De RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk ging in Brugge met twee scholenbekers (scholieren meisjes en cadetten jongens) aan de haal. Go! Atheneum Pegasus Oostende was een andere opvallende deelnemer met dubbel overwicht bij de scholieren jongens plus nog ploegenpodia in drie andere categorieën.

De uitslagen:

Aangesloten meisjes

Miniemen 50m schoolslag: 1) Marit Cokelaere (GSCZ) 38"02, 2) Zita Spincemaille (COZW) 39"98), 3) Noor Depondt-Velter (PEGA) 44"12. - 50m vrije slag: 1) Laura Mignauw (COZW), 30"89, 23) Amelie Ysenbaert (COZW) 31"11, 3) Cato Cloet (OLVV) 31"84. - 50m rug: 1) Anne-Sophie Gantois (SASK), 2) Marthe Seynaeve (PMIZ) 35"37, 3) Marie Verfaillie (COZW) 36"54. - 4x50m vrije slag: 1) COZW Zwevegem 2'09"08, 2) GSCP Kortrijk 2'15"81, 3) SJBA Avelgem 2'16"36. - Ploegen: 1) RHIZO College Zwevegem 2p, 2) Prizma Middenschool Izegem 10p, 3) GO! Atheneum Pegasus Oostende 10p.

Cadetten 50m schoolslag: 1) Lisa Borgonie (BARN) 34"86, 2) Amandine Demeyer (GSCK) 35"28, 3) Laura De Wolf (SLOB) 35"39. - 50m vrije slag: 1) Zita Van Brabant (KAIE) 26"98, 2) Lotte Vanhauwaert (27"46, 3) Gaelle Deconinck (KTBR) 27"59. - 50m rug: 1) Flore Vanassche (SJBN) 32"60, 2) Ilke Peereyns (KTBR) 36"46, 3) Linde Denolf (SASK) 39"65. - 4x50m vrije slag: 1) KTBR Brugge 2'01"80, 2) PEGA Oostende 2'10"69, 3) KAIE Ieper 2'16"32. - Ploegen: 1) GO! Technisch Atheneum Brugge 4p, 2) GO! Atheneum Ieper 7p, 3) Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis 9p.

Scholieren 50m schoolslag: 1) Anice Remmery (SPNH) 36"13. - 50m vrije slag: 1) Jutte Feys (SIRE) 27"36, 2) Justine Brissinck (PEGA) 27"65, 3) Thiele Schepens (KTBR) 31"03. - 50m rug: 1) Ine Taecke (PEGA) 31"83, 2) Jolien Veryser (OLVV) 34"92, 3) Liesa Van den Broeck (VILO) 34"99. - 4x50m vrije slag: 1) KTBR Brugge 2'07"47, 2) LSSP Kortrijk 2'13"95, 3) VILO Meulebeke 2'18"68. - Ploegen: 1) RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk 0p.

Aangesloten jongens

Miniemen 50m schoolslag: 1) Sander Caroen (KTBR) 39"20, 2) Lucas Declercq (PMIZ) 40"31, 3) Victor Deblauwe (GSCP) 49"42. - 50m vrije slag: 1) Thijs Van Cleven (SJBN) 26"95, 2) Killian Vansieleghem (SIRE) 27"15, 3) Lucas Verbrugghe (GSCP) 28"49. - 50m rug: 1) Runar De Meulenaere (PMIZ) 35"84, 2) Noah Vanbeveren (OLVV) 37"70, 3) Samuel De Paepe (PMIZ) 38"94. - 4x50m vrije slag: 1) PMIZ Izegem 2'09"39, 2) GSCP Kortrijk 2'12"95, 3) PEGA Oostende 2'30"72. - Ploegen: 1) Prizma Middenschool Izegem 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oosgtende 8p.

Cadetten 50m schoolslag: 1) Milan Desmet (GSCK) 33"80, 2) Matis Van de Casteele (LSSP) 34"88, 3) Kasper De Deyne (SASK) 36"41. - 50m vrije slag: 1) Niels Deneir (LSSP) 26"51, 2) Joeri Veryser (OLVV) 26"80, 3) Elias Haesaert (OLVB) 26"86. - 50m rug: 1) Kobe Van Cleven (SJBN) 32"33, 2) Lennert Vandycke (SAOO) 33"02, 3) Robbe Vandemaele (LSSP) 34"88. - 4x50m vrije slag: 1) LSSP Kortrijk 1'51"03, 2) PEGA Oostende 21'59"86, 3) KAOE Oostende 2'01"25. - Ploegen: 1) RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oostende 9p, 3) Bisschoppelijk College Veurne 11p

Scholieren 50m schoolslag: 1) Arne Mestdagh (SPNH) 31"98, 2) Wouter Michiels (PEGA) 34"39, 3) Gianni Vermeirssche (PTIK) 35"76. - 50m vrije slag: 1) Robbe Verhaeghe (PEGA) 24"97, 2) Maury Brodeur (LOVV) 25"82, 3) Pieter-Jan Geeraerts (VTID) 26"16. - 50m rug: 1) Viktor Ardenoy (KTBR) 29"89, 2) Zaid Abdulhussein (ENSO) 30"50, 3) Felix Cobbaert (SADI) 30"77. - 4x50m: 1) PEGA Oostende A 1'46"42, 2) VILO Meulebeke 1'55"16, 3) PEGA Oostende B 1'58"23. - Ploegen: 1) GO! Atheneum Pegasus Oostende A 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oostende B 8p, 3) GO! Atheneum Oostende Ieper 12p

Niet-aangesloten meisjes

Miniemen 50m schoolslag: 1) Ellen Brysse (OLVB) 44"38, 2) Romanie Schutyser (SLOB) 47"86, 3) Marie Demeestere (PMIZ) 47"87. - 50m vrije slag: 1) Lotte Minnebo (KTBR) 31"28, 2) Erica Vandeputte (SPNH) 33"02, 3) Emma Cottenie (SJBA) 33"33. - 50m rug: 1) Amber Rutnnes (SJPB) 37"61, 2) Hanne Kncokaert (PEGA) 38"62, 3) Lieze Deweerd (SPWE) 39"78.

Cadetten 50m schoolslag: 1) Lize Vandeburie (SIRE) 37"50, 2) Sien Boussemaere (SLHD) 40"33, 3) Clara Willekens (KAIE) 44"61. - 50m vrije slag: 1) Jara Deneire (PEGA) 30"48, 2) Rani Vanhauwaert (KTBR) 32"47, 3) Noor Flamey (KAIE) 35"30. - 50m rug: 1) Femke Verplanken (KAIE) 39"46, 2) Emma Vervaecke (SJBN) 39"95 .

Scholieren 50m schoolslag: 1) Indra Vandenabeele (LSSp) 38"83, 2) Axelle Carlu (LSSP) 38"92, 3) Julie Vanhauwaert (KTBR) 39"14. - 50m vrije slag: 1) Lucie Bortier (ACP2) 30"73, 2) Margo Feys (VILO) 31"32, 3) Falke Duprez (VHSI) 31"42. - 50m rug: 1) Indra Dereepere (MBBR) 37"89, 2) Margaux Pollefeyt (LSSp) 41"01, 3) Kyara Blondé (SAOO) 46"68

Niet-aangesloten jongens

Miniemen 50m schoolslag: 1) Jonas Lamberts (PEGA) 44"94, 2) Maxime Devolder (KTBR), 3) Korneel Monteyne (SJPB) 45"92. - 50m vrije slag: 1) Lennert Vanlerbergh (SJPB), 2) Rune Van Lersberghe (MBBR) 33"40, 3) Wannes Ares (SPWE) 33"79.

Cadetten 50m schoolslag: 1) August Delbeke (SPNH) 38"67, 2) Alexander Vanderheiden (SAOO) 42"58, 3) Cédric Lehouck (SASK) 43"32. - 50m vrije slag: 1) Arnout Pottie (SLOB) 28"53, 2) Guillian Vanderhaegen (KTBR) 29"35, 3) Joshua Persyn (VILO) 30"42. - 50m rug: 1) Arthur Naessens (PTIK) 36"40, 2) Jary Devolder (PEGA) 38"27, 3) Junte Vanlersberghe (GSCK) 38"30

Scholieren 50m schoolslag: 1) Corneel Decaestecker (MAKO) 34"35, 2) Matisse Mirroir (PEGA° 34"77, 3) Cas De Bruyne (KAOE) 38"66. - 50m vrije slag: 1) Arthur Obreno (VILO) 27"15, 2) Lander Sayoen (LOVV) 27"36, 3) Piet Peere (KTBR) 28"42. - 50m rug: 1) Jasper Verbeke (MBBR) 32"92, 2) Jan Groza (KAOE) 35"24, 3) Louis Decrock (KAIE) 43"64.

De RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk ging in Brugge met twee scholenbekers (scholieren meisjes en cadetten jongens) aan de haal. Go! Atheneum Pegasus Oostende was een andere opvallende deelnemer met dubbel overwicht bij de scholieren jongens plus nog ploegenpodia in drie andere categorieën.Miniemen 50m schoolslag: 1) Marit Cokelaere (GSCZ) 38"02, 2) Zita Spincemaille (COZW) 39"98), 3) Noor Depondt-Velter (PEGA) 44"12. - 50m vrije slag: 1) Laura Mignauw (COZW), 30"89, 23) Amelie Ysenbaert (COZW) 31"11, 3) Cato Cloet (OLVV) 31"84. - 50m rug: 1) Anne-Sophie Gantois (SASK), 2) Marthe Seynaeve (PMIZ) 35"37, 3) Marie Verfaillie (COZW) 36"54. - 4x50m vrije slag: 1) COZW Zwevegem 2'09"08, 2) GSCP Kortrijk 2'15"81, 3) SJBA Avelgem 2'16"36. - Ploegen: 1) RHIZO College Zwevegem 2p, 2) Prizma Middenschool Izegem 10p, 3) GO! Atheneum Pegasus Oostende 10p.Cadetten 50m schoolslag: 1) Lisa Borgonie (BARN) 34"86, 2) Amandine Demeyer (GSCK) 35"28, 3) Laura De Wolf (SLOB) 35"39. - 50m vrije slag: 1) Zita Van Brabant (KAIE) 26"98, 2) Lotte Vanhauwaert (27"46, 3) Gaelle Deconinck (KTBR) 27"59. - 50m rug: 1) Flore Vanassche (SJBN) 32"60, 2) Ilke Peereyns (KTBR) 36"46, 3) Linde Denolf (SASK) 39"65. - 4x50m vrije slag: 1) KTBR Brugge 2'01"80, 2) PEGA Oostende 2'10"69, 3) KAIE Ieper 2'16"32. - Ploegen: 1) GO! Technisch Atheneum Brugge 4p, 2) GO! Atheneum Ieper 7p, 3) Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis 9p.Scholieren 50m schoolslag: 1) Anice Remmery (SPNH) 36"13. - 50m vrije slag: 1) Jutte Feys (SIRE) 27"36, 2) Justine Brissinck (PEGA) 27"65, 3) Thiele Schepens (KTBR) 31"03. - 50m rug: 1) Ine Taecke (PEGA) 31"83, 2) Jolien Veryser (OLVV) 34"92, 3) Liesa Van den Broeck (VILO) 34"99. - 4x50m vrije slag: 1) KTBR Brugge 2'07"47, 2) LSSP Kortrijk 2'13"95, 3) VILO Meulebeke 2'18"68. - Ploegen: 1) RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk 0p.Miniemen 50m schoolslag: 1) Sander Caroen (KTBR) 39"20, 2) Lucas Declercq (PMIZ) 40"31, 3) Victor Deblauwe (GSCP) 49"42. - 50m vrije slag: 1) Thijs Van Cleven (SJBN) 26"95, 2) Killian Vansieleghem (SIRE) 27"15, 3) Lucas Verbrugghe (GSCP) 28"49. - 50m rug: 1) Runar De Meulenaere (PMIZ) 35"84, 2) Noah Vanbeveren (OLVV) 37"70, 3) Samuel De Paepe (PMIZ) 38"94. - 4x50m vrije slag: 1) PMIZ Izegem 2'09"39, 2) GSCP Kortrijk 2'12"95, 3) PEGA Oostende 2'30"72. - Ploegen: 1) Prizma Middenschool Izegem 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oosgtende 8p.Cadetten 50m schoolslag: 1) Milan Desmet (GSCK) 33"80, 2) Matis Van de Casteele (LSSP) 34"88, 3) Kasper De Deyne (SASK) 36"41. - 50m vrije slag: 1) Niels Deneir (LSSP) 26"51, 2) Joeri Veryser (OLVV) 26"80, 3) Elias Haesaert (OLVB) 26"86. - 50m rug: 1) Kobe Van Cleven (SJBN) 32"33, 2) Lennert Vandycke (SAOO) 33"02, 3) Robbe Vandemaele (LSSP) 34"88. - 4x50m vrije slag: 1) LSSP Kortrijk 1'51"03, 2) PEGA Oostende 21'59"86, 3) KAOE Oostende 2'01"25. - Ploegen: 1) RHIZO Lifestyle en Sportschool Kortrijk 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oostende 9p, 3) Bisschoppelijk College Veurne 11pScholieren 50m schoolslag: 1) Arne Mestdagh (SPNH) 31"98, 2) Wouter Michiels (PEGA) 34"39, 3) Gianni Vermeirssche (PTIK) 35"76. - 50m vrije slag: 1) Robbe Verhaeghe (PEGA) 24"97, 2) Maury Brodeur (LOVV) 25"82, 3) Pieter-Jan Geeraerts (VTID) 26"16. - 50m rug: 1) Viktor Ardenoy (KTBR) 29"89, 2) Zaid Abdulhussein (ENSO) 30"50, 3) Felix Cobbaert (SADI) 30"77. - 4x50m: 1) PEGA Oostende A 1'46"42, 2) VILO Meulebeke 1'55"16, 3) PEGA Oostende B 1'58"23. - Ploegen: 1) GO! Atheneum Pegasus Oostende A 0p, 2) GO! Atheneum Pegasus Oostende B 8p, 3) GO! Atheneum Oostende Ieper 12pMiniemen 50m schoolslag: 1) Ellen Brysse (OLVB) 44"38, 2) Romanie Schutyser (SLOB) 47"86, 3) Marie Demeestere (PMIZ) 47"87. - 50m vrije slag: 1) Lotte Minnebo (KTBR) 31"28, 2) Erica Vandeputte (SPNH) 33"02, 3) Emma Cottenie (SJBA) 33"33. - 50m rug: 1) Amber Rutnnes (SJPB) 37"61, 2) Hanne Kncokaert (PEGA) 38"62, 3) Lieze Deweerd (SPWE) 39"78.Cadetten 50m schoolslag: 1) Lize Vandeburie (SIRE) 37"50, 2) Sien Boussemaere (SLHD) 40"33, 3) Clara Willekens (KAIE) 44"61. - 50m vrije slag: 1) Jara Deneire (PEGA) 30"48, 2) Rani Vanhauwaert (KTBR) 32"47, 3) Noor Flamey (KAIE) 35"30. - 50m rug: 1) Femke Verplanken (KAIE) 39"46, 2) Emma Vervaecke (SJBN) 39"95 .Scholieren 50m schoolslag: 1) Indra Vandenabeele (LSSp) 38"83, 2) Axelle Carlu (LSSP) 38"92, 3) Julie Vanhauwaert (KTBR) 39"14. - 50m vrije slag: 1) Lucie Bortier (ACP2) 30"73, 2) Margo Feys (VILO) 31"32, 3) Falke Duprez (VHSI) 31"42. - 50m rug: 1) Indra Dereepere (MBBR) 37"89, 2) Margaux Pollefeyt (LSSp) 41"01, 3) Kyara Blondé (SAOO) 46"68Miniemen 50m schoolslag: 1) Jonas Lamberts (PEGA) 44"94, 2) Maxime Devolder (KTBR), 3) Korneel Monteyne (SJPB) 45"92. - 50m vrije slag: 1) Lennert Vanlerbergh (SJPB), 2) Rune Van Lersberghe (MBBR) 33"40, 3) Wannes Ares (SPWE) 33"79.Cadetten 50m schoolslag: 1) August Delbeke (SPNH) 38"67, 2) Alexander Vanderheiden (SAOO) 42"58, 3) Cédric Lehouck (SASK) 43"32. - 50m vrije slag: 1) Arnout Pottie (SLOB) 28"53, 2) Guillian Vanderhaegen (KTBR) 29"35, 3) Joshua Persyn (VILO) 30"42. - 50m rug: 1) Arthur Naessens (PTIK) 36"40, 2) Jary Devolder (PEGA) 38"27, 3) Junte Vanlersberghe (GSCK) 38"30Scholieren 50m schoolslag: 1) Corneel Decaestecker (MAKO) 34"35, 2) Matisse Mirroir (PEGA° 34"77, 3) Cas De Bruyne (KAOE) 38"66. - 50m vrije slag: 1) Arthur Obreno (VILO) 27"15, 2) Lander Sayoen (LOVV) 27"36, 3) Piet Peere (KTBR) 28"42. - 50m rug: 1) Jasper Verbeke (MBBR) 32"92, 2) Jan Groza (KAOE) 35"24, 3) Louis Decrock (KAIE) 43"64.