Ondanks regen toch mooie opkomst voor MOEV-KW Loopcriterium Zuid in Wevelgem

Voor de vijfde en laatste cross in het MOEV-KW Loopcriterium Zuid bleef het niet bij dreigende onweerswolken, ditmaal werden de deelnemers op de terreinen van het Wevelgemse Sint-Pauluscollege geregeld op een plensbui vergast. Christophe Verbeke, Pieter Cappon en Hilde Masselis en hun organisatieteams lieten het niet aan hun hart komen en zagen het basisonderwijs zelfs gezwind de muur van de 1.000 deelnemers slopen. Voeg daar nog meer dan 700 lopers uit het secundair onderwijs aan toe en Wevelgem tekende dan ook voor de topper van dit schooljaar.

Bij de cadetten A meisjes ging de zege in Wevelgem naar Jolien Defoort. Zij was de snelste voor Emma Cottenie en Mara Vandermast. © foto HVM

De voornaamste uitslagen op een rij:

Meisjes eerste leerjaar: 1. Lente Tanssens (SPKO), 2. Ella Igwebuike (GBSW), 3. Siri Depuydt (GBSW), 4. Pauline Waelkens (PIUS), 5. Gloria Lommens (GBSW).

Meisjes tweede leerjaar: 1. Louise Igwebuike (GBSW), 2. Auke Vandelanoitte (BSWE), 3. Eliana Bouten (GBSW), 4. Noélyne Maison (SPWB), 5. Ella Decoene (GBSW).

Meisjes derde leerjaar: 1. Billie Vandendriessche (SPWB), 2. Maren Vandewiele GBSW), 3. Fien Vandewiele (GBSW), 4. Emma Haghebaert (ROMA), 5. Estelle Knockaert (POWE).

Meisjes vierde leerjaar: 1. Isaura Debrouwere (SPWB), 2. Charlotte Malfait (GBSW), 3. Marie Amandels (SPKO), 4. Febe Moenens (BEMO), 5. Emma Evens (SCHA).

Meisjes vijfde leerjaar: 1. Julie Mulier (PIUS), 2. Jeane Sabbe (GBSW), 3. Axelle Olivier (GBSW), 4. Ella-Sophia Pavot (FORT), 5. Floor Accou (GBSW).

Meisjes zesde leerjaar: 1. Jolien Defrancq (GBSW), 2. Alex Taveirne (SPKO), 3. Dauphine Delorge (FORT), 4. Stella Robinet (LEWE), 5. Julie Vermeersch (GBSW).

Jongens eerste leerjaar: 1. Jef Tombeur (PIUS), 2. Guillaume Cuvelier (SPWB), 3. Wannes Malfrère (WIWE), 4. Vikas Vanderbeken (GBSW), 5. Rune Geldhof (POE).

Jongens tweede leerjaar: 1. Hamidula Salarze (VTEX), 2. Jack Allaert (BSMA), 3. Charles Beunnens (BAMO), 4. Lewis Taveirne (SPKO), 5. Elias Dewaele (BAMO).

Jongens derde leerjaar: 1. Felix-Jan Coornaert (SPKO), 2. Said Hassan Sadat (SJKO), 3. Elias Dorme (BAMO), 4. Ole Taillieu (BSMA), 5. Vic Louwet (BAMO).

Bij de cadetten A jongens won Ibe Baelde voor Niels Mispelaere en Edward Neutens.
Bij de cadetten A jongens won Ibe Baelde voor Niels Mispelaere en Edward Neutens.© foto HVM

Jongens vierde leerjaar: 1. Jatse Corne (SPWB), 2. Taha Seys (KINK), 3. Fons Gruwez (GBSW), 4. Jedrzey Rozanski (SPWB), 5. Lander Deman (KARE).

Jongens vijfde leerjaar: 1. Johan Mbuy (SPWB), 2. Wies Vanmarcke (GBSW), 3. Mohammed Kake (BSMA), 4. Emmanuel Acquah (SPWB), 5. Boris Verhaeghe (CSMA).

Jongens zesde leerjaar: 1. Yben Vandaele (STAP), 2. Thibaut Lachat (WIWE), 3. Benne Bouteca (PIUS), 4. Mathis (BLME), 5. Mats Decoene (GBSW).

Meisjes miniemen A: 1. Marie Malcorps (SPWE), 2. Saar Deceuninck (SJGE), 3. Rhune Lips (SAME), 4. Marit Vantwembeke (DBKO), 5. Vera Versavel (DBKO).

Meisjes miniemen B: 1. Renée Mol (SPWE), 2. Lania Le Blanc (ZOKR), 3. Kato Bevernage (VIER), 4. Lotte Vanwalleghem (GSCP), 5. Ine Creupelandt (SPWE).

Meisjes cadetten A: 1. Jolien Defoort (SPNK), 2. Emma Cottenie (LSSP), 3. Mara Vandermast (LSSP), 4. Eline Dejonckere (GSCK), 5. Faith Vanderkinder (LSSP).

Meisjes cadetten B: 1. Michelle Debal (SPWE), 2. Marie-Jo De Splenter (GSCH), 3. Iaowana Vandecandelaere (SAME), 4. Leonie De Clercq (SPWE), 5. Yoni Vanherpe (COZW).

Meisjes scholieren A: 1. Luna Reynaert (LSSP), 2. Julie Snauwaert (DBKO), 3. Laura Speeleveld (LOVV), 4. Marith Decabooter (LSSP), 5. Flore Ghesquière (LSSP).

Meisjes scholieren B: 1. Elien Vandenborre (LSSP), 2. Saien Piccavet (LSSP), 3. Roos Vandecasteele (LSSP), 4. Elena Ysenbaert (LSSP), 5. Chloë Degrande (LSSP).

Leerkrachten dames: 1. Valentine Vandeputte (GSCK), 2. Babette Slambroeck (VTEX), 3. Sissi Callewaert (SPWE), 4. Arne Herman (BSMA), 5. Ilse Dewulf (LSSP).

Het podium bij de meisjes cadetten B, waar Michelle Debal won op de terreinen van haar eigen school.
Het podium bij de meisjes cadetten B, waar Michelle Debal won op de terreinen van haar eigen school.© foto HVM

Jongens miniemen A: 1. Ephraim Peeters (DBKO), 2. Floris Samain (COZW), 3. Matis Loosvelt (COZW), 4. Jannes Nys (SPNH), 5. Levi Pollet (GSCH).

Jongens miniemen B: 1. Wannes Ares (SPWE), 2. Wout Deceuninck (SAME), 3. Beniyam Peeters (DBKO), 4. Roel Courtens (SPWE), 5. Jona Opbrouck (COZW).

Jongens cadetten A: 1. Ibe Baelde (LSSP), 2. Niels Mispelaere (LSSP), 3. Edward Neutens (SPWE), 4. Tist Vansteenkiste (LSSP), 5. Bert Deckmyn (SPWE).

Jongens cadetten B: 1. Daan Mol (LUCA), 2. Arthur Malcorps (SPWE), 3. Jeroen Wouters (SPNK), 4. Mats Pollet (GSCH), 5. Cedric Speeleveld (COZW).

Jongens scholieren A: 1. Jelle Vandenbroucke (SAME), 2. Mathijs Geldof (LSSP), 3. Arthur Sargsyan (ACP2), 4. Thomas Geldof (SJWE), 5. Milan De Langhe (GSCE).

Jongens scholieren B: 1. Matthias Cottenier (ACP2), 2. Guillaume Rommens (LSSP), 3. Tim Vandevelde (GSCK), 4. Lander Vandenberghe (SAME), 5. Nicolas Van Den Bogaerde (DBKO).

Leerkrachten: 1. Rinus Holvoet (LEWE), 2. Jakob Dhaene (LEWE), 3. Senne Vandaele (BLME), 4. Ben Samain (BLME), 5. Bart Vandewoestyne (AZKO).

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.