MOEV-cross in Wallemote lokt bijna 600 deelnemers

Voor de tweede cross van het MOEV-Loopcriterium Centraal op domein Wallemote in Izegem was de organisatie woensdag was mee in handen van Prizma Middenschool Izegem. Er kwamen in totaal 594 lopers opdagen: 427 uit het basisonderwijs en 167 uit het secundair onderwijs.

Een delegatie van Prizma Heilige Familie Bosmolens op de cross in Wallemote met juf Claudine Depuydt. © foto CLY

Eerste leerjaar jongens: 1. Kerckhof Louis (PRIZ), 2. Persyn Wietse (CEWI), 3. Merreel Louis (PEIZ), 4. Van der Veken Luuk (KTIZ), 5. Stevens Daan (PEIZ), 6. Holvoet Dre (KTIZ), 7. Landuyt Tibo (LIZE), 8. De Gryse Remi (KTIZ), 9. Spriet Leon (PEIZ), 10. Werniers Lloyd (KLOK).

Eerste leerjaar meisjes: 1. Meert Florence (PRIZ), 2. Desmet Elodie (LIZE), 3. Van Maele Nina (LIZE), 4. Vanmassenhove Elena (LIZE), 5. Vanhee Frauke (BARD), 6. Vandendriessche Aukje (LIZE), 7. Loncke Yvonne (BARI), 8. Vanneste Janne (LIZE), 9. Verhaege Sophia (PEIZ), 10. Claerhout Juliette (PRIZ).

Tweede leerjaar jongens: 1. Verhaege Thoma (CEWI), 2. Lamote Ky-Mani (GEHO), 3. Robeseyn Arthur (BARD), 4. Demanet Henri (PEIZ), 5. Claerhout Niels (HHIZ), 6. Loncke Fons (BARI), 7. Bortier Ilano (PRIZ), 8. Geldof Guust (ZONI), 9. De Gryse Tuur (KTIZ), 10. Seynaeve Arnaud (PRIZ).

Tweede leerjaar meisjes: 1. Vandevelde Eloïse (BARD), 2. Vandenhende Louise (OLVM), 3. Nutten Elouise (CAPI), 4. Blieck Maya (KLOK), 5. Blontia Nina (CEWI), 6. Warmoes Lieke (LIZE), 7. Gruyaert Marie-Lou (LIZE), 8. Plateel Fran (PRIZ), 9. Vanwanzeele Lune (CEWI), 10. Popelier Rosie (BARI).

Derde leerjaar jongens: 1. Lievens Simon (PRIZ), 2. Devos Marcel (STAL), 3. Vanhalewyn Emiel (PRIZ), 4. Maertens Edward (KTIZ), 5. Anckaert Mathis (GEHO), 6. Steyaert Berre (BARD), 7. Peel George (LIZE), 8. Bouckhout Liam (PRIZ), 9. Houtekier Lennert (GEHO), 10. Wyckhuys Rune (BSIZ).

Derde leerjaar meisjes: 1. Krohn Silou (LIZE), 2. Willaert Lore (BALE), 3. Van De Caveye Manou (PRIZ), 4. Schacht Hanne (BARI), 5. Blomme Annabel (PRIZ), 6. Denolf Sam (LIZE), 7. Peltot Julie (PEIZ), 8. Roelens Lili (BARI), 9. Braeckevelt Nina (CEWI), 10. Mercier Elise (PEIZ).

Niet alleen veel lopers maar ook veel enthousiaste supporters.
Niet alleen veel lopers maar ook veel enthousiaste supporters.© gf

Vierde leerjaar jongens: 1. Vandecasteele Thibeau (OLVM), 2. Lakiere Elian (GEHO), 3. Dekie Telmo (EGEM), 4. Warmoes Robbe (LIZE), 5. Vandendriessche Daan (LIZE), 6. Desimpelaere Loïc (GIOS), 7. Van Parys Cas (PEIZ), 8. Vandenberghe Victor (PRIZ), 9. Al-Saor Owen (VIRO), 10. Peel Jerom (LIZE).

Vierde leerjaar meisjes: 1. Dedrie Mila (BARI), 2. Ketels laure (NITI), 3. Deveughele Bente (KTIZ), 4. Priem Nina (BARI), 5. Meert Hélène (PRIZ), 6. Ninclaus Lobke (BSIZ), 7. Braem Amber (PRIZ), 8. Tytgat Maud (KTIZ), 9. Verbeke Elise (GEHO), 10. Kerckhof Julia (PRIZ).

Vijfde leerjaar jongens: 1. Pannecoucke Faro (CSRO), 2. Stragier Lowie (PEIZ), 3. Vandenberghe Xander (EGEM), 4. Declerck Niels (PEIZ), 5. Vandommele Louis (PRIZ), 6. Haerinck Xander (PEIZ), 7. Vanneste César (BARD), 8. Willaert Daan (BALE), 9. Staelens Emiel (PRIZ), 10. Pattyn Leon (PRIZ).

Vijfde leerjaar meisjes: 1. Desseyn Daphne (BARD), 2. Verfaillie Amy (HHIZ), 3. Guillemyn Juliette (PEIZ), 4. Verfaillie Amber (HHIZ), 5. Margodt Frauke (KTIZ), 6. Ketels Flore (BARI), 7. Tytgat Kaat (KTIZ), 8. Decuypere Rosalie (BARD), 9. Verhelst Jotte (PEIZ), 10. Ghekiere Noor (OLVM).

Zesde leerjaar jongens: 1. Tijtgat Elias (BARI), 2. Dekie Tiago (EGEM), 3. Ahmadi Ali (BSIZ), 4. Seynaeve Henri (PRIZ), 5. Seurinck Oskar (BARI), 6. Maes Pepijn (OLVM), 7. Declerck Seppe (VIRO), 8. Florizoone Thibaut (CEWI), 9. Lievens Lucas (PRIZ), 10. Menu Ward (CEWI).

Zesde leerjaar meisjes: 1. De Meulenaere Marit (LIZE), 2. Masschaele Hannah (A). – (STAL), 3. Vandermeersch Evita (BARI), 4. Buyse Ayco (BOOS), 5. Ketels Lentl (NITI), 6. Muchery Anouk (LIZE), 7. Bossuyt Marthe (LIZE), 8. galle justine (PRIZ), 9. Alliët Jitse (VIRO), 10. Vantieghem Alice (PRIZ).

Een groepje van het organiserende Prizma Middenschool Izegem met lo-leraar Bart Deblauwe.
Een groepje van het organiserende Prizma Middenschool Izegem met lo-leraar Bart Deblauwe.© foto CLY

Miniemen A jongens: 1. Dierick Louis (MSIN), 2. Verhaeghe Martijn (PMIZ), 3. Veys Rober (IHKA), 4. Fanara Antonio (SVLE), 5. Ketels Stef (PMIZ), 6. Tremerie Dylano (PMIZ), 7. Vandermeersch Batist (PMIZ), 8. Kerkhof Tibo (PMIZ), 9. Vandendriesche Warre (PMIZ), 10. Deruyck Thijs (PMIZ).

Miniemen B jongens: 1. Ahmadi Alisaha (PMIZ), 2. de Meulenaere Runar (PMIZ), 3. Declercq Yoran (PMIZ), 4. Soubry Kobe (SVLE), 5. Pilet Jules (PMIZ), 6. Dewaele Niels (PMIZ), 7. Bossuyt Seppe (PMIZ), 8. Ninclaus Xander (MSIN), 9. Lambrecht Thomas (PMIZ), 10. Nuyttens Baziel (PMIZ).

Miniemen A meisjes: 1. Debouver Alison (OLVW), 2. Vancoillie Lore (SVLE), 3. De Baecke Flore (BRDS), 4. Van der Stede Julie (SVLE), 5. Vandeputte Fran (SVLE), 6. Maes Merel (SVLE), 7. Gheysens Zita (PMIZ), 8. Demasure Ilke (SVLE), 9. Debreuck Leilana (PMIZ), 10. Vanneste Jole (PMIZ).

Miniemen B meisjes: 1. Stragier Joke (IHKA), 2. Cruycke Laura (SVLE), 3. Vierstraete Luca (SVLE), 4. Peiren Luna (MSIN), 5. Valcke Stine (PMIZ), 6. Hoogewijs Ellen (PMIZ), 7. Vanderheere Ella (PMIZ), 8. Vankeirsbilck Suze (PMIZ), 9. De Pestel Lily (SVLE), 10. Werckrouck Marie-Julie (PMIZ).

Cadetten A meisjes: 1. Beernaert Emilie (SADI), 2. Demeestere Roanne (PCIZ), 3. Vandenbussche Lotte (VILO), 4. De Hondt Flore (VILO), 5. De Jonghe Jente (PCIZ), 6. Tremerie Margaux (PCIZ), 7. Maes Linde (PCIZ), 8. Vande Walle Jasmien (PCIZ), 9. Oosthuyse Alessia (PCIZ), 10. Haesbrouck Noor (PCIZ).

Cadetten A jongens: 1. Verlinde Michiel (BRDS), 2. Vandeputte Merijn (PCIZ), 3. Buyse Jarne (VTIW), 4. Vanlokeren Vic (PCIZ), 5. Lecluyse Kobe (PCIZ), 6. Leman Seppe (PCIZ), 7. Horré Rune (PCIZ), 8. Deprez Guust (PCIZ), 9. Delarue Tiemen (PCIZ), 10. Neirinck Berend (PCIZ).

Cadetten B meisjes: 1. Haesbrouck Nieke (PCIZ), 2. Polfliet Alana (PCIZ), 3. Desplentere Jana (PCIZ), 4. Vermote Marthe (PCIZ), 5. Hoste Cato (PCIZ).

Cadetten B jongens: 1. Vandenbussche Kobe (VILO), 2. Debouver Dustin (VTIW), 3. Brinckman Lucas (PCIZ), 4. Vereecken Arne (VILO), 5. Baert Joppe (PCIZ), 6. Vandeputte Lander (PCIZ), 7. De Bisschop Kobe (VILO), 8. Beerten Thys (PCIZ), 9. Cousement Lucas (PCIZ), 10. Anno Kasper (VILO).

Wallemote lag er ondanks de regen in het begin van de week goed beloopbaar bij.
Wallemote lag er ondanks de regen in het begin van de week goed beloopbaar bij.© gf

Scholieren A meisjes: 1. Messely Elien (IPIZ), 2. Vande Walle Margot (PCIZ), 3. Ostijn Heike (PCIZ), 4. Beernaert Julie (VTID), 5. Beeuwsaert Nell (PCIZ), 6. Tibergijn Zoë (PCIZ), 7. Monbaillieu Senthe (PCIZ).

Scholieren A jongens: 1. Desender Victor (IPIZ), 2. Depoortere Ryan (VILO).

Scholieren B meisjes: 1. Debruyne Zita (VILO), 2. Hoogmartens Marie (VILO).

Scholieren B jongens: 1. De Ridder Mattéo (VILO), 2. Delbecque Bo (PCIZ), 3. Vanheuveln Jordi (VTIZ).

Leerkrachten dames: 1. Vullers Tracy (OLVW), 2. Remmerie Thelma (KTIZ), 3. Beeuwsaert Ann (LIZE), 4. Destatsbader Vicky (BSIZ), 5. Delaere Sofie (LIZE), 6. Bossuyt Griet (ZONI), 7. Depuydt Claudine (LIZE), 8. Dewaele Tine (PMIZ), 9. Berteloot Astid (SVLE), 10. Demeulemeester Hannelore (LIZE).

Leerkrachten heren: 1. Garsbeke Jurgen (HHIZ), 2. Debouver Alain (VTIW), 3. Muchery Xavier (LIZE), 4. Dousy Frederik (PCIZ), 5. Vanneste David (PMIZ), 6. Depoortere Chris (LIZE), 7. Nonkel Piet (HHIZ), 8. Nutten Dieter (IPIZ), 9. Declercq Joost (PCIZ), 10. Vanmarsenhove Dimitri (LIZE).

De volgende MOEV-cross van het Loopcriterium Centraal is op woensdag 9 oktober op de VABI in Roeselare.

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.