Transferoverzicht 2016 – 2017: eerste provinciale

Ook in de provinciale voetbalreeksen beginnen de clubs straks aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

Vincent Provoost ruilt nationaal voetbal met KSV Roeselare in voor provinciaal voetbal met Zwevezele A. (Foto Bart) © VDB

Hierbij het overzicht

KWS Adinkerke

Trainer: Bruno Harteel.

IN: Pirmin Verhelst, Davy Masscheleyn, Jarich Tyvaert, Pieterjan Tommelein (allen Oostduinkerke), Xavier Van Damme, Tom Rolly, Kenny Neudt (allen Nieuwpoort), Stijn Dumon (vrij), Sander Calcoen (Veurne), Keoma Serpieters (Koekelare), Nassor Abdillahi en Jérôme Declunder (beiden Frankrijk).

UIT: Sam De Ruyter, Maxim Larangé, Brecht Vergracht, Glenn Verdonck (allen Eernegem), Glenn Ameloot, Nico Vandendriessche, Bart Berquin (allen Wingene), David Baert, Alexandre Protin (beiden Oostduinkerke), Jeremy Brogniez, Nils Sarrazyn (beiden Boezinge), Koen Brackx (Spermalie-Middelkerke), Kenny Van Damme (Westhoek), Jelle Sterckx (Oostkamp), Yannick Dekeyzer (De Haan), Simon Decock (Veurne), Vincent Bataillie (Diksmuide).

Sassport Boezinge

Trainer: Geert Broeckaert.

IN: Laurent Vandamme en Matthijs Blancke (beiden KM Torhout), Nils Sarrazyn en Jeremy Brogniez (beiden Adinkerke), Bart Winnock en Vital Van Keirsbilck (beiden Westhoek), Jens Crombez (KSV Roeselare), Kenneth Neve (Knokke), Jonas Hillebrandt (Nieuwpoort).

UIT: Joey Kools en Sam Jacob (beiden Poperinge), Gonzalo Rodriguez (Vlamertinge), Tim Vanhee (Veurne), Kenny Vandermeulen (Merkem), Glenn Deconinck (Houthulst), Kevin Van Engelandt en Niels Van Torre (beiden gestopt).

SVV Damme

Trainer : Frank Bruyneel.

IN : Al Dulemi Shaker en Mamadou Diambo (vrij), Simon Cherlet (Veldegem), Zico Claeys (Coxyde), Denzel Hinderickx (KAA Gent), Winder Hung Blanco (Lissewege), Arno Lycke (Dikkelvenne), Okwor Odinaka (Steenbrugge), Osei-Berkoe (KM Torhout), Thibo Van De Geuchte (Oostende), Harold Van Der Borght (Vlamertinge).

UIT : Corneel Bekaert (Gullegem), Kevin Bleyaert (Adegem), Wouter De Jonckheere (stopt), Sam Devinck en Dylan Huyghe (beiden Maldegem), Kenneth Dhondt (Anzegem), Salah El Baouazaoui (?), Damy Ide (Varsenare), Jeroen Lauwers (Beernem), Mathias Moeyersons (Duffel).

SK Eernegem

Trainer: Alain Vanhegen.

IN: Sam De Ruyter, Maxim Larangé, Glenn Verdonck, Brecht Vergracht (allen Adinkerke), Jeroen Deschepper (Knokke), Conan Deboysere (Kortemark), Maxim Simoen (Nieuwpoort).

UIT: Jochen Delrue, Thibaut Seldenslach (beiden Spermalie-Middelkerke), Jelle Schotte (Menen), Diego Dewilde (Westhoek), Rex Denoo, Filly Koita (Veldegem), Milan Locqueneux (Lombardsijde), Shannon Eeckhout (Steenbrugge), Arne Vandemoortele (Jabbeke), Diego Brinckman (Kortemark), Denis Luchtens (Twee Akren), Ewoud Benoot (Oudenburg), Omid Aslami (Westkapelle), Zeqir Zeqiri (?).

SVD Kortemark

Trainer: Chris Delheye.

IN: Wout Timmerman, Kenneth Derous, Ambros Verschingel (allen Oostkamp), Yentl Tanghe (Westrozebeke), Diego Brinckman (Eernegem), Dario Desplancke (De Ruiter), Henri Moyaert (Zwevezele), Bart Clerckx (Nieuwpoort).

UIT: Bartel Verlinde, Thijs Tempelaere (beiden Ichtegem), Sam Bracke (Moerkerke), Michiel Ulin (Handzame), Sam Gunst (Adegem).

RC Lauwe

Trainer: Philippe Breyne.

IN: Kjell Braem (Wervik), Peter Denys (Meulebeke), Clint Kesteloot (Houthulst), Jordy Dewilde (Vlamertinge), Simon Verhelst, Jens Vercaemst, Emile Depreitere, Brian Naert en Davignio Claerhout (allen Wevelgem), Kevin Dekens (Westrozebeke), Enzo Nolf (Herzeeuw), Dennis Lavaert (WS Lauwe), Maeverick Houthoofd (Wervik), Yassir Al Kachari (Menen), Lennart Cremers (Helkijn), Charles Vanneste (Aalbeke), Joan Drelon (Vermelles, Fr.).

UIT: Desley Seys (WS Lauwe), Kevin Vervaeke (Rekkem), Rob Camelbeke (Reningelst), Rachid Barah en David Pignatiello (beiden Avelgem), Bram Debaveye en Tom Ledure (beiden Beselare), Niels Dubois (?), Levi Verschaeve (?), Pieter-Jan Engelbert (Zonnebeke).

WS Lauwe

Trainer: Pascal Mestdagh.

IN: Gilles Vercruysse en Jordy Cleenewerck (beiden Harelbeke), Tom Hillewaere (Geluwe), Charly Allard (Menen), Arne Dutry en Dylan Debrouwere (beiden Wevelgem), Sep Demeyere (Wervik), Ruben Verhaeghe (SV Kortrijk), Desley Seys (RC Lauwe), Karim Tajeddine (Zwevegem).

UIT: Evert Dejans (Geluwe), Matthias Cottenier, David Delameilleure en Yannick Duyck (allen Dadizele), Kristof Dupont (Otegem), Lorithano Verlinde (SV Kortrijk), Kevin Verkinderen (?).

KVV Oostduinkerke

Trainer: Kurt Bataille.

IN: David Baert, Alexandre Protin (beiden Adinkerke), Alan Van Laer (Nieuwpoort), Gilles Rossel (Veldegem), Jens Ghysel (Gullegem), Mathias Mouton (Coxyde).

UIT: Pirmin Verhelst, Davy Masscheleyn, Jarich Tyvaert, Pieterjan Tommelein (allen Adinkerke), Sylvain Atangana (Staden), Sam Vanhoutte (Keiem), Iwein Catteeuw (Veldegem).

SV Oostkamp

Trainer : Dieter Lauwers.

IN : Lando Bassimon, Jasper Verheyden, Simon Sucaet (allen KM Torhout), Jens Langeraet (Kanegem), Jelle Sterckx (Adinkerke), Dylan Vanneste, Nikolaas Vermaut (beiden Oudenburg).

UIT : Nicola Janevski (Loppem), Arne Coeck, Christophe Claessens (beiden Blankenberge)

KSK Oostnieuwkerke

Trainer: Jeffrey Verhoeven.

IN: Thomas Gheysen (Lichtervelde), Gregory Hermans en Ewoud Defevere (beiden Gullegem), Robbe Janssens (Ingelmunster).

UIT: Jelle Louage (Wervik), Wim Acke (gestopt).

KSV Rumbeke

Trainer: Nigel Smith.

IN: Gianni Desloovere (Ledegem), Jens Kindt (Menen), Brecht Delbeke (Wervik), Jean-Thibault Callewaert (Deinze), Glenn Geerardyn (Westhoek), Jens Van Damme (Wingene), Marijn Vandendriessche (RC Waregem).

UIT: Brecht Ameye (RC Waregem), Birger Dutoit (?), Harm Compernolle (Ledegem), Louis Vandepitte, Mathias Piceu en Dempsey Vanhecke (allen De Ruiter), Guillaume Durnez (?), Nicolas Debusscher (?), Nicolas Da Silva (?).

Racing Waregem

Trainer: Nico Cottenier.

IN: Sören Vandemoortele (Ingelmunster), Vlatko Steffanovski (De Ruiter), Ludovic Goeminne en Ahmed Kasmi (beiden Wielsbeke), Robbe Driessens (Izegem), Brecht Ameye (Rumbeke), Pierreot Deprez (Deinze), Tibo Moenens (Oudenaarde), Raouf Ghozhi (Koksijde), Ideben Gibson Junior (Wetteren).

UIT: Marijn Vandendriesseche (Rumbeke), Vincent Oplinus (Izegem), Bernd Deblanck (Westkappelle), Charlie Vanherpe (Dottenijs), Brent Van Steelant (Dikkelvenne), Siebe Vanaelst en Gilles Pauwels (beiden Ingooigem), Thomas Declerk (Deerlijk), Gilles Cossement (Otegem), Jordy Dewaele (Anzegem).

VV Westkapelle

Trainer : Björn Cool.

IN : Kevin Pannecoucke, Jordy Bonte en Sylvio Hallaert (allen Knokke), Omid Aslami (Eernegem), Bert De Blanck (RC Waregem), Tommy Schutz (Oostende).

UIT : Dries Lambert (stopt), Junior Vanakker, Jannes Bullen, Ruben Damme (allen Maldegem), Ian Dhaeze, Kristof De Baere (beiden Heist), Kevin Baert (Zedelgem), Branco Lierman (stopt), Flor Decloedt, Gianni Janssens (beiden Moerkerke), Niels Ballegeer (Blankenberge), Gert-Jan Lameire (Adegem).

SC Wielsbeke

Trainer: Rony Goemaere.

IN: Renzo Delporte (Otegem), Bram Decuyper (Sparta Petegem), Dries Wysselinck (Izegem), Simon Bonte (Wervik).

UIT: Brandon Vanderbeken (Gullegem), Ludovic Goeminne (RC Waregem), Roygino Debrabandere (Tielt), Thibault Demets (Anzegem), Taha Souhail (?), James Vanhoutte (?), Mauro Brunello (Meulebeke), Jari Callens (Jong Zulte), Glenn Vanluchene (Emelgem-Kachtem), Thomas Deconinck (Kanegem), Andres Verschelde (Deerlijk).

KVC Wingene

Trainer: Angelo Paravizinni.

IN: Nico Vandendriessche, Glenn Ameloot en Bart Berquin (Adinkerke), Christophe Pype (Vlamertinge), Milan Iket (Cercle Brugge), Glenn Timmerman (Ronse), Matthias Van Keirsbulck (KSV Roeselare), Jens Lavens (Menen), Marco Petrovic (Koksijde), Laurens Vandenheede (KM Torhout), Gilles Pottie (Bazel).

UIT: Nas Hariti (?), Andeas Van Autreve (Aalter), Marko Markovic (?), Arnou Desmet (Pittem), Kenny Heytens en Guilliaume Heytens (beiden Tielt), Jens Vandamme (Rumbeke), Kenneth Fournier (?), Brian Dupondt (Meulebeke), Aaron Deruddere (Ardooie).

KSKV Zwevezele A

Trainer: Henk Houwaart.

IN: Jonas Cool (Koksijde), Stijn Minne en Zaven Yagan (beiden Wetteren), Bart Syx (Harelbeke), Vincent Provoost (KSV Roeselare), Jason Gheneyn (KM Torhout), Enzio Houwaart (Knokke).

UIT: Kristof Decruy, Dieter David en Bjorn Dewulf (allen gestopt), Cedric Jaques (Zwevezele B), Koen Goethals (Lichtervelde), Dempsie Dumoulin (Houthulst), Henri Moyaert (Kortemark).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.