Eindlaureaten Pistechallenge Trisport Pharma bekend
Vandaag werd de zesde en laatste manche van de Pistechallenge Trisport Pharma op de piste in Brugge afgelast. Door de slechte weersomstandigheden zagen de organisatoren zich genoodzaakt om het omnium niet te laten plaatsvinden. Er komt geen nieuwe manche en dus zijn de eindlaureaten van de tweede editie van de Pistechallenge bekend.
Hieronder vind je alle eindklassementen:
12-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Jakov Beirlaen.
Winnaar omnium 2 (14/7): Mathieu Dekeerle.
Winnaar omnium 3 (30/7): Jakov Beirlaen.
Winnaar omnium 4 (11/8): Mathieu Dekeerle.
Winnaar omnium 5 (18/8): Wannes Dewulf.
Eindklassement: 1. Jakov Beirlaen (89), 2. Mathieu Dekeerle (85), 3. Louis Bogaert (68), 4. Thibo Clauw (64), 5. Andreas Deceuninck (60).
13-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Rune Thoré.
Winnaar omnium 2 (14/7): Ayton Soenens.
Winnaar omnium 3 (30/7): Rune Thoré.
Winnaar omnium 4 (11/8): Ayton Soenens.
Winnaar omnium 5 (18/8): Rune Thoré.
Eindklassement: 1. Rune Thoré (96), 2. Ayton Soenens (92), 3. Robbe Tommelein (72), 4. Rune Masil (56).
14-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Laurens Vandaele.
Winnaar omnium 2 (14/7): Laurens Vandaele.
Winnaar omnium 3 (30/7): Giel Barbry.
Winnaar omnium 4 (11/8): Laurens Vandaele.
Winnaar omnium 5 (18/8): Laurens Vandaele.
Eindklassement: 1. Laurens Vandaele (100), 2. Giel Barbry (77), 3. Lucca Cappelle (74), 4. Thiemen Vankemmel (58), 5. Korneel Decaestecker (52).
Nieuwelingen
Winnaar omnium 1 (20/5): Jens Verstraete.
Winnaar omnium 2 (14/7): Nicolas Wernimont.
Winnaar omnium 3 (30/7): Mathias Declercq.
Winnaar omnium 4 (11/8): Nicolas Wernimont.
Winnaar omnium 5 (18/8): Jelle Garsbeke.
Eindklassement: 1. Mathias Declercq (79), 2. Jelle Garsbeke (77), 3. Jens Verstraete (73), 4. Mauro Cappelle (60), 5. Milan Hanne (53).
Dames 12-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Aaike Cools.
Winnaar omnium 2 (14/7): geen deelneemster.
Winnaar omnium 3 (30/7): Emke De Keyser.
Winnaar omnium 4 (11/8): Emke De Keyser.
Winnaar omnium 5 (18/8): Aaike Cools.
Eindklassement: niemand werkte vier van de vijf manches af.
Dames 13-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Katrijn Declercq.
Winnaar omnium 2 (14/7): Elien Vandenborre.
Winnaar omnium 3 (30/7): Eline Vandaele.
Winnaar omnium 4 (11/8): geen deelneemster.
Winnaar omnium 5 (18/8): Katrijn Declercq.
Eindklassement: 1. Eline Vandaele (88).
Dames 14-jarige aspiranten
Winnaar omnium 1 (20/5): Kyenta Vanwalleghem.
Winnaar omnium 2 (14/7): Kyenta Vanwalleghem.
Winnaar omnium 3 (30/7): Kyenta Vanwalleghem.
Winnaar omnium 4 (11/8): Kyenta Vanwalleghem.
Winnaar omnium 5 (18/8): Kyenta Vanwalleghem.
Eindklassement: 1. Kyenta Vanwalleghem (100).
Dames jeugd
Winnaar omnium 1 (20/5): Shari Bossuyt.
Winnaar omnium 2 (14/7): Shari Bossuyt.
Winnaar omnium 3 (30/7): Saryn Vermet.
Winnaar omnium 4 (11/8): Lise Struyf.
Winnaar omnium 5 (18/8): Shari Bossuyt.
Eindklassement: 1. Shari Bossuyt (96), 2. Heike Decuypere (73), 3. Saryn Vermet (72), 4. Anne-Leen Declercq (59).
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier