PK Badminton in Kortrijk levert 30 provinciale titels op

De finalisten op het PK badminton in de Lange Munte in Kortrijk. © Foto KDS
Redactie KW

In samenwerking met Lebad organiseerde de West-Vlaamse badmintonfederatie de provinciale kampioenschappen, in de diverse reeksen leverde dat tal van titels op.

Sportcampus Lange Munte in Kortrijk was op 4 enn 5 november opnieuw het strijdtoneel. In de diverse niveaus – van D tot A-spelers – enkel en dubbel (al dan niet gemengd) leverde dat een reeks provinciale kampioenen op. Hieronder het overzicht van de winnaars en de verliezende finalisten.

GD D: 1. Hendrik Coenegracht + Ine Verschaete (Leiebadminton BC), 2. Arne Vangansbeke + Frauke Verschatse (Bavikhoofse BC).

DD D: 1. Lola Vandecandelaere + Ine Vandorpe (Izegemse BC), 2. Evie Debruyne + Clarisse Vansteene (Barloke/De Oostendse Badmintonclub).

HD D: 1. Steven Demarez + Ricky Van Coillie (Dz99 BC/Leiebadminton BC), 2. Brian Duyck + Patrick Vlaeminck (Brugse BC/De Valkaart BC).

DE D: 1. Lindsy Debaillie (PSV Badmintonclub Brugge), 2. Tatjana Bogaert (Leiebadminton BC).

HE D: 1. Steven Demarez (Dz99 BC), 2. Nick Vermeulen (Badminton Loppem).

GD C2: 1. Birger Buysschaert + Sara Broucke (Westhoek Badminton), 2. Tom Kindt + Ann Vermote (Leiebadminton BC).

DD C2: 1. Alissa Bogaert + Ine Verschaete (Leiebadminton BC), 2. Lindsy Debaillie + Hannelore Neyt (PSV Badmintonclub Brugge).

HD C2: 1. Patrick De Soete + Claude Debaere (De Valkaart BC), 2. Lars Loncke + Simon Wyseur (Dz99 BC).

DE C2: 1. Liselotte Desmadryl (BC Sportif vzw), 2. Nele Vleurick (BC Sportif vzw).

HE C2: 1. Simon Wyseur (Dz99 BC), 2. Davy Vlaeminck (De Valkaart BC).

GD C1: 1. Robbe Vandenbroucke + Clara Beel (Dz99 BC), 2. Lorenzo Reyniers + Charlotte Francois (De Oostendse Badmintonclub/Leiebadminton BC).

DD C1: 1. Louise Buckinx + Julie Hamers (Leiebadminton BC), 2. Katrien Noyelle + Alison Sirichantho (Gullegem BC).

HD C1: 1. Dieter De Weert + Dries Dujardin (Gullegem BC), 2. Matthias Blontrock + Gregory Demeyere (Waregem BC).

DE C1: 1. Clara Beel (Dz99 BC), 2. Caitlyn De Bree (Brugse BC).

HE C1: 1. Xander De Troyer (Leiebadminton BC), 2. Arne Spiessens (BC Tielt).

GD B2: 1. Pieter Surmont + Lisa Vanlangendonck (Zuid West BC), 2. Glenn Dumon + Abigail Somers (Brugse BC).

DD B2: 1. Sara Careelmont + Stéphanie Vackier (BC Tielt), 2. Elien Debeuckelaere + Lieselore Vlaeminck (Izegemse BC/Torhout BC).

HD B2: 1. Peter Absolon + Geert Legein (De Oostendse Badmintonclub), 2. Nicolas Dumon + Robbe Vandenbroucke (Dz99 BC).

DE B2: 1. Abigail Somers (Brugse BC), 2. Louise Tack (Oostrozebeke BC).

HE B2: 1. Maxime Bosman (Izegemse BC), 2. Karsten Maselis (Oostrozebeke BC).

GD B1: 1. Matthias Raepsaet + Justine Vercruysse (Dz99 BC), 2. Gertjan Devaere + Margaux Legein (Leiebadminton BC/De Oostendse Badmintonclub).

DD B1: 1. Jade Blondeel + Lotte Derudder (Leiebadminton BC/Oostrozebeke BC), 2. Charlot Philips + Sofie Vanpraet (Gitse Badmintonclub).

HD B1: 1. Thijs Demeyere + Frederik Vanhoutte (Dz99 BC/Brugse BC), 2. Arne Deweirdt + Maxim Staelens (Dz99 BC/Waregem BC).

DE B1: 1. Siebelijn De Sutter (Brugse BC), 2. Evy Taveirne (BC Sportif vzw).

HE B1: 1. Bjorn Van Belleghem (Oostrozebeke BC), 2. Brent Ryckebusch (Izegemse BC).

GD A: 1. Kevin Desloovere + Marie Demeyere (Dz99 BC), 2. Thijs Demeyere + Lisa Demeyere (Dz99 BC).

DD A: 1. Lisa Demeyere + Marie Demeyere (Dz99 BC), 2. Jade Blondeel + Lotte Derudder (Leiebadminton BC/Oostrozebeke BC).

HD A: 1. Gertjan Devaere + Hans Willems (Leiebadminton BC/Dz99 BC), 2. Senne Houthoofd + Bert Vandorpe (Izegemse BC/Leiebadminton BC).

DE A: 1. Lisa Demeyere (Dz99 BC), 2. Ine Lanckriet (BC Tielt).

HE A: 1. Gertjan Devaere (Leiebadminton BC), 2. Sander De Decker (Izegemse BC).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.