Cadetten meisjes

ACP2 Kortrijk - SIRE Torhout: 2-1

GSCH Harelbeke - SIRE Torhout: 0-3

GSCH Harelbeke - ACP2 Kortrijk: 0-10

Eindstand:

1) GO! Athena campus Pottelberg Kortrijk 6p,

2) Sint-Rembert Torhout 3p,

Sint-Rembert Torhout: Mathéa Cambier, Tiani Vanderhaeghe, Shania Ramboer, Birte Feys, Oona Allard, Jade Dumoulin, Timéa Sabbe en coach Nele Vanmarcke.

3) Guldensporencollege Harelbeke 0p.

Guldensporencollege Harelbeke: Marie-Jo Desplenter, Suzanne Desplenter, Nierre Bulckaen, Arne Hinderyckx, Anaïs Caillier, Bo Van den Broeck, Givin Maes, Aïcha Dewaegenaere.

Miniemen jongens

MSWA1 Waregem - MSWA2 Waregem: 6-1

KTBR Brugge - OLVV Veurne: 4-1

MSWA2 Waregem - KTBR Brugge: 1-6

MSWA1 Waregem - OLVV Veurne: 3-0

MSWA2 Waregem - OLVV Veurne: 5-2

MSWA1 Waregem - KTBR Brugge: 2-4

Eindstand:

1) GO! Technisch Atheneum Brugge 9p,

GO! Technisch Atheneum Brugge: Armando Santaner Y Garcia, Kjell Delos, Tristan Deblieck, Alexander Vanopstal, jasper Vandenschriek, Kylian Cagrels, Bruno Delhaye en coach Thomas Vlaminck.

2) GO! Middenschool Groenhove 1 Waregem 6p,

GO! Middenschool Groenhove Waregem 1: Arne Vandevelde, Liam Rottiers, Camille Vandecasteele, Mohammed Mokhtari, Arun Maes, Tybe Declerck en coach Tim Cousyn

3) GO! Middenschool 2 Waregem 3p,

4) Bisschoppelijk college Veurne 0p.

Bisschoppelijk college Veurne: Saf Sys, Mauro Duron, Arent Masscheleyn, Sam Deramoudt, Ice Peraux en Elias Sarrazyn.

Cadetten jongens

LSSP Kortrijk - LOVV Kortrijk: 2-2 (0-1)

DBKO Kortrijk - BRDS Roeselare: 1-1 (0-1)

LOVV Kortrijk - DBKO Kortrijk: 4-2

LSSP Kortrijk - BRDS Roeselare: 4-1

LOVV Kortrijk - BRDS Roeselare: 10-1

LSSP Kortrijk - DBKO Kortrijk: 3-2.

Eindstand:

1) RHIZO Lyceum OLV Vlaanderen Kortrijk 5p,

RHIZO Lyceum LOV Vlaanderen Kortrijk: Mattéo Ferrigno, Amine Tabet, Luca Foubert, Faysel El Attar, Jaume Gruwez, Lucas Coornaert, Stijn Delbeke en coach Remi Bossard.

2) RHIZO Lifestyle- en Sportschool Kortrijk 5p.,

RHIZO Lifestyle- en Sportschool Kortrijk: Mylan Rooze, Jelle Lampaert , Mattice Allemeersch, Ewer De Weirdt, Jorn Braekeveld, Charles Victor Otté en coaches Bruno Debo en Denis de Tand.

3) Broederschool Roeselare 1p,

Broederschool Roeselare: Yoran Gaillez, Rune Verheyen, Victor Traen, Samer Al Jafar, Sem Bruggeman, L uka Deprez, Ziebe Mulier, Lars Verburgh en coaches Laurens Seys en Leen Steel.

4) Don Boscocollege Kortrijk

Don Boscocollege Kortrijk: Mats Vandermeiren, Preben Tailllieu, Sebbe Blancke, Rube Desmet, William Vuylsteke en Raf Vanhuylebrouck.

Scholieren jongens

VHSI Brugge - VMSR Roeselare: 2-1

KTBR Brugge - ACP2 Kortrijk: 3-4

VMSR Roeselare - KTBR Brugge: 3-4

VHSI Brugge - ACP2 Kortrijk: 2-2 (0-1)

VMSR Roeselare - ACP2 Kortrijk: 4-4

VHSI - KTBR Brugge: 2-2

Eindstand:

1) GO! Athena campus Pottelberg Kortrijk 5p,

GO! Athena campus Pottelberg Kortrijk: Gillian Vervaeke, Sian Oosterlinkc, Remko Vandamme, Enrico Deweirdt, Dieter Bossuyt, Hicham Ouchari, Nehenie Kasongay Diekiesse en coach Jonathan Verstraete.

2) Vrij Handels- en Sportinstituut Kortrijk 5p,

Vrij Handels- en Sportinstituut Brugge: Matice Boussier, Niels Vanthournout, Aske Sampers, Robbe Debruycker, Dwight Dewirchin, Mathieu Deneyer, Navid Momand en coach Stijn Raes.

3) GO! Technisch Atheneum Brugge 4p,

GO! Technisch Atheneum Brugge: Mauro Devos, Bjarne Cremers, Filmon Desmet, Jef Vandemaele, David Dautyen, Figo Suffys, Mario Verhaeghe en coach Siebe Hindryckx.

4) Vrije Middelbare School Roeselare 1p

Vrije Middelbare School Roeselare: Warre Remaut, Robbe Bakelandt, Lennert Cneudt, Jarne Verbrugghe, Seppe Vancoillie, Mathias Fieuw, Kenneth Devuldere en coaches Jens Baekelandt en Mathieu Damman.