. Mathias Declercq (573), 3. Lennert Cappan (571), 4. Aaron Stockx (423), 5. Milan Hanne (407), 6. Lars Collie (374), 7. Calvin Verbeeck (291), 8. Laurens Vandaele (285), 9. Kasper Saver (261), 10. Thibo Destatsbader (243), 11. Wannes Geldhof (240), 12. Gilles Vercruysse (206), 13. Mathisse Grootaert (193), 14. Warre Vangheluwe (192), 15. Giel Barbry (187).

© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

Clubklassement: 1. Tieltse Renners-Patrick (1.236 punten), 2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.115), 3. Zannata-Galloo CT Menen (876).

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Justine Louchaert (Tieltse Renners-Patrick) (246), 2. Julie Stockman (129), 3. Lore Verstraete (103), 4. Saryn Vermet (39), 5. Paquita Derie (32).

© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Shari Bossuyt (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare) (483), 2. Ines Malfait (348), 3. Fleur Vandecaveye (128), 4. Jade Lenaers (123), 5. Kyenta Vanwalleghem (118).

© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© RN KRANT VAN WEST-VLAANDEREN

2017

BELOFTEN

Individueel: 1.Stan Dewulf (Lotto-Soudal U23) (772), 2. Harm Vanhoucke (742), 3. Jordi Warlop (657), 4. Emiel Planckaert (641), 5. Maxime De Poorter (522), 6. Bjarne Vanacker (420), 7. Aaron Verwilst (329), 8. Abram Stockman (265), 9. Tuur Deprez (246), 10. Cédric Defreyne (219), 11. Jaron Wydooghe (213), 12. Michiel Stockman (182), 13. Nicolas Verougstraete (175), 14. Igor Courtens (130), 15. Joran Vermet (127).

Clubklassement: 1. EFC-L&R-Vulsteke (1.944 punten), 2. VL Technics-Experza-Abutriek (546), 3. Atom 6-Alno Keukens Wakken (322).

JUNIORES

Individueel: 1.Loran Cassaert (Van Moer Logistics CT (818), 2. Cériel Desal (497), 3. Wesley Vercamst (428), 4. Thomas Vansteelandt (397,5), 5. Louis Blouwe (385), 6. Jens Vanoverberghe (382), 7. Mathias Declercq (329), 8. Yentl Bekaert (307), 9. Vito Braet (268), 10. Greg Luyssen (261), 11. Kelvin Cockaert (228), 12. Mauri Vansevenant (207), 13. Jan Emiel Tack (184), 14. Aaron Stockx (178), 15. Bryan Vercruysse (165).

Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.154,5 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (784), 3. CT Spider King-EFC-L&R-Trek (694).

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Alex Vandenbulcke (Tieltse Renners) (598), 2. Mathias Vandenborre (571), 3. Robin Orins (386), 4. Laurens Vandaele (372), 5. Calvin Verbeeck (328), 6. Giel Barbry (284), 7. Lars Van Ryckeghem (261), 8. Lawrence Stalpaert (259), 9. Lucas Dewachter (229), 10. Robban Vermeulen (225), 11. Rune Thoré (192), 12. Warre Vangheluwe (168), 13. Diel Vergote (168), 14. Michiel Nuytten (158), 15. Lukas Buysse (147).

Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.621 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (1.177), 3. Tieltse Renners (1.018).

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Shari Bossuyt (Lares-Waowdeals Development Team) (419), 2. Julie Stockman (232), 3. Justine Louchaert (208), 4. Ines Malfait (197), 5. Cara Worm (61).

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Kyenta Vanwalleghem (Tieltse Renners) (229), 2. Fien De Wispelaere (195), 3. Jade Lenaers (169), 4. Lotte Popelier (133), 5. Elien Vandenborre (82).

2018

BELOFTEN

Individueel: 1. Stan Dewulf (Lotto-Soudal U23) (919), 2. Abram Stockman (401), 3. John Ross Clauw (397), 4. Michiel Stockman (305), 5. Maxime De Poorter (295), 6. Mauri Vansevenant (267), 7. Tuur Deprez (266), 8. Lothar Verhulst (260), 9. Jaron Wydooghe (255), 10. Loran Cassaert (254), 11. Cériel Desal (240), 12. Robbe Debuyck (223), 13. Igor Courtens (214), 14. Nicolas Verougstraete (190), 15. Gilles Borra (188).

© Davy Coghe

Clubklassement: 1. EFC-L&R-Vulsteke (1.250 punten), 2. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (432 punten), 3. Tops Antiek-Glascentra CT (342 punten), 4. WT Decock-Van Eyck-Devos-Capoen (133 punten)

© Davy Coghe

JUNIORES

Individueel: 1.Alex Vandenbulcke (CT Soenens-Booom) (591), 2. Vito Braet (547), 3. Henri Vandenabeele (407), 4. Kasper Saver (370), 5. Laurens Maes (340), 6. Calvin Verbeeck (284), 7. Justin Houtekier (277), 8. Milan Hanne (274), 9. Lars Collie (264), 10. Lennert Cappan (261), 11. Mathias Declercq (243), 12. Mathisse Grootaert (239), 13. Ruben Lefevre (234), 14. Aaron Stockx (233), 15. Arne Santy (231).

© Davy Coghe

Clubklassement: 1. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.264 punten), 2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.259 punten), 3. CT Soenens-Booom (988 punten), 4. Zannata-Galloo CT Menen (325 punten), 5. Molenspurters Meulebeke (273 punten)

NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Robin Orins (Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC) (852), 2. Ramses Debruyne (666), 3. Alec Segaert (499), 4. Lars Van Ryckeghem (498), 5. Lawrence Stalpaert (383), 6. Lucas Dewachter (376), 7. Michiel Lambrecht (282), 8. Wannes Dewulf (256), 9. Victor Trio (246), 10. Maxime Vinckier (225), 11. Arne Buffel (223), 12. Diel Vergote (203), 13. Rune Thoré (196), 14. Benoît Claus (178), 15. Arthur De Neve (176).

© Davy Coghe

Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.540 punten), 2. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.175 punten), 3. Zannata-Galloo CT Menen (655 punten), 4. CT Soenens-Booom (457 punten), 5. Molenspurters Meulebeke (393 punten), 6. KVC Noordzeemeeuw (319 punten)

DAMES JUNIORES

Individueel: 1.Shari Bossuyt (651), 2. Ines Malfait (378), 3. Jade Lenaers (325), 4. Lotte Popelier (218), 5. Anthea Vansteenkiste (204).

© Davy Coghe

DAMES NIEUWELINGEN

Individueel: 1.Marith Vanhove (642), 2. Julie Hendrickx (222), 3. Fien De Wispelaere (194), 4. Leontine Farazijn (190), 5. Emke De Keyser (106).

© Davy Coghe
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
© KRANT VAN WEST-VLAANDEREN
BELOFTENIndividueel: 1.Wesley Balcaen (Kortrijkse Groeningespurters) (146), 2. Peter Ronsse (142), 3. Kevin Debusschere (135), 4. Mirando Dumoulin (125), 5. Robbie Mores (111), 6. Tom Schotte (97), 7. Olivier Taillieu (90), 8. Stijn Devolder (90), 9. Dimitri Pollie (87), 10. Lars Vantournhout (86), 11. Pieter Duyck (77), 12. Tom Stubbe (62), 13. Kevin Desmedt (58), 14. Wannes Boucquez (56), 15. Klaas Vermaut (52) ... 18. Benny De Schrooder (46), 19. Davy Commeyne (40), 22. Sven Vanthourenhout (37), 24. Claude Pauwels (32), 26. Jurgen Van Loocke (27).Beloftevolste Belofte: 1. Stijn Devolder (137), 2. Benny De Schrooder (72,5), 3. Davy Commeyne (71), 4. Claude Pauwels (66), 5. Lars Vantournhout (64,5).JUNIORESIndividueel: 1.Tim Harinck (KSV Deerlijk) (268), 2. Dieter Putman (221), 3. Olivier Maertens (197), 4. Dwight Desaever (194), 4. Bert Liefooghe (184), 5. Andres Toebat (166), 7. Pieter Dejonckheere (131), 8. Stijn Minne (126), 9. Steven Declercq (123), 10. Jochen Beernaert (121), 11. Jeroen De Feyter (121), 12. Jonas Baele (121), 13. Bert Duyck (120), 14. Youri Coopman (119), 15. Dieter Cappelle (115).Beloftevolste Junior: 1. Dieter Cappelle (Kortrijkse Groeningespurters) (120), 2. ??? (90), 3. Dirk Hoorelbeke (87,5), 4. Wouter Demeulemeester (73,5), 5. Tim Harinck (60)..NIEUWELINGENIndividueel: 1.Tom Windels (Kortrijkse Groeningespurters) (394), 2. Frederik Vandamme (335), 3. Jurgen François (281), 4. Jonas Reybrouck (273), 5. Vincent Vercruysse (226), 6. Alexander Clynhens (223), 7. Miguel Vanderjeugt (211), 8. Detlef Moerman (201), 9. Jonas Decouttere (193), 10. Dries Marichael (170), 11. Joeri Calleeuw (169), 12. Tom Huyvaert (167), 13. Sam Piers (163), 14. Nikolas Maes (152), 15. Kristof Vandewalle (151) ... 17. Stijn Neirynck (146).Beloftevolste Nieuweling: 1. Nikolas Maes (Kortrijkse Groeningespurters) (195), 2. Vincent Vercruysse (90), 3. Jonas Reybrouck (78), 4. Stijn Neirynck (65), 5. Kristof Vandewalle (48).BELOFTENIndividueel: 1.Wesley Balcaen (Asfra Racing Team Oudenaarde) (255), 2. Mirando Dumoulin (175), 3. Pieter Duyck (141), 4. Giovanni Alossery (121), 5. Kevin Desmedt (108), 6. Kevin Debusschere (105), 7. Davy Vantomme (96), 8. Peter Ronsse (91), 9. Tom Vanbecelaere (85), 10. Pieter Ghyllebert (71), 11. Benny De Schrooder (66), 12. Kevin Maene (62), 13. Steven Vanden Bussche (62), 14. Frederik Demuyt (62), 15. Kenny Vanlaere (61) ... 16. Jurgen Van Loocke (59), 21. Tom Stubbe (43).Beloftevolste Belofte: 1. Pieter Ghyllebert (CT De Lombarden), 2. Mirando Dumoulin, 3. Wesley Balcaen.JUNIORESIndividueel: 1. Kristof Taillieu (VSV Langemark) (345), 2. Stijn Neirynck (264), 3. Wim Vancoppenolle (253), 4. Jochen Beernaert (212), 5. Stijn Minne (164), 6. Tom Windels (160), 7. Gianni Meersman (158), 8. Tom Huyvaert (157), 9. Bert Duyck (149), 10. Wim Packet (145), 11. James Goossens (145), 12. Jurgen François (142), 13. Alexander Chamon (141), 14. Lander Tytgat (132), 15. Kristof Vandewalle (120) ... 20. Detlef Moerman (97), 23. Stijn Hoornaert (91), 29. Joeri Calleeuw (71).Beloftevolste Junior: 1. Jochen Beernaert (KSV Deerlijk), 2. Gianni Meersman, 3. Kristof Taillieu.NIEUWELINGENIndividueel: 1.Mathias Delameilleure (WC Molenspurters Meulebeke) (534), 2. Thomas Seghers (369), 3. Maxime Vantomme (335), 4. Jonas Decouttere (270), 5. Angelo Ververken (260), 6. Tijs Crombez (238), 7. Wim Mostaert (226), 8. Alexander Clynhens (225), 9. Toon Declercq (212), 10. Bram Deprez (207), 11. Nikolas Maes (186), 12. Thomas Messelier (161), 13. Jeffrey Huyghe (160), 14. Vic Duynslaeger (152), 15. Pieter Vanspeybrouck (149)... 17. Frederiek Nolf (105), 26. Stijn Joseph (73).Beloftevolste Nieuweling: 1. Nikolas Maes (WT Affligem), 2. Mathias Delameilleure, 3. Maxime Vantomme.BELOFTENIndividueel: 1.Steven Vanden Bussche (Soenens-Germond) (278), 2. Wesley Balcaen (240), 3. Frederik Demuyt (190), 4. Dimitri Pollie (173), 5. Davy Vantomme (170), 6. Kristof Taillieu (111), 7. Dwight Desaever (110), 8. Wesley Decru (105), 9. Steven Declercq (88), 10. Tom Stubbe (85), 11. Kevin Maene (80), 12. Dirk Hoorelbeke (74), 13. Kevin Desmedt (61), 14. Bert Demeulemeester (61), 15. Pieter Ghyllebert (45) ... 46. Dieter Cappelle (6).Beloftevolste Belofte: 1. Tom Stubbe (Go Pass-ABX), 2. Steven Vanden Bussche, 3. Dwight DesaeverJUNIORESIndividueel: 1.Tom Windels (WC De Molenspurters Meulebeke) (316), 2. Jurgen François (280), 3. Tom Huyvaert (208), 4. Tim Vermeersch (196), 5. Detlef Moerman (185), 6. Maxime Vantomme (175), 7. Stijn Vanherreweghe (135), 8. Tijs Crombez (131), 9. Olivier Verhiest (120), 10. Youri Capoen (120), 11. Wesley Gadeyne (118), 12. Alexander Chamon (115), 13. Geoffrey Lievens (113), 14. Thijs Tanghe (105), 15. Sven Francoys (104) ... 20. Stijn Neirynck (80), 25. Nikolas Maes (70), 26. Kristof Vandewalle (68), 31. Dieter Vanthourenhout (63), 33. Gianni Meersman (60), 34. Joeri Calleeuw (59), 75. Klaas Sys (10).Beloftevolste Junior: 1. Nikolas Maes (Wielerteam Waasland), 2. Kristof Vandewalle.NIEUWELINGENIndividueel: 1.Kevin Claeys (Koninklijke Brugse Velosport) (378), 2. Nielsen Raedt (367), 3. Frederiek Nolf (357), 4. Dimitri Ver Eecke (298), 5. Sven Vandousselaere (249), 6. Stijn Joseph (238), 7. Bram Delie (230), 8. Timothy Dupont (201), 9. Thomas Seghers (198), 10. Jani Desmet (179), 11. Vic Duynslaeger (155), 12. Vincent Jonckheere (151), 13. Pieter Vuylsteke (148), 14. Toon Declercq (146), 15. Dries Depoorter (134) ... 16. Baptiste Planckaert (131), 22. Jan Ghyselinck (105), 29. Klaas Lodewyck (75), 30. Pieter Vanspeybrouck (72), 63. Sven Jodts (18), 93. Kenneth Van Compernolle (4).Beloftevolste Nieuweling: 1. 1. Thomas Seghers, 2. Sven Vandousselaere, 3. Toon DeclercqDAMES JUNIORES (jury)Individueel: 1.Lien Beyen, 2. Fauve Defloor, 3. Natascha CordyDAMES NIEUWELINGEN (jury)Individueel: 1.Lindsey Sticker, 2. Ine Beyen, 3. Lieselot DecroixBELOFTENIndividueel: 1.Mirando Dumoulin (CT De Lombarden) (185), 2. Pieter Ghyllebert (174), 3. Pieter Duyck (173), 4. Steven Vanden Bussche (150), 5. Gianni Meersman (137), 6. Tom Huyvaert (123), 7. Stijn Neirynck (121), 8. Tom Vanbecelaere (110), 9. Jochen Beernaert (109), 10. Wesley Decru (105), 11. Jurgen Francois (98), 12. Dwight Desaever (91), 13. Stijn Minne (79), 14. Jelle Hanseeuw (78), 15. Kristof Vandewalle (71) ... 19. Klaas Vantornout (53), 20. Detlef Moerman (52), 28. Joeri Calleeuw (36), 29. Dieter Cappelle (31).Clubklassement: 1. Cycling Team De Lombarden, 2. Beveren 2000, 3. WC Soenens-Germond IngelmunsterJUNIORESIndividueel: 1.Nikolas Maes (Avia) (745), 2. Maxime Vantomme (738), 3. Jonas Decouttere (579), 4. Wim Mostaert (425), 5. Stijn Joseph (371), 6. Alexander Clynhens (353), 7. Klaas Sys (348), 8. Frederiek Nolf (332), 9. Pieter Vanspeybrouck (319), 10. Toon Declercq (???), 11. Angelo Ververken (277), 12. Bram Deprez (261), 13. Tijs Crombez (235), 14. Geoffrey Lievens (234), 15. Maxim Debusschere (226) ... 16. Timothy Dupont (203).Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes (Decouttere, Mostaert, Clynhens, Ververken, Crombez, Dupont, Debusschere, Raedt, Seghers)NIEUWELINGENIndividueel: 1. Sven Vandousselaere (Balen BC) (758), 2. Jani Desmet (375), 3. Jan Ghyselinck (361), 4. Klaas Lodewyck (357), 5. Rodric Callewaert (320), 6. Kevin Claeys (301), 7. Jarl Salomein (270), 8. Sven Jodts (249), 9. Brian Ligneel (247), 10. Willem Dendooven (230), 11. Baptiste Planckaert (168), 12. Brecht Lavaert (160), 13. Sander Verhaeghe (151), 14. Fabrice Naert (142), 15. Timothy Heyse (139) ... 16. Julien Vermote (137), 17. Jens Debusschere (132), 28. Tim Declercq (80).Clubklassement: 1. VSV Langemark, 2. New Heebra, 3. Molenspurters Meulebeke.DAMES JUNIORES (jury)Individueel: 1.Fauve Defloor (WC Noordzee Oostende), 2. Ine Beyen, 3. Lindsey StickerDAMES NIEUWELINGEN (jury)Individueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Elke Vanderhauwaert, 3. Julie DeryckeBELOFTENIndividueel: 1.Gianni Meersman (Beveren 2000) (698), 2. Maxime Vantomme (454), 3. Nikolas Maes (351), 4. Kristof Vandewalle (287), 5. Stijn Neirynck (258), 6. Tim Vermeersch (253), 7. Tom Huyvaert (238), 8. Detlef Moerman (222), 9. Jurgen François (171), 10. Kristof Taillieu (170), 11. Dwight Desaever (129), 12. Dieter Putman (112), 13. Jonas Decouttere (99), 14. Jochen Baert (98), 15. Wim Packet (93) ... 17. Klaas Sys (87), 36. Dieter Cappelle (21), 64. Joeri Calleeuw (3).Clubklassement: 1. Beveren 2000 (1503 punten met Meersman, Vantomme, Maes, Vandewalle, Neirynck, Moerman...), 2. CT De Lombarden (662), 3. Soenens-Germond (361)JUNIORESIndividueel: 1. Frederiek Nolf (Avia) (701), 2. Stijn Joseph (664), 3. Pieter Vanspeybrouck (596), 4. Jan Ghyselinck (565), 5. Mathias Vanhie (415), 6. Dries Depoorter (385), 7. Sven Vandousselaere (357), 8. Toon Declercq (316), 9. Pieter Vuylsteke (284), 10. Klaas Lodewyck (256), 11. Timothy Dupont (229), 12. Kevin Claeys (227) en Laurens Delameilleure (227), 14. Nielsen Raedt (223), 15. Thomas Seghers (203)... 22. Baptiste Planckaert (115), 62. Jens Keukeleire (19), 65. Benjamin Verraes (18), 67. Sven Jodts (17).Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes (736), 2. Bodysol-Lotto CT Menen (717), 3. WC New Heebra Moorsele (380), 4. CT Midera Wervik (375), 5. WC Molenspurters Meulebeke (316).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Jens Debusschere (Bodysol-Lotto CT Menen) (571), 2. Matthias Allegaert (557), 3. Tim Declercq (466), 4. Jarl Salomein (431), 5. Julien Vermote (373), 6. Kenneth Bultynck (302), 7. Thomas Chamon (292), 8. Brian Ligneel (287), 9. Laurent Vanden Bak (202), 10. Stijn Rammant (190), 11. Aron Dejaegher (168), 12. Arthur Vanoverberghe (156), 13. Samie Boudry (153), 14. Mathias Vanmarcke (147), 15. Gieljan Engelrelst (143).Clubklassement: 1. Bodysol-Lotto CT Menen (1.415 met Debusschere, Allegaert, ...), 2. KSV Deerlijk-Gaverzicht (967), 3. WC Molenspurters Meulebeke (443), 4. VS Reigerlo Beernem (373), 5. WC Oostende Noordzee (309).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Lieselot Decroix (KSV Deerlijk), 2. Lindsey Sticker, 2. Ine Beyen.DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Julie Derycke, 3. Lien Claerhoudt.BELOFTENIndividueel: 1.Gianni Meersman (Beveren 2000) (526), 2. Kristof Vandewalle (464), 3. Nikolas Maes (425), 4. Klaas Sys (316), 5. Pieter Vanspeybrouck (268), 6. James Goossens (257), 7. Jurgen François (251), 8. Frederiek Nolf (245), 9. Kristof Vandewalle (237), 10. Stijn Neirynck (231), 11. Tim Vermeersch (228), 12. Detlef Moerman (227), 13. Tom Huyvaert (183), 14. Stijn Joseph (177), 15. Stijn Hoornaert (174) ... 26. Timothy Dupont (57), 31. Joeri Calleeuw (36), 38. Benjamin Verraes (27), 42. Dieter Vanthourenhout (22).Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. De Lombarden, 3. Soenens-Germond.JUNIORESIndividueel: 1.Sven Vandousselaere (Balen BC) (843), 2. Klaas Lodewyck (802), 3. Jan Ghyselinck (657), 4. Julien Vermote (546), 5. Fabrice Naert (537), 6. Jarl Salomein (486), 7. Matthias Allegaert (397), 8. Thomas Chamon (391), 9. Sven Jodts (352), 10. Sander Verhaeghe (336), 11. Jens Debusschere (321), 12. Luigi Meersman (308), 13. Willem Dendooven (304), 14. Baptiste Planckaert (279), 15. Frederik Verkinderen (265) ... 19. Jens Keukeleire (176), 20. Kevin Claeys (174), 21. Tim Declercq (166), 22. Laurent Vanden Bak (165), 32. Jelle Wallays (83), 100. Kenneth Van Compernolle (5).Clubklassement: 1. Sportgroep Koksijde Maes, 2. KSV Deerlijk, 3. Bodysol-Lotto CT MenenNIEUWELINGENIndividueel: 1.Alphonse Vermote (KSV Deerlijk) (499), 2. Mathieu Vanderheere (490), 3. Arthur Vanoverberghe (347), 4. Kevin Callens (338), 5. Thomas Debrabandere (286), 6. Thijs Loncke (285), 7. Aron Dejaegher (283), 8. Zico Waeytens (266), 9. Kenny Vandenheede (259), 10. Guillaume Van Keirsbulck (250), 11. Louis Verhelst (239), 12. Jochen Deweer (218), 13. Ricky Rosseel (212), 14. Stijn Rammant (197), 15. Floris Fagoo (167) ... 17. Eliot Lietaer (157), 18. Steve Bekaert (140), 83. Tom Devriendt (8).Clubklassement: 1. Bodysol-Lotto CT Menen, 2. KSV Deerlijk, 3. Molenspurters Meulebeke.DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Tine Ghyselinck (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Hannah Verhaeghe, 3. Elke Vanderhauwaert.DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Katia Verstraete (WC De Molenspurters Meulebeke), 2. Lien Debeuckelaere, 3. Evi Verstraete.BELOFTENIndividueel: 1.Kristof Vandewalle (Beveren 2000) (495), 2. Maxime Vantomme (447), 3. Pieter Vanspeybrouck (422), 4. Klaas Lodewyck (414), 5. Jan Ghyselinck (338), 6. Detlef Moerman (320), 7. Stijn Neirynck (291), 8. Tim Vermeersch (288), 9. Bram Deprez (218), 10. Frederiek Nolf (202), 11. Sven Jodts (186), 12. Kim Borry (174), 13. Stijn Joseph (158), 14. Klaas Sys (141), 15. Sven Vandousselaere (126) ... 22. Timothy Dupont (90), 23. Jens Keukeleire (76), 25. Kevin Claeys (73), 32. Baptiste Planckaert (60), 33. Joeri Calleeuw (55), 45. Dieter Vanthourenhout (18).Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. CT New Heebra-Lombarden, 3. Soenens-GermondJUNIORESIndividueel: 1.Jens Debusschere (Balen BC) (913), 2. Matthias Allegaert (784), 3. Julien Vermote (777), 4. Jarl Salomein (670), 5. Jelle Wallays (540), 6. Jeroen Lepla (399), 7. Tim Declercq (374), 8. Thomas Chamon (330), 9. Arthur Vanoverberghe (313), 10. Alphonse Vermote (310), 11. Kenny Vandenheede (299), 12. Thomas Debrabandere (263), 13. Steve Bekaert (253), 14. Kevin Callens (252), 15. Eliot Lietaer (234) ... 20. Louis Verhelst (167), 23. Laurent Vanden Bak (140), 117. Gianni Marchand (3).Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. Sportgroep Koksijde MaesNIEUWELINGENIndividueel: 1.Jochen Deweer (KSV Deerlijk-Gaverzicht) (758), 2. Guillaume Van Keirsbulck (594), 3. Zico Waeytens (581), 4. Hannes Depraetere (385), 5. Ruben De Marez (314), 6. Jens Demonie (312), 7. Orri Vandendriessche (307), 8. Stijn Lombaert (219), 9. Jens Vandenbussche (216), 10. Valentijn Vanhoorne (212), 11. Dries Vanden Bussche (210), 12. Frederik Vandewiele (199), 13. Jasper Baert (195), 14. Tim Vansieleghem (194), 15. Tom Devriendt (151). ... 26. Dieter Bouvry (111), 27. Bert Van Lerberghe (110), 29. Emiel Wastyn (99), 34. Xandro Meurisse (85), 57. Gianni Vermeersch (41).Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. Bodysol-Lotto CT MenenDAMES JUNIORES (jury)Individueel: 1.Lien Lanssens, 2. Tine Ghyselinck, 3. Katia VerstraeteDAMES NIEUWELINGEN (jury)Individueel: 1.Evi Verstraete, 2. Anne-Laure Gheerardyn, 3. Silke LannooBELOFTENIndividueel: 1.Dries Depoorter (CT New Heebra-Lombarden) (398), 2. Jan Ghyselinck (383), 3. Klaas Sys (383), 4. Julien Vermote (381), 5. Sven Vandousselaere (373), 6. Klaas Lodewyck (346), 7. Jens Debusschere (294), 8. Stijn Joseph (276), 9. Jelle Wallays (248), 10. Mathieu Van Biervliet (248), 11. Maxim Debusschere (245), 12. Fabrice Naert (239), 13. Sven Jodts (216), 14. Benjamin Verraes (214), 15. Baptiste Planckaert (204) ... 16. Jarl Salomein (152), 17. Jens Keukeleire (141), 25. Kevin Claeys (79), 33. Laurent Vanden Bak (39), 46. Tim Declercq (16).Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. CT New Heebra-Lombarden, 3. WC Soenens-GermondJUNIORESIndividueel: 1.Guillaume Van Keirsbulck (Avia) (621), 2. Arthur Vanoverberghe (598), 3. Alphonse Vermote (583), 4. Eliot Lietaer (524), 5. Zico Waeytens (449), 6. Louis Verhelst (435), 7. Jeroen Lepla (417), 8. Kenny Vandenheede (349), 9. Steve Bekaert (313), 10. Thomas Debrabandere (311), 11. Ruben De Marez (289), 12. Hannes Depraetere (177), 13. Kevin Callens (158), 14. Sylvester Sioen (154), 15. Martijn Debaene (153) ... 19. Tom Devriendt (130), 31. Gianni Marchand (94), 65. Yves Lampaert (29).Clubklassement: 1. KSV Deerlijk-Gaverzicht, 2. Sportgroep Koksijde Maes, 3. Jonge Renners RoeselareNIEUWELINGENIndividueel: 1.Dieter Bouvry (WC De Molenspurters Meulebeke) (466), 2. Jasper Baert (402), 3. Jens Vandenbogaerde (323), 4. Bert Van Lerberghe (316), 5. Axel De Corte (292), 6. Kenzie Boutté (287), 7. Simon Lapeire (274), 8. Emiel Wastyn (220), 9. Martijn Degreve (205), 10. Gilles Derycke (201), 11. Whytic Priem (186), 12. Miguel Vandamme (177), 13. Dean Devriese (175), 14. Ludwig Verstraete (170), 15. Dimitri Delmotte (166) ... 16. Alexander Maes (160), 23. Xandro Meurisse (114), 28. Gianni Vermeersch (92), 38. Emiel Vermeulen (77), 42. Daan Myngheer (63), 54. Lander Seynaeve (38).Clubklassement: 1. Jonge Renners Roeselare, 2. WC De Molenspurters Meulebeke, 3. Bodysol-Lotto CT MenenDAMES JUNIORES (jury)Individueel: 1.Evi Verstraete, 2. Anne-Laure Gheerardyn, 3. Katia Verstraete.DAMES NIEUWELINGEN (jury)Individueel: 1.Lisa Bogaert, 2. Silke Lannoo, 3. Sarah InghelbrechtBELOFTENIndividueel: 1.Jens Keukeleire (WC Soenens-Yawadoo-Germond) (673), 2. Sven Vandousselaere (525), 3. Jan Ghyselinck (519), 4. Sven Jodts (441), 5. Jens Debusschere (431), 6. Baptiste Planckaert (421), 7. Jelle Wallays (377), 8. Julien Vermote (373), 9. Jarl Salomein (337), 10. Dries Depoorter (282), 11. Arthur Vanoverberghe (250), 12. Benjamin Verraes (242), 13. Kevin Claeys (209), 14. Sander Verhaeghe (160), 15. Mathieu Van Biervliet (160) ... 16. Timothy Dupont (137), 21. Eliot Lietaer (94), 28. Tim Declercq (63), 30. Laurent Vanden Bak (50), 34. Louis Verhelst (41), 39. Steve Bekaert (29), 52. Gianni Marchand (10).Clubklassement: 1. Beveren 2000, 2. WC Soenens-Yawadoo-Germond, 3. CT New Heebra-LombardenJUNIORESIndividueel: 1.Guillaume Van Keirsbulck (???) (798), 2. Zico Waeytens (652), 3. Simon Lapeire (430), 4. Jochen Deweer (409), 5. Ludwig Verstraete (336), 6. Frederik Vandewiele (336), 7. Dieter Bouvry (323), 8. Martijn Debaene (322), 9. Arne Casier (307), 10. Jens Vandenbussche (289), 11. Jens Demonie (276), 12. Stijn Provost (269), 13. Bert Van Lerberghe (262), 14. Matthias Legley (256), 15. Hannes Depraetere (252) ... 17. Tom Devriendt (237), 18. Emiel Wastyn (230), 22. Yves Lampaert (161), 38. Gianni Vermeersch (68), 42. Xandro Meurisse (63), 61. Lander Seynaeve (37), 70. Jens Wallays (29).Clubklassement: 1. WC De Molenspurters Meulebeke, 2. Jonge Renners Roeselare, 3. CT DJ-Matic KortrijkNIEUWELINGENIndividueel: 1.Martijn Degreve (710), 2. Kevin Deltombe (472), 3. Maxime Farazijn (428), 4. Alexander Maes (395), 5. Paco Ghistelinck (338), 6. Whytic Priem (315), 7. Emiel Vermeulen (297), 8. Stijn De Craemer (279), 9. Niels Houtekier (247), 10. Jonas Rickaert (236), 11. Daan Myngheer (231), 12. Brecht Craeymeersch (231), 13. Maarten D'Hondt (225), 14. Giorgio Derycke (213), 15. Michiel Dewulf (197) ... 55. Benjamin Declercq (37), 89. Mathias De Witte (13), 115. Christophe Noppe (5).Clubklassement: 1. Lotto-Bodysol CT Menen, 2. CT DJ-Matic Kortrijk, 3. KSV Deerlijk-GaverzichtDAMES JUNIORESIndividueel: 1.Sanne Bamelis (191), 2. Anne-Laure Gheerardyn (150), 3. Evi Verstraete (125), 4. Jolien Vandenborre (121), 5. Sarah Inghelbrecht (106).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Lisa Bogaert (373), 2. Bo Carless (132), 3. Jolly Mahieu (123), 4. Celine Van Severen (94), 5. Mieke Delameilleure (86).BELOFTENIndividueel: 1.Jens Debusschere (PWS-Eijssen) (593), 2. Jarl Salomein (508), 3. Zico Waeytens (467), 4. Arthur Vanoverberghe (437), 5. Guillaume Van Keirsbulck (430), 6. Julien Vermote (404), 7. Jelle Wallays (346), 8. Sven Vandousselaere (326), 9. Eliot Lietaer (298), 10. Kenneth Bultynck (286), 11. Jeroen Hoorne (271), 12. Martijn Debaene (246), 13. Kevin Claeys (240), 14. Sander Verhaeghe (202), 15. Thomas Chamon (178) ... 19. Tom Devriendt (122), 20. Steve Bekaert (115), 22. Laurent Vanden Bak (93), 23. Yves Lampaert (84), 24. Louis Verhelst (72), 34. Tim Declercq (35), 38. Gianni Marchand (27), 75. Jan Denuwelaere (5).Clubklassement: 1. Beveren 2000JUNIORESIndividueel: 1.Bert Van Lerberghe (Balen BC) (636), 2. Ludwig Verstraete (485), 3. Dieter Bouvry (443), 4. Jasper Baert (384), 5. Emiel Wastyn (367), 6. Daan Myngheer (353), 7. Kenzie Boutté (353), 8. Jens Vandenbogaerde (339), 9. Jens Wallays (322), 10. Emiel Vermeulen (247), 11. Jonas Viaene (233), 12. Brecht Craeymeersch (229), 13. Matthew De Winter (225), 14. Simon Lapeire (220), 15. Jonas Ovaere (212) ... 16. Alexander Maes (201), 17. Xandro Meurisse (181), 18. Lander Seynaeve (178), 35. Gianni Vermeerch (94),Clubklassement: 1. WC De Molenspurters MeulebekeNIEUWELINGENIndividueel: 1.Kevin Deltombe (880), 2. Maxime Farazijn (632), 3. Seppe Verschuere (525), 4. Benjamin Declercq (483), 5. Jonas Rickaert (477), 6. Miel Pyfferoen (351), 7. Jan Logier (332), 8. Gianni Bossuyt (321), 9. Cédric Vanhoutteghem (293), 10. Piet Allegaert (261), 11. Lorenzo Blomme (247), 12. Martijn De Meestere (226), 13. Miel Houfflyn (219), 14. Baptist Vermeulen (215), 15. Edward Planckaert (214) ... 16. Christophe Noppe (189), 57. Jonas Degroote (36), 73. Nicolas Cleppe (18).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic KortrijkDAMES JUNIORESIndividueel: 1.Lisa Bogaert (278), 2. Celine Van Severen (237), 3. Daisy Depoorter (165), 4. Sarah Inghelbrecht (162), 5. Bo Carless (135).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Jolly Mahieu (202), 2. Valerie Demey (164), 3. Sara Verhaest (110), 4. Naika Deneef (101), 5. Rianne Ver Eecke (61).BELOFTENIndividueel: 1.Eliot Lietaer (EFC-Quick.Step) (603), 2. Tom Devriendt (540), 3. Tim Declercq (522), 4. Matthias Allegaert (481), 5. Zico Waeytens (437), 6. Yves Lampaert (392), 7. Louis Verhelst (291), 8. Arthur Vanoverberghe (283), 9. Alphonse Vermote (283), 10. Thomas Vanhaecke (273), 11. Kenneth Bultynck (241), 12. Dieter Bouvry (238), 13. Bert Van Lerberghe (219), 14. Jens Vandenbogaerde (216), 15. Jasper Baert (172) ... 16. Gianni Marchand (162), 23. Jens Wallays (93), 24. Emiel Wastyn (80), 29. Gianni Vermeersch (60), 48. Laurent Vanden Bak (22), 54. Lander Seynaeve (16), 56. Xandro Meurisse (14), 86. Steve Bekaert (2).Clubklassement: 1. EFC-Quick.StepJUNIORESIndividueel: 1.Martijn Degreve (962), 2. Paco Ghistelinck (656), 3. Daan Myngheer (612), 4. Thomas Vanbesien (558), 5. Emiel Vermeulen (525), 6. Benjamin Declercq (457), 7. Kevin Deltombe (450), 8. Joren Touquet (374), 9. Alexander Maes (358), 10. Maxime Farazijn (307), 11. Jan Logier (307), 12. Jonas Rickaert (304), 13. Alessandro Soenens (223), 14. Jeroen Cannie (220), 15. Miel Pyfferoen (219) ... 19. Christophe Noppe (192), 59. Michael Vanthourenhout (29), 66. Mathias De Witte (24).Clubklassement: 1. Immo Dejaegher-Lotto CTNIEUWELINGENIndividueel: 1. Piet Allegaert (753), 2. Edward Planckaert (620), 3. Jordi Warlop (512), 4. Jordy Boutté (352), 5. Floris Thoré (321), 6. Gianni Colpaert (302), 7. Tuur Vannevel (270), 8. Wiebren Plovie (266), 9. Dennis Delmotte (259), 10. Tjorven Desplenter (243), 11. Enzo Demasure (228), 12. Kevin Nobus (210), 13. Cédric Defreyne (209), 14. Cil De Smaels (204), 15. Emiel Planckaert (181) ... 21. Jonas Degroote (118), 60. Nicolas Cleppe (20).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic KortrijkDAMES JUNIORESIndividueel: 1. Lisa Bogaert (359), 2. Céline Van Severen (334), 3. Valerie Demey (141), 4. Bo Carless (90), 5. Jolly Mahieu (51).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Saartje Vandenbroucke (388), 2. Jesse Vandenbulcke (253), 3. Sara Verhaest (243), 4. Lynn Depuers (131), 5. Isabel Vandewalle (72).BELOFTENIndividueel: 1.Yves Lampaert (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) (731), 2. Dieter Bouvry (528), 3. Bert Van Lerberghe (461), 4. Steve Bekaert (421), 5. Xandro Meurisse (359), 6. Jens Wallays (286), 7. Niels Godderis (260), 8. Thomas Vanbesien (255), 9. Kenzie Boutté (240), 10. Matthias Legley (218), 11. Alphonse Vermote (216), 12. Gianni Marchand (194), 13. Paco Ghistelinck (190), 14. Jens Vandenbussche (169), 15. Jasper Baert (164) ... 16. Alexander Maes (145), 17. Daan Myngheer (141), 19. Lander Seynaeve (119), 24. Emiel Wastyn (84), 30. Tom Devriendt (56), 34. Gianni Vermeersch (49), 39. Michael Vanthourenhout (28), 54. Emiel Vermeulen (15), 68. Mathias De Witte (5).Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.StepJUNIORESIndividueel: 1.Kevin Deltombe (934), 2. Maxime Farazijn (548), 3. Seppe Verschuere (530), 4. Benjamin Declercq (456), 5. Christophe Noppe (446), 6. Jonas Rickaert (442), 7. Miel Houfflyn (409), 8. Jan Logier (371), 9. Piet Allegaert (340), 10. Cédric Vanhoutteghem (322), 11. Edward Planckaert (315), 12. Ciske Aneca (293), 13. Miel Pyfferoen (246), 14. Matthias Vandewalle (243), 15. Merlijn Decoster (235) ... 65. Nicolas Cleppe (25), 71. Jonas Degroote (20).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic KortrijkNIEUWELINGENIndividueel: 1.Jordi Warlop (CT DJ-Matic Kortrijk) (979), 2. Dennis Delmotte (538), 3. Emiel Planckaert (376), 4. Robbe Casier (365), 5. Igor Decraene (358), 6. Wiebren Plovie (301), 7. Maxime De Poorter (282), 8. Laszlo Feys (257), 9. John-Ross Clauw (254), 10. Simon Claeys (249), 11. Thomas Joseph (223), 12. Arne Clicteur (220), 13. Massimo Brackez (200), 14. Bjarne Vanacker (192), 15. Iben Devos (191) ... 62. Aaron Verwilst (19), 87. Stan Dewulf (9).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic KortrijkDAMES JUNIORESIndividueel: 1.Valerie Demey (303), 2. Naika Deneef (204), 3. Jolly Mahieu (147), 4. Sara Verhaest (129), 5. Celine Vanelverdinghe (84).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Saartje Vandenbroucke (484), 2. Jesse Vandenbulcke (386), 3. Lynn Depuers (122), 4. Fenna Vanhoutte (111), 5. Isabel Vandewalle (86).BELOFTENIndividueel: 1.Xandro Meurisse (Lotto-Soudal U23) (627), 2. Bert Van Lerberghe (604), 3. Tom Devriendt (485), 4. Jens Wallays (439), 5. Matthias Legley (417), 6. Maxime Farazijn (410), 7. Jasper Baert (404), 8. Daan Myngheer (391), 9. Paco Ghistelinck (383), 10. Dieter Bouvry (367), 11. Gianni Vermeersch (303), 12. Alexander Maes (289), 13. Christophe Noppe (263), 14. Kenzie Boutté (258), 15. Jens Vandenbogaerde (239) ... 16. Benjamin Declercq (238), 17. Jonas Rickaert (180), 18. Lander Seynaeve (171), 23. Kevin Deltombe (141), 32. Emiel Vermeulen (114), 42. Emiel Wastyn (50), 58. Michael Vanthourenhout (30).Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.Step (1.334 punten), 2. CT Soenens-Construkt Glas (1.110), 3. VL Technics-Abutriek (259).JUNIORESIndividueel: 1.Piet Allegaert (688), 2. Emiel Planckaert (542), 3. Igor Decraene (485), 4. Wiebren Plovie (425), 5. Edward Planckaert (390), 6. Jordi Warlop (352), 7. Dennis Delmotte (254), 8. Cédric Defreyne (248), 9. Floris Thoré (245), 10. Maxime De Poorter (237), 11. Manolito Balcaen (234), 12. Gianni Colpaert (229), 13. Emill Vandenabeele (228), 14. Tuur Vannevel (217), 15. Cil De Smaels (201) ... 26. Nicolas Cleppe (77), 42. Jonas Degroote (40),Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (859 punten), 2. Tieltse Rennersclub (762), 3. WC De Molenspurters Meulebeke (342).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Stan Dewulf (Wielerteam Ieper) (393), 2. Daan Farrazijn (341), 3. Simon Claeys (301), 4. Bjarne Vanacker (286), 5. Aaron Verwilst (272), 6. Arne Clicteur (268), 7. Pieterjan Delerue (263), 8. Jaron Wydooghe (230), 9. Lennert Tanghe (225), 10. Miqélé Brulez (200), 11. Vital Stockx (192), 12. Shayne Pruvoost (190), 13. Bert Bonne (185), 14. Thibaut Dupont (178), 15. Arne Verfaillie (145) ... 80. Harm Vanhoucke (9).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (683 punten), 2. Avia Crabbé Westhoek (543), 3. Zannata-Lotto CT Menen (534).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Saartje Vandenbroucke (423), 2. Jesse Vandenbulcke (242), 3. Sara Verhaest (155), 4. Lynn Depuers (121), 5. Isabel Vandewalle (90).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Fenna Vanhoutte (223), 2. Jana Teirlinck (214), 3. Axelle Bellaert (151), 4. Chenice Verhoye (114), 5. Lara Defour (52).BELOFTENIndividueel: 1.Bert Van Lerberghe (EFC-Omega Pharma-Quick.Step) (914), 2. Benjamin Declercq (656), 3. Maxime Farazijn (622), 4. Dieter Bouvry (591), 5. Xandro Meurisse (428), 6. Christophe Noppe (426), 7. Alexander Maes (389), 8. Axel De Corte (362), 9. Gianni Vermeersch (331), 10. Kevin Deltombe (295), 11. Jens Wallays (295), 12. Kenzie Boutté (279), 13. Mathias De Witte (256), 14. Alessandro Soenens (246), 15. Daan Myngheer (239) ... 17. Emiel Wastyn (222), 18. Piet Allegaert (218), 19. Lander Seynaeve (215), 28. Emiel Vermeulen (124), 37. Edward Planckaert (63), 46. Michael Vanthourenhout (46), 65. Nicolas Cleppe (18), 74. Jonas Degroote (10), 78. Jens Vandekinderen (8).Clubklassement: 1. EFC-Omega Pharma-Quick.Step (2.192 punten), 2. BCV Works-Soenens (997), 3. FCP-Glascentra-Tops Antiek (389).JUNIORESIndividueel: 1.Wiebren Plovie (Avia) (846), 2. Maxime De Poorter (820), 3. Kenny Molly (794), 4. Jordi Warlop (787), 5. Emiel Planckaert (739), 6. Dennis Delmotte (674), 7. Stan Dewulf (513), 8. Igor Decraene (458), 9. Aaron Verwilst (444), 10. Robbe Casier (338), 11. Tuur Deprez (292), 12. John-Ross Clauw (273), 13. Bjarne Vanacker (260), 14. Shayne Pruvoost (237), 15. Arne Clicteur (210) ... 29. Eli Iserbyt (98), 61. Harm Vanhoucke (29).Clubklassement: 1. Tieltse Renners-Jielker Geldhof (2.032 punten), 2. Zannata-Lotto CT Menen (1.460).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Lennert Tanghe (Avia Crabbé Westhoek) (458), 2. Alessandro Vandromme (429), 3. Bert Bonne (371), 4. Lothar Verhulst (339), 5. Yentl Bekaert (304), 6. Wesley Vercamst (297), 7. Engelbert Van Keirsbulck (252), 8. Robbe Debuyck (250), 9. Thomas Vansteelandt (247), 10. Thibault Plysier (209), 11. Loïc Segaert (205), 12. Jens Vanoverberghe (193), 13. Kenny Delbaere (167), 14. Jari Carpentier (164), 15. Lennart Deroo (156).Clubklassement: 1. CT DJ-Matic Kortrijk (1.139 punten), 2. Avia Crabbé Westhoek (1.014), 3. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (512).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Saartje Vandenbroucke (580), 2. Jesse Vandenbulcke (410), 3. Jana Teirlinck (258), 4. Fenna Vanhoutte (234), 5. Isabel Vandewalle (191).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Lore Verstraete (167), 2. Justine Louchaert (147), 3. Phaedra Verbeeck (89), 4. Saryn Vermet (83), 5. Cara Worm (34).BELOFTENIndividueel: 1.Maxime Farazijn (EFC-Etixx) (747), 2. Benjamin Declercq (539), 3. Christophe Noppe (533), 4. Kevin Deltombe (507), 5. Emiel Planckaert (487), 6. Edward Planckaert (409), 7. Jan Logier (384), 8. Jordi Warlop (346), 9. Daan Myngheer (308), 10. Mathias De Witte (304), 11. Cedric Defreyne (285), 12. Piet Allegaert (267), 13. Lorenzo Blomme (255), 14. Emiel Vermeulen (247), 15. Kenny Molly (215) ... 27. Alexander Maes (128), 43. Nicolas Cleppe (46), 78. Jonas Degroote (5).Clubklassement: 1. EFC-Etixx (1.819 punten), 2. BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof (879), 3. VL Technics-Abutriek (870).JUNIORESIndividueel: 1.Aaron Verwilst (Tieltse Renners) (713), 2. Stan Dewulf (710), 3. Bjarne Vanacker (612), 4. Harm Vanhoucke (443), 5. Nicolas Verougstraete (362), 6. Gauthier Vandevyvere (278), 7. Arne Clicteur (277), 8. Jaron Wydooghe (226), 9. Loïc Segaert (191), 10. Eli Iserbyt (178), 11. Lothar Verhulst (169), 12. Arne Verfaillie (162), 13. Kenneth Vanborm (159), 14. Lennert Tanghe (157), 15. Miqélé Brulez (149).Clubklassement: 1. Zannata-Lotto CT Menen (1599 punten), 2. Tieltse Renners (1136), 3. CT Spider King Ieper (447).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Wesley Vercamst (776), 2. Mathias Declercq (457), 3. Loran Cassaert (343), 4. Thomas Vansteelandt (332), 5. Thibault Plysier (325), 6. Yentl Bekaert (288), 7. Bryan Vercruysse (288), 8. Lennert Cappan (273), 9. Arthur Dupon (269), 10. Jens Vanoverberghe (255), 11. Stef Vandendriessche (237), 12. Mathisse Grootaert (219), 13. Kelvin Cockaert (204), 14. Jan-Emiel Tack (194), 15. Guillaume Lombaert (126).Clubklassement: 1. Zannata-Lotto CT Menen (964 punten), 2. Patrick Development Team (816), 3. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (785).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Fenna Vanhoutte (Lotto-Soudal Ladies) (355), 2. Bonnie Delanote (156), 3. Chenice Verhoye (76), 4. Lara Defour (63), 5. Lore Verstraete (61).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Shari Bossuyt (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare) (342), 2. Saryn Vermet (149), 3. Justine Louchaert (141), 4. Heike Decuypere (111), 5. Ines Malfait (67).BELOFTENIndividueel: 1.Edward Planckaert (Lotto-Soudal U23) (1080), 2. Christophe Noppe (839), 3. Cedric Defreyne (611), 4. Kevin Deltombe (559), 5. Benjamin Declercq (538), 6. Jordi Warlop (518), 7. Piet Allegaert (508), 8. Stan Dewulf (498), 9. Harm Vanhoucke (438), 10. Seppe Verschuere (411), 11. Arjen Livyns (404), 12. Bjarne Vanacker (391), 13. Emiel Planckaert (389), 14. Aaron Verwilst (386), 15. John Ross Clauw (341) ... 41. Nicolas Cleppe (68), 44. Jonas Degroote (53), 69. Eli Iserbyt (9).Clubklassement: 1. EFC-Etixx (1.988 punten), 2. VL Technics-Experza-Abutriek (1.133), 3. Tops Antiek-Atom 6 (591).JUNIORESIndividueel: 1.Gilles Borra (Avia Wcup) (604), 2. Lothar Verhulst (592), 3. Aaron Dewachter (333), 4. Torsten Demeyere (326), 5. Robbe Debuyck (324), 6. Maxim Trio (257), 7. Vincent Cavey (243), 8. Loran Cassaert (241), 9. Wesley Vercamst (222), 10. Brent Vanderbeken (194), 11. Jari Carpentier (191), 12. Louis Blouwe (179), 13. Mauri Vansevenant (175), 14. Thomas Vansteelandt (174), 15. Dwight Helsmoortel (170).Clubklassement: 1. Meubelen Gaverzicht-Glascantra (673 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (657), 3. Spider King-EFC-Etixx (604).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Vito Braet (CT Houtland-Westkust) (596), 2. Mathias Declercq (573), 3. Lennert Cappan (571), 4. Aaron Stockx (423), 5. Milan Hanne (407), 6. Lars Collie (374), 7. Calvin Verbeeck (291), 8. Laurens Vandaele (285), 9. Kasper Saver (261), 10. Thibo Destatsbader (243), 11. Wannes Geldhof (240), 12. Gilles Vercruysse (206), 13. Mathisse Grootaert (193), 14. Warre Vangheluwe (192), 15. Giel Barbry (187).Clubklassement: 1. Tieltse Renners-Patrick (1.236 punten), 2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.115), 3. Zannata-Galloo CT Menen (876).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Justine Louchaert (Tieltse Renners-Patrick) (246), 2. Julie Stockman (129), 3. Lore Verstraete (103), 4. Saryn Vermet (39), 5. Paquita Derie (32).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Shari Bossuyt (CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare) (483), 2. Ines Malfait (348), 3. Fleur Vandecaveye (128), 4. Jade Lenaers (123), 5. Kyenta Vanwalleghem (118).BELOFTENIndividueel: 1.Stan Dewulf (Lotto-Soudal U23) (772), 2. Harm Vanhoucke (742), 3. Jordi Warlop (657), 4. Emiel Planckaert (641), 5. Maxime De Poorter (522), 6. Bjarne Vanacker (420), 7. Aaron Verwilst (329), 8. Abram Stockman (265), 9. Tuur Deprez (246), 10. Cédric Defreyne (219), 11. Jaron Wydooghe (213), 12. Michiel Stockman (182), 13. Nicolas Verougstraete (175), 14. Igor Courtens (130), 15. Joran Vermet (127).Clubklassement: 1. EFC-L&R-Vulsteke (1.944 punten), 2. VL Technics-Experza-Abutriek (546), 3. Atom 6-Alno Keukens Wakken (322).JUNIORESIndividueel: 1.Loran Cassaert (Van Moer Logistics CT (818), 2. Cériel Desal (497), 3. Wesley Vercamst (428), 4. Thomas Vansteelandt (397,5), 5. Louis Blouwe (385), 6. Jens Vanoverberghe (382), 7. Mathias Declercq (329), 8. Yentl Bekaert (307), 9. Vito Braet (268), 10. Greg Luyssen (261), 11. Kelvin Cockaert (228), 12. Mauri Vansevenant (207), 13. Jan Emiel Tack (184), 14. Aaron Stockx (178), 15. Bryan Vercruysse (165).Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.154,5 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (784), 3. CT Spider King-EFC-L&R-Trek (694).NIEUWELINGENIndividueel: 1.Alex Vandenbulcke (Tieltse Renners) (598), 2. Mathias Vandenborre (571), 3. Robin Orins (386), 4. Laurens Vandaele (372), 5. Calvin Verbeeck (328), 6. Giel Barbry (284), 7. Lars Van Ryckeghem (261), 8. Lawrence Stalpaert (259), 9. Lucas Dewachter (229), 10. Robban Vermeulen (225), 11. Rune Thoré (192), 12. Warre Vangheluwe (168), 13. Diel Vergote (168), 14. Michiel Nuytten (158), 15. Lukas Buysse (147).Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.621 punten), 2. Zannata-Galloo CT Menen (1.177), 3. Tieltse Renners (1.018).DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Shari Bossuyt (Lares-Waowdeals Development Team) (419), 2. Julie Stockman (232), 3. Justine Louchaert (208), 4. Ines Malfait (197), 5. Cara Worm (61).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Kyenta Vanwalleghem (Tieltse Renners) (229), 2. Fien De Wispelaere (195), 3. Jade Lenaers (169), 4. Lotte Popelier (133), 5. Elien Vandenborre (82).BELOFTENIndividueel: 1. Stan Dewulf (Lotto-Soudal U23) (919), 2. Abram Stockman (401), 3. John Ross Clauw (397), 4. Michiel Stockman (305), 5. Maxime De Poorter (295), 6. Mauri Vansevenant (267), 7. Tuur Deprez (266), 8. Lothar Verhulst (260), 9. Jaron Wydooghe (255), 10. Loran Cassaert (254), 11. Cériel Desal (240), 12. Robbe Debuyck (223), 13. Igor Courtens (214), 14. Nicolas Verougstraete (190), 15. Gilles Borra (188).Clubklassement: 1. EFC-L&R-Vulsteke (1.250 punten), 2. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (432 punten), 3. Tops Antiek-Glascentra CT (342 punten), 4. WT Decock-Van Eyck-Devos-Capoen (133 punten)JUNIORESIndividueel: 1.Alex Vandenbulcke (CT Soenens-Booom) (591), 2. Vito Braet (547), 3. Henri Vandenabeele (407), 4. Kasper Saver (370), 5. Laurens Maes (340), 6. Calvin Verbeeck (284), 7. Justin Houtekier (277), 8. Milan Hanne (274), 9. Lars Collie (264), 10. Lennert Cappan (261), 11. Mathias Declercq (243), 12. Mathisse Grootaert (239), 13. Ruben Lefevre (234), 14. Aaron Stockx (233), 15. Arne Santy (231).Clubklassement: 1. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.264 punten), 2. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.259 punten), 3. CT Soenens-Booom (988 punten), 4. Zannata-Galloo CT Menen (325 punten), 5. Molenspurters Meulebeke (273 punten)NIEUWELINGENIndividueel: 1.Robin Orins (Acrog-Pauwels Sauzen-Balen BC) (852), 2. Ramses Debruyne (666), 3. Alec Segaert (499), 4. Lars Van Ryckeghem (498), 5. Lawrence Stalpaert (383), 6. Lucas Dewachter (376), 7. Michiel Lambrecht (282), 8. Wannes Dewulf (256), 9. Victor Trio (246), 10. Maxime Vinckier (225), 11. Arne Buffel (223), 12. Diel Vergote (203), 13. Rune Thoré (196), 14. Benoît Claus (178), 15. Arthur De Neve (176).Clubklassement: 1. CT Luc Wallays-Jonge Renners Roeselare (1.540 punten), 2. Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT (1.175 punten), 3. Zannata-Galloo CT Menen (655 punten), 4. CT Soenens-Booom (457 punten), 5. Molenspurters Meulebeke (393 punten), 6. KVC Noordzeemeeuw (319 punten)DAMES JUNIORESIndividueel: 1.Shari Bossuyt (651), 2. Ines Malfait (378), 3. Jade Lenaers (325), 4. Lotte Popelier (218), 5. Anthea Vansteenkiste (204).DAMES NIEUWELINGENIndividueel: 1.Marith Vanhove (642), 2. Julie Hendrickx (222), 3. Fien De Wispelaere (194), 4. Leontine Farazijn (190), 5. Emke De Keyser (106).