Het grote transferoverzicht: vierde provinciale

Kristof Ryckeboer ruilt KFC Poperinge A in voor SK Elverdinge. © VDB
Redactie KW

Ook in de provinciale reeksen beginnen de clubs straks aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Wij brengen nu al een overzicht van de in- en uitgaande transfers per reeks en per club in vierde provinciale.

Vierde provinciale A

VV Alveringem

Trainer: Kristof Rondelez.

IN: Hendrik Vandaele en Michiel Decloedt (beiden Veurne), Aaron Elslander (Bulskamp), Jeroen Supply (vrij).

UIT: Beau Depinois en Alessandro Desmet (beiden Veurne).

WS Bulskamp

Trainer: Kenny Wittesaele.

IN: Stephen Lanszweert (Adinkerke), Glenn Cornelis (De Panne), Diony Decoussemaker (Koekelare), Jordy Tommelein (Gistel), Thomas Vandeveire (Snaaskerke), Jason Geerardyn (Nieuwpoort).

UIT: Aaron Elslander (Alveringem).

KSV Diksmuide B

Trainer: Jean-Marie Saeremans.

IN: Kurt Notredame (Zarren), Senne Baert, Lowie Bolle, Jan-Klaas Bracquez, Bram Buyle, Bram Degrande, Jarne Denecker, Jaison Dewulf, Simon Dezwarte, Jens Goethals, Ferre Gruwier, Boniface Herteleer, Simon Hoet, Matthias Laleman, Thibault Lefief, Milan Maertens, Thibault Osteux, Bert Sararzijn, Tibo Seynhaeve, Olivier Simoen, Keanu Slosse, Tristan Soutaer, Gianni Vancoillie, Niels Vanden Berghe, Chaime Vandenberghe, Ynze Vandenbussche, Robin Vandeputte, Jarne Vergracht, Jorre Vynckier en Lars Zoete (allen eigen jeugd).

UIT: /.

SK Elverdinge

Trainer: Geert Broutin.

IN: Kevin Cleenewerck (Nieuwkerke), Gudjon Desender (Boezinge), Martijn Druart (Voormezele), Victor Houcke (Brielen), Antony Huyghe (Vlamertinge), Tony Jesus Da Costa (Ploegsteert), Joachim Kesteleyn (Westouter), Ludovic Lehouck (Hollebeke), Tony Martins Antunes (vrij), Thomas Mathijs (Westhoek), Nathan Nolf (Zonnebeke), Klaas Prinsie (Proven), Kristof Ryckeboer (Poperinge).

UIT: Alex Coudeville (Proven), Isi Lemahieu (Brielen), Laszlo Claeys (gestopt).

Rood-Wit Hollebeke

Trainer: Thierry Lemaire.

IN: Axel Djema (Komen-Waasten), Sebastien Pattyn (Houthem), Lloyd Vantomme (Geluwe), Kenzie Braem (Vleteren), Arne Boudry en Bryan Hannon (beiden Beselare), Michael Delannoo (Voormezele), Vincent Derveaux, Robin Werbrouck en Sean Commeyne (allen Zonnebeke), Jeroen Ingelbeen (vrij), Valentin Bollaert (Houthem).

UIT: Mathias Henin (gestopt), Ludovic Lehouck (Elverdinge), Jeremy Wickaert (Voormezele).

Eendracht Jonkershove

Trainer: Rino Vandenbulcke.

IN: Olivier Vanlerberghe, Kenzy Lefever en Glen De Coninck (beiden Houthulst), Rocky Berten, Jens Lanoye en Daan Blomme (allen Langemark-Poelkapelle), Michael Corriez (Hertsberge), Birger De Schryver (Zarren), Jo Debruyne (Handzame), Nordin Dekein (Geluwe), Lander Logghe (Snaaskerke), Adis Nurkovic (Reningelst), Phil Thevelein (De Ruiter), Bastian Verbrugghe (Nieuwpoort), Bjorn Beauprez (Keiem) en Gianluca Vandenbulcke (Westhoek).

UIT: Michael Seys (Zarren).

Sparta Kruiseke

Trainer: Frederic Lazou.

IN: Robin Lammers, Robin Lamaire, Ditri Laflere en Leroy Vanlokeren (allen Geluwe), Damy Hossey (Nieuwkerke), Frederic Deroubaix (Houthem).

UIT: Kenny Vantomme (?).

VK Langemark-Poelkapelle

Trainer: Maarten Beele.

IN: Sander Butaye (Dikkebus), Stijn Degezelle (Passendale), James Mullebrouck, Jonas Del’haye en Emiel Dewulf (allen Zonnebeke), Kevin Dehaene (Vlamertinge), Jef Blomme (Zedelgem), Michiel Alleweireld en Hannes Haems (beiden Voormezele), Jens Bekaert (Beselare).

UIT: Niels Vanneste (Merkem), Donovan Dewilde (?), Rocky Berten, Jens Lannoye en Daan Blomme (allen Jonkershove).

JV Lo-Reninge

Trainer: Mark Monbaliu.

IN: Arne Vanroose (Poperinge).

UIT: /.

FC Passendale

Trainer: Gregory Werbrouck.

IN: Niels Azou, Jordy Willemijns en Jelle Cappelle (allen De Ruiter), Luis Brackeva, Lemmy Danneels, Dieter Vanparijs en Ken Bury (beiden vrij), Chesney Callewaert (Gits), Cedric Ceenaeme, Michael Todts en Siebe Cuvelier (allen Oostnieuwkerke), Brecht De Neve, Jurn Van Meenen, Guillaume Meddour, Griffin Werbrouck, Dieter Vanslambrouck, Yves Verbrugghe en Brayce Vereecke (allen Club Roeselare), Jochen Dewolf (Zonnebeke), Mathias Parmentier (Dosko Beveren), Jordy Provoost (Hooglede), Bran Verfaillie (Westrozebeke), Laurens Verfaillie (Geluwe).

UIT: Brian Deceuninck, Niels Vermeulen en Tim Degryse (beiden gestopt), Aidan Declerck (Geluwe), Jente Dedeygere (Club Roeselare), Bavo Defloor (Dentergem), Stijn Degezelle (Langemark-Poelkapelle), Lesley Thorrez (Brielen), Wouter Vandenabeele (Dikkebus).

KFC Poperinge B

Trainer: Philippe Cailliau.

IN: /.

UIT: Victor Fiey (Dikkebus), Robin Degrauwe (gestopt), Louis Cloet (Vleteren), Thibaut Nuytten en Nordin Gouwy (beiden Brielen), Arne Vanroose (Lo-Reninge).

KSV Veurne B

Trainer: Stijn Van Acker.

IN: idem KSV Veurne A.

UIT: Tim De Bakker (Nieuwpoort), Servaas Rys (Zerkegem), Hendrik Vandaele (Alveringem).

VKW Vleteren

Trainer: Stefaan Vankemmelbeke.

IN: Kenneth Pareyn en Jens Zutterman (beiden Reningelst), Louis Cloet (Poperinge), Thibault Cloet (Brielen), Robin Blieck(Adinkerke), Klaas Dekeyzer (Bulskamp).

UIT: /.

GS Voormezele

Trainer: Pedro Nolf.

IN: Baptist Ameel, Florent Lesage, Ruben Ghesquière en Sander Ghesquière (allen Zonnebeke), Kasper Bodein (Nieuwkerke), Gillian Bottecchia (Dikkebus), Kevin Casier (Proven), Steven Debreyer (vrij), Sebastien Geiregat (Geluveld), Roy Vanhaesebroek (Kruiseke), Simon Vanpeteghem (Houthulst) en Jeremy Wickaert (Hollebeke).

UIT: Koenraad Alleweireld (gestopt), Michiel Alleweireld (Langemark-Poekapelle), Rodi Congiu en Emilien Deriu (beiden Zillebeke), Michael Delannoo (Hollebeke), Martijn Druart (Elverdinge), Kenny Lenoir (Proven) en Jason Verstraete (Nieuwkerke).

FC Westouter

Trainer: Diederik Pattyn.

IN: Kenny Vanhee en Luca Deturck (beiden Reningelst), Manu Delanote (Brielen), Thomas Domingues (Houthem), Jurgen Sannen (Hollebeke).

UIT: Thomas Bervoet (Nieuwkerke), Pepijn Hardeman (Poperinge), Joachim Kestelijn (Elverdinge).

WS Zarren

Trainer: Donald Marchand.

IN: Francis De Burghgraeve, Brian Deruytter, Arne Joseph en Thomas Vandewiele (allen SK Torhout), Ward Decaesstecker (Staden), Mathias Decleir (Proven), Giovanni Hansebout (Handzame), Stijn Reynaert (Lichtervelde), Michael Seys (Jonkershove), Jarni Vancraeynest en Jordy Vancraeynest (beiden Keiem), Taïs Van Der Biest (Veldegem), Jona Lepoutre, Mike Meurs, Ortwin Van Der Meerschaut en Christophe Vannieuwenborgh (allen vrij).

UIT: Birger Deschryver (Jonkershove).

SK Zillebeke

Trainer: Laurent Maselis.

IN: Kenneth Bruneel (Dikkebus), Morgan Tricot, Serge Debue, Corentin Valles, Steve Ponchaux, François Couroble (allen Houthem), Paul Hillewaere (Ploegsteert), Robin Waelkens (SCT Menen), Emilien Deiu en Rodi Condiu (beiden Voormezele), Glenn Depuydt (Reningelst) en Stijn Meersdom (vrij).

UIT: Stijn Langedonck (Beselare), Othman El Issati, Davy Gryson, Serges Kabongo Kadima, Glenn Keyngnaert, Marion Mobrouck, Nzuzi Polo Niati, Jordy Scheldeman, Tom Vandevoorde, David Vanquathem, Joeri Velghe, Quentin Verhelst, Mike Verstraete, Jeroen Vlamynck, Rémy Vuegen, Joachim Syenaeve, Guillaume Terryn, Robbe Vandeplassche, Aaron Aernoudt, Benito Caron, Varuzhan Baghdasaryan, Kenny Carron, Guillaume Doise, Thibo Houdendycke, Kendy Goemaere, Yrik Bagdasarian en Dennie Becuwe (allen gestopt).

Vierde provinciale B

KVV Aartrijke

Trainer: Zbigniew Swietek.

IN: Joren Allaert, Robin Buydaert, Wesley Clarisse en Nigel Notredame (allen Veldegem), Angelo Desmit en Kenny Vanbelle (beiden Zandvoorde), Emiel De Clerck (Loppem), Ward Eeckloo (Diksmuide), Tibo Gereels (Steenbrugge).

UIT: Anthony Buyse, Mathias Mestdagh en Davy Vermeulen (allen Gits), Klaas Cornelis (Hertsberge), Shane Lapere (SK Torhout), Dwayne Lapere (Nieuwpoort), Tom Mortier (Lichtervelde).

VVC Beernem B

Trainer: Lieven Dheedene.

IN: Jorden Claeys (Varsenare), Aydin Knockaert, Tibo Simoens en Jens Vandevijvere (beiden Steenbrugge), Simon Lanckmans en Tiemen Lenihan (beiden Oostkamp).

UIT: /.

KV Dosko Beveren B

Trainer: Peter Bailliu.

IN: Bert Dewerchin (Oostnieuwkerke), Robin Joye en Louis Deruyck (beiden Club Roeselare), Kevin Ramoudt en Ruben De Taey (beiden Hooglede), Yanni Van Eeckhoutte (Izegem B), Nigel Vandoorne (Pittem), Ruben Verbrugghe (Keiem), Korben Bossu, Olivier Vierstraete, Lander en Thibault Deman (allen eigen jeugd).

UIT: Mathias Parmentier (Passendale).

VV Eendracht Brugge

Trainer: Lorenzo Devriendt.

IN: Django Haumann, Bart Broucke, en Ewout Duchi (allen Dudzele), Matthias Lagrou, Guillaume Van Maele, Jordy Verbrugghe en Brecht Debois (allen Daring Brugge), Jens Van Houtte, Jari Van Roye en Jari Van Haeverbeke (allen Zedelgem), Torben Meesschaert (Veldegem), Gunther Schreel (Club Brugge), Jeroen Borrezee (Westende), Kevin Vandenberghe (Lissewege), Lowie Grysaert en Siemen Lataire (beiden vrij).

UIT: Lazlo Coens (Sint-Kruis), Peter Van Reybrouck (Dudzele), Collintin Nwaozoh en Django Onyedum (beiden Zedelgem).

FC Doomkerke

Trainer: Bart Feys.

IN: Gertjan Hautekeete en Jasper Devriendt (beiden Maria-Aalter), Miguel Lagae (De Ruiter), Lennart Lambrecht (Tielt).

UIT: Kevin Bodry (VV 9000 Gent), Stijn Debrauwer (gestopt).

VK Dudzele

Trainer: Chris De Bisscop.

IN: Niels Van Belleghem en Jari Gilliaert (beiden Jong Male), Jari De Bisscop, Bram Hoste en Gilles Gomis Fourtado (allen Steenbrugge), Tom Blancke en Nils Devos (beiden De Haan), Ward De Becker, Jeroen Schoonbaert, Jarne Nachtegaele en Arthur Van De Casteele (allen Varsenare), Bram Grammens (Oostkamp), Lorenz Moelaert (Hertsberge), Jelle Degryse (Sint-Kruis).

UIT: Django Haumann, Bart Broucke, Ewout Duchi en Michal Kibietiewski (allen Eendracht Brugge), Tim Swimberghe, Dieter Devinck en Andy Depaep (allen Lissewege).

SKD Hertsberge

Trainer: Tony Bourgeois.

IN: Thomas Van Belleghem (Jong Male), Ides Vanhove en Jerome Weyts (beiden Loppem), Floriaan Zutterman (vrij), Roy Van Daele (KM Torhout), Daan De Cleer (Sint-Kruis), Wouter Vanhullebusch (Ardooie) en Ruben Desmet (Steenbrugge).

UIT: Lorenz Moelaert (Dudzele), Laurens De Graeve, Simon Dumalin en Guillaume Van Hollebeke (allen Hertsberge).

SC Lombardsijde

Trainer: Wesley Deschacht.

IN: Maxim Cooleman (Varsenare), Thibaut Cottens (Keiem), Maxime De Graeve (Daring Brugge), Gregory Pelkmans en Brian Vanholm (beiden Bredene), Davey Rossel (Ruddervoorde), Steven Sel, Jonas Vanherck en Mats Sarrazyn (allen Westende), Chesney Smagge (Nieuwpoort).

UIT: Anthony De Clerck en Jeroen Maenhout (beiden Wenduine), Dwight Tomme (De Haan), Birger Depreitere, Albert Hasani en Durim Morina (allen gestopt).

Hoger Op Oedelem

Trainer: Pieterjan Clincke.

IN: Lennart Callebaut en Benjamin Lowyck (beiden Oostkamp), Sean Cuypers (Steenbrugge), Wouter Daper en Robben De Ruyter (beiden Loppem), Dario De Cuyper (Sint-Joris), Laurens De Graeve, Simon Dumalin en Guillaume Van Hollebeke (allen Hertsberge), Giovanni Van Hullebus (Veldegem), Jeroen Verstringhe (Donk), Ruben Vyncke (Lissewege), Jens Wauters (Varsenare).

UIT: Thomas De Cock (Knesselare), Hannes Notredame (?), Dieter Segaert (gestopt), Diego Termote (?), Kevin Zutterman (Sint-Joris).

KVV Oostduinkerke B

Trainer: Jens Mares.

IN: Sebo Bellemans, Kenneth Clessens, Milan Coppens, Sven Vandamme, Arne Goderis, Danté Goderis, Joy Goderis, Kjell Wullepit, Matthias Knockaert, Nikaël Verstraete (allen eigen jeugd), Haris Pramenkovic, Michiel Prohete, Brent Vandaele (allen Coxyde), Bjorn Pylyser (De Panne).

UIT: /.

VV Groene Leeuwen Ruiselede

Trainer: Alain Detavernier.

IN: Jari Allemeersch (Aalter), Bram Lobbens (Aarsele).

UIT: Simon Bourgeois (Eendracht Brugge), Mike Van Bockstal (Lotenhulle), Lamy Degraeve, Jimmy Van Tieghem, Michael Andries, Zeqir Zeqiri en Michaël Decraemer (allen gestopt).

KFC Sint-Joris Sportief

Trainer: Joeri Van Waeyenberge.

IN: Michiel Van Waes, Emmeric Vincke en Lowie Goetgeluck (allen Beernem), Wouter Tanghe en Marvin Bio (beiden Daring Brugge), Yael De Cuyper en Cas Verburgh (beiden Loppem), Klaas Vanhevel (Maria-Aalter), Thiemo Couwijzer (Damme), Jonas Dobbelaere (Ruddervoorde), Alexander Peel en Tim Vincke (beiden Kanegem), Kenny Meyers (Lissewege), Kevin Zutterman (Oedelem).

UIT: Dario De Cuyper (HO Oedelem), Davy De Jaeger en Bavo De Boever (beiden gestopt).

KSK Steenbrugge B

Trainers: Peter Allaert en Reginald Vereycken.

IN: Tristan Lieckens (Wenduine), Corneel Tanghe (Eernegem).

UIT: Branko Demey en Raphael Van Capellen (beiden Daring Brugge), Aydin Knockaert, Tibo Simoens en Jens Vandevijvere (allen Beernem), Ruben Desmet (Hertsberge), Jari De Bisscop en Gilles Gomis Fourtado (beiden Dudzele), Dylan Callebout (Lissewege), Tibo Gereels (Aartrijke).

SK Torhout

Trainer: Patrick Van Insberghe.

IN: Joeri Dedulle (Daring Brugge), Shane Lapere (Aartrijke), Davy Timperman (Handzame), Bram Demey en Ruben Vanpoucke (beiden Jabbeke).

UIT: Emiel Debruyne (Hooglede), Brian Deruytter en Thomas Vandewiele (beiden Zarren), Francis De Burghgraeve (?), Arne Joseph (?), Eli Couvreur, Pieter De Burghgraeve, Mike Demon, Cederic Gysel, Maarten Hauspie en Jan-Pieter Sinjan (allen gestopt).

KSK Wenduine

Trainer: Peter Liekens.

IN: Anthony Blondeel, Xhuljano Lumaj, Joshua Vandamme, Amin Khatibi, Laurent Depoorter en Tom Bauwens (allen vrij), Leroy Baelde (Oudenburg), Terry Manuello en Fabrice Marin-Marin (beiden Blankenberge), Anthony De Clerck en Jeroen Maenhout (beiden Lombardsijde), Brian Verhaeghe (Snaaskerke), Michael Saenen (Eernegem), Kenny Vanderheyde en Kevin Degroote (beiden Dudzele), Pieter Devriendt (Lissewege), Ruben Gevaert (De Haan), Dylan Laleman (Spermalie-Middelkerke), Sven De Winne (eigen jeugd).

UIT: Tristan Liekens (Steenbrugge).

VKSO Zerkegem

Trainer: Gianni Myny.

IN: Joerie Plaetevoet en Tom Van Eygen (beiden Jabbeke), Koen Samyn en Servaas Rys (beiden Veurne), Sammy Coucke (Zandvoorde), Davy Dumarey (Snaaskerke) en Francis Allaert (Veldegem).

UIT: /.

Vierde provinciale C

KFC Aalbeke Sport

Trainer: Luc Vande Woestyne.

IN: Arthur Beaghe (vrij), Kevin Brasme (Risquons-Tout), Bachier Bouchetta en Maheur Hani (beiden Neuville-en-Ferrain, Fra.), Adrien Carton (Herseautoise), Alexandre Da Silva (Tourcoing, Fra.), Nicola Demeulemeester (Ingooigem), Aurélien Fransisco (Warcoing), Hamza Hajji en Khaled Hajji (beiden Beveren-Leie), Samuel Provoost (Zwevegem), Jonathan Simoens (Komen-Waasten), Arno Verhelst (Harelbeke).

UIT: Giovanni Colletto (Rekkem), Alexander Delaere (Kuurne), Jens Vanneste (Heule), Bruno Pattyn en Dieter Verschaeve (beiden gestopt).

WS Bellegem

Trainer: Geoffrey Vandendorpe.

IN: Aaron Lefebvre en Glenn Vindevogel (beiden Heestert), Henri Wattez en Maxime Marquette (beiden Hérinnes), Clément Desle en Jérôme Wagon (Herseautoise), Dré Acx (Harelbeke).

UIT: Sam Vandoorn (Moorsele).

VK Dadizele B

Trainer: Matthias Vanmaelsaeke.

IN: Maxim Vandersmissen en Rob Camelbeke (beiden Reningelst), Lucas Vandevelde (Moorslede), Harmen Bouton en Guillaume Debeuf (beiden Wevelgem), Joran Bonte (SCT Menen), Ernest Van Vyve (Geluwe), Jarni Decoene (Lendelede), Christophe Deltour, Ahmed Isla en Apty Dawal (allen Rekkem).

UIT: Jens Lagae (Beselare), Nkie Mbassi Litanies (Wevelgem A), Bart Poublon, Stijn Vervaeke, Xander Dejonghe, Michiel Six en Foeke Vanbecelaere (allen gestopt).

K. Zonnekloppers Dentergem

Trainer: Davy Vangheluwe.

IN: Iben Callewaert (Petegem), Bavo Defloor (Passendale), Joachim Vanthuyne en Jean-Claude Debruyne (beiden Olsene), Niels Desmet (Oostrozebeke), Imael Debue (Hulste).

UIT: Brian Demaeght (gestopt).

Royal Dottignies Sports B

Trainer: Jeremy Deneve.

IN: /.

UIT: /.

KdNS Heule

Trainer: Claude De Weirdt.

IN: Kevin Dekens, Clint Kesteloot, Jeremy Vandoorne en Jonah Vercaemst (allen RC Lauwe), Thibault Soens en Michel Itoko (beiden Wevelgem), Dylan Lavaert (Gullegem), Jens Vanneste (Aalbeke), Diego Holvoet (Bissegem), Thomas Verstraete (WS Lauwe), Kenny Verhaeghe (Bellegem), Yari De Wintere en Keita Laye (beiden Jong Vijve), Mauris D’Halewin (Gits).

UIT: Kevin Nuyttens en Aaron Vlieghe (beiden Hulste), Kenneth Toebaert (Emelgem-Kachtem), Simon Toebaert (Meulebeke), Joeri Martin en Tim Verhenne (beiden Marke), Shane Ryssaert (Rekkem), Sanou Abobari, Kenny Ramon, Mekyas Maes, Kenny Vandenborre, Gilles De Keukelaere en Kjell Caulier (allen gestopt).

Jong Vijve

Trainer: Nico Rogge.

IN: Lode Baetens en Steven Gekiere (beiden Olsene), Maxim Verleyen en Jairo Heyde (beiden Beveren-Leie), Jens Dejager (Desselgem).

UIT: Cédric Van Der Plaetsen (Aarsele), Maxim Dumon (Kuurne), Jan Vandekerckhove (gestopt), Nessim Bacha (Oostrozebeke), Mohamed El Hajji (Westhoek).

FC Eendracht Kuurne

Trainer: Dirk Van Eeckhout.

IN: Tibo De Frene (vrij), Kevin Parmentier (RC Lauwe), Torbjen Descheemaeker en Günnar Descheemaeker (beiden Deerlijk), Alexander Delaere (Aalbeke), Gilles Gryson (Emelgem-Kachtem), Andreas Bakeroot (Wevelgem), Joachim Roose (Harelbeke), Sven Dorme (Stasegem), Maxime Dumon (Jong Vijve), Glenn Dhondt (Hulste).

UIT: Anthony Verschaeve, Chofni Viaene en Emiel Vandewalle (allen Wevelgem), Olivier Cuvelier (Kanegem), Edward Pierloot, Laurent Vanwynsberghe, Gilles Vermeulen en Robin Segaert (allen Stasegem), Aurelien Coquelle (Luingnois), Aristide Vermus (Templeuve), Uros Milenkovic (Holsbeke), Terry Samain (?), Jérémy Liets, Nicky Pype, Ward Guillemyn en Gianni Dewaegenaere (allen gestopt).

Olympic Ledegem B

Trainer: Gregory Knockaert.

IN: Michiel Vanhoutte en Jasper Louage (beiden Moorslede), Elias Van Moerkercke, Gregory Vandewynckele en Levi Michielsen (allen vrij), Senne Terryn (Beselare).

UIT: /.

KFC Mandel United Izegem-Ingelmunster B

Trainer: Koen Morlion.

IN/UIT: Mandel United B bestaat uit allemaal eigen jeugdspelers en deed geen transfers.

KFC Marke

Trainer: Kurt Jonckheere.

IN: Tim Verhenne en Joeri Martin (beiden Heule).

UIT: Gianni Schaeck (Stasegem), Jordy Verstraete (Heule), Niels Dinnecourt (Wikings Kortrijk).

FC Menen United

Trainer: Erik Begein.

IN: Kenny Defever en Thijs Ollevier (beiden Dadizele), Kenneth Devos (RC Lauwe), Jochen Duhullu, Nick Durieu, Kenny Vantomme, Dylan Vanhalst, Maicky Verbrugghe en Timmoty Verbrugghe (allen Kruiseke), Jered Lezeure, Kenzy Poot en Jeffrey Poot (allen Wervik B), Jeffrey Roose en Jordan Vandepitte (beiden SCT Menen), Denis Deraedt, Jonathan Mauceri, Kenneth Vandepitte, Marc Vanrobays, Yorick Verhaeghe en Tjorven Verschaeve (allen vrij).

UIT: /.

Rekkem Sport

Trainer: Jan Lafaut.

IN: Tim Vandenbroucke (Wevelgem), Bas Vanderbrugge (Geluwe), Giovanni Colletto en Jonas Houthaeve (beiden Aalbeke), Shane Ryssaert (Heule), Tjeerdo Louncke (Wortegem), David Vanderroost, Tjorven Debuyck, Thibault Donckels en Maxime Cauwelier (allen RC Lauwe), Jeremy Loin (Luingnois).

UIT: Thomas Scheldeman (?), Apty Shabouev en Ahmed Islamov (beiden Dadizele), Stijn Camelbeke (gestopt).

KOG Stasegem

Trainer: Jessie Ostyn.

IN: Jeroen Allegaert (Desselgem), Jency Bekaert (Kruishoutem), Laurens Desmet en Emile Vervaeke (beiden Hulste), Kenneth Devolder, Laurent Van Wynsberghe en Edward Pierloot (allen Kuurne), Torben Droogenbroodt (Petegem aan de Schelde), Mourat El Boussati en Gilles Herreman (beiden SV Kortrijk), Gianni Leroy en Alexander Stevens (beiden Deerlijk), Levy Mahieu (Heule), Gianni Schaek (Marke), Robbe Van Der Cruysen en Gilles Vermeulen (beiden Zwevegem), Jency Vanden Heede (Wevelgem).

UIT: Mike Apalata (?), Dempsey Bourgy (?), Fabrice Bustin (?), Joeffrey Clinet (?), Joël Karhamba (?), Kenny Preneel (?), Kenzyo Terryn (?), Sven Dorme (Kuurne).

KE Wervik B

Trainer: Gauthier Tans.

IN: /.

UIT: Kenzy Poot, Jeffrey Poot en Jered Lezeure (allen Menen United).

SV Wevelgem City B

Trainer: Koen Parmentier.

IN: Gianni Gravinna (WS Lauwe), Chofny Viaene, Emiel Vandewalle en Anthony Verschaeve (allen Kuurne), Martijn Vandenabeele (Geluwe), Gilles Quidousse (Gullegem).

UIT: Robbe Janart (?), Miguel Dere (?), Mouadh Hakimi (?), Ilyasse Hamidi (?), Lionel Djuma (?), Guillaume Debeuf (?), Jari Wacquenaire (?), Evarist Callens (?), Tom Vanrobaeys (?), Koen Lobbens en Arnaud Stragier (beiden Bissegem), Jencey Vandenheede (Stasegem), Igbinovia Desmond en Gilles Vansteenkiste (beiden RC Lauwe), Denzel Deleersnijder (gestopt), Tibeau Blanquart en Tristan Seghers (beiden Geluwe), Michel Itoko en Thibault Soens (beiden Heule), Jary Dessein (Moorslede), Tim Vandenbroucke (Rekkem), Benny Cailliau (Nieuwkerke), Herman Bouton (Dadizele).

VK Wikings Kortrijk

Trainer: Jan Luts.

IN: Louis-Philippe Boret (Bellegem), Niels Dinnecourt (Marke), Glenn Huysman (Michelbeke), Julien Vermeulen (Hulste).

UIT: /.

Sint-Eloois-Winkel Sport B

Trainer: Erwin Loos.

IN: Arne Espeel, Gilles Vandenberghe, Gregory Ver Eecke en Jochen Decock (allen Lendelede), Matthiece D’Haeyere (Wevelgem).

UIT: /.

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.