KW-cup badminton in Waregem op gang geserveerd

Redactie KW

De KW-cup badminton telt dit seizoen opnieuw 14 manches, de eerste vond plaats in De Treffer in Waregem. De volgende manche is op zaterdag 20 oktober in Zwevegem.

Tussenstand KW-cup na het toernooi van Waregem.

U11A Jongens: 1. Lannoo Pepijn (BAVIKHOOFSE BC) 16.

U11B Jongens: 1. Omey Julien (BAVIKHOOFSE BC) 16 – 2. Vroman Beau (BAVIKHOOFSE BC) 10 en Tack Sybren (TORHOUT BC) 10

U11B Meisjes: 1. De Vent Yasmina (KONINKLIJKE BRUGSE BC) 10 en Devos Sari (BAVIKHOOFSE BC) 10 – 3. Supply Bente (BC SPORTIF VZW) 8 en Dutoit Elise (BAVIKHOOFSE BC) 8.

U13A Jongens: 1. Deraedt Thor (WAREGEM BC) 16 en Omey Loïc (BAVIKHOOFSE BC) 16 – 3. Dhont Aaron (BAVIKHOOFSE BC) 12.

U13A Meisjes: 1.Vanhulle Noëmi (GITSE BC) 26 – 2. Delarue Zhao (IZEGEMSE BC) 22 – 3. Degezelle Dieke (LEIEBADMINTON BC) 10 en Ockerman Merel (DZ99 BC) 10.

U13B Jongens: 1. Decavel Thor (BAVIKHOOFSE BC) 10 – 2. Devos Bartel (BAVIKHOOFSE BC) 8 – 3. De Roo Aaron (DZ99 BC) 8.

U13B Mesjes: 1. Blauwet Dieuwke (BC SPORTIF VZW) 10 en Benoit Alies (DZ99 BC) 10 – 3. Vandenbulcke Gitta (WAREGEM BC) 6.

U15A Jongens: 1. Supply Tiebe (BC SPORTIF VZW) 20 – 2. Castro Isaac (WAREGEM BC) 11 – 3. Vandewiele Yoran (DZ99 BC) 10 en Mabbe Thomas (WAREGEM BC) 10.

U15A Meisjes: 1 Vanspeybrouck Tiany (DZ99 BC) 22 – 2. Libersens Fee (DE VALKAART BC) 12 en Libersens Femke (DE VALKAART BC) 12 en Desmet Marit (BAVIKHOOFSE BC) 12.

U15B Jongens: 1. Dierickx Tiebe (BC SPORTIF VZW) 12 en Deceuninck Thibaut (WAREGEM BC) 12 – 3. Plets Thomas (GULLEGEM BC) 10.

U15B Meisjes: 1. Standaert Aurélie (BC TIELT) 4 en Danneels Lore (DZ99 BC) 4.

U19A Jongens: 1. Lu Nicholas (WAREGEM BC) 28 – 2. Cras Milan (WAREGEM BC) 20 – 3. Daems Ixsander (BC SPORTIF VZW) 14.

U19A Meisjes: 1. Vanalme Kayleigh (WAREGEM BC) 20 – 2. Declercq Bente (DZ99 BC) 18 – 3. Terryn Lotte (WAREGEM BC) 14 – 3. Vanden Broucke Axelle (DZ99 BC) 14.

U19B Jongens: 1. Verhelst Ruben (WAREGEM BC) 14 – 2. Goeminne Senne (WESTHOEK BADMINTON) 8 – 3. Lancelot Van Zegbroeck (WESTHOEK BADMINTON) 8 en Callens Warre (GULLEGEM BC) 8 en Devriendt Thomas (GULLEGEM BC) 8.

U19B Meisjes: 1. Naessens Elise (BAVIKHOOFSE BC) 6

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.