De abdijschool van Zevenkerken organiseerde woensdag de laatste manche van het MOEV-KW Loopcriterium. In totaal namen er 571 leerlingen uit het basisonderwijs en het middelbaar deel op de terreinen van de Sint-Andriesabdij. Op de foto zien we een vertegenwoordiging van de Abdijschool van Zevenkerken. (GD)

Derde leerjaar meisjes: 1. Keller Michelle (BOOM), 2. Coens Helena (POBR), 3. Vandekerckhove Juliette (SLKO), 4. Coly Adja (SASK), 5. Mestdagh Laure (SLOA), 6. Brondeel Sien (GAND), 7. Hautekiet Manoe (GMIA), 8. Vlaminck Jolien (ASTA), 9. De Bois Lisa (ROBE), 10. De Vos Jeanne (SLKO).

Derde leerjaar jongens reeks A: 1. Dejonckheere Felix (BEBR), 2. Willaert Cohen (SLHE1), 4. Vanderschaeghe Stan (SASK), 5. Maertens Bas (GMIA), 6. Caes Noah (SASK), 7. Nowé Lucas (SLOA), 8. Mahieu Mateo (ZABR), 9. Nyamawi Ibra (ILOP), 10. Demon Levi (ZUBR).

Derde leerjaar jongens reeks B: 1. Douvere Nathan (SLOS), 2. Dewulf Esben (SASK), 3. Vandenberghe Sam (GAND), 4. Van Troyen Milan (SASK), 5. Dryepondt Milan (LEDU), 6. Boeyden Yenko (GMIA), 7. De Bock Jules (SLHE1), 8. Lonneville Vik (SLOS), 9. Kerrebrouck Seppe (GMIA), 10. Demuynck Miel (BEBR).

Vierde leerjaar meisjes: 1. Karnisauska Karla (SLOS), 2. De Keyser Jorun (BADB), 3. Wittewrongel Renee (KABR), 4. Roels Loes (ZUBR), 5. Wybo Milou (SIDI), 6. Roelens Trixie (BOOM), 7. Floréal Janne (SLGI), 8. Couckuijt Anaïs (BERK), 9. Wittewrongel Julie (KABR), 10. Sanders Rosalie (SIDI).

Vierde leerjaar jongens reeks A: 1. Declerck Bent (SMAK), 2. Gaelens Lionel (KABR), 3. Dierckx Eewout (SLOA), 4. Demon Indy (LSVA), 5. Conrieri Matteo (GAND), 6. Vandekerckhove Jerome (SLKO), 7. Van Holm Kyan (BRAD), 8. Maertens Torre (ZABR), 9. Baelde Lander (BEBR), 10. Vandenbroucke Jasper (SLOS).

Vierde leerjaar jongens reeks B: 1. Ronse Brent (VIDA), 2. Suply Arne (BADB), 3. Dezutter Jarne (SLOA), 4. D'Hespeel Milan (BRAD), 5. Acke Jore (BOOM), 6. Kemseke Rafaël (ZABR), 7. Allal Tristan (GAND), 8. Sanctorum Matizz (ILOP), 9. Vanthournhout Vic (BEBR), 10. Schroyens Dante (SASK).

Vijfde leerjaar meisjes: 1. Dewulf Julie (SASK), 2. Maertens Lotte (GMIA), 3. De Bois Nora (ROBE), 4. Alsaied Hasan Shahed (ASTA), 5. Wittevrongel Mine (SLHE1), 6. Vanpuyembroeck Dieuwke (BOOM), 7. Despiegelaere Imke (GAND), 8. Royaux Manou (SLKO), 9. Keersebilck Leonie (BOOM), 10. Aelterman Lara (BOOM).

Vijfde leerjaar jongens reeks A: 1. Gnimassou Emile (SASK), 2. Damman Roel (CAST), 3. Acou Batiste (GMIA), 4. Grouwels Elias (SLOA), 5. Lema Joah (KABR), 6. Cockhuyt Seppe (ASTA), 7. De Kempe Jens (ZUBR), 8. Roeters Sen (GAND), 9. Lonneville Wout (ILOP), 10. Vandenbulcke Branko (GAND).

Vijfde leerjaar jongens reeks B: 1. Tanghe Briek (SLOA), 2. Roels Georges (ZUBR), 3. Maes Milan (NOBR), 4. Maniaras Aras (SLHE1), 5. Barigand Rodrigo (BOOM), 6. Acou Bixente (GMIA), 7. Lips Yoran (ROBR), 8. Van Iseghem Oscar (SLGI), 9. Vanderschaeghe Ward (SASK), 10. Mestdagh Lucas (SLOA).

Zesde leerjaar meisjes: 1. Cuvelier Jade (GABR), 2. Cosyns Linde (ILOP), 3. Tavernier Soetkin (ASTA), 4. Hitier Camille (SLGI), 5. De Wulf Marie (ASTA), 6. De l'Ange Renée (BOOM), 7. Liebaert Helena (ILOP), 8. Hemeryck Zoë (SMAK), 9. Dekkers Amy (GMIA), 10. Maes Rhune (ZUBR).

Zesde leerjaar jongens reeks A: 1. Delaere Guillaume (SLKO), 2. Ingelbrecht Arend (SLGI), 3. Cuvelier Warre (SLOA), 4. Verlinde Bertrand (ILOP), 5. De Voldere Iben (GMIA), 6. Delsahut Edouard (SLHE1), 7. Vantomme Matteo (GAND), 8. Quicke Sam (ASTA), 9. Mylle Toby (ASTA), 10. Vlaeminck Ward (ILOP).

Zesde leerjaar jongens reeks B: 1. Braspenning Daan (SLGI), 2. Jolyt Kobe (SLGI), 3. Devolder Manu (SLKO), 4. Niville Kamiel (GMIA), 5. Uyttenhove Matteo (SLHE1), 6. Coudeville Filemon (ZABR), 7. Kemseke Oscar (ZABR), 8. Delvaux Kobe (SLKO), 9. Vermeersch Elijah (SLGI), 10. Debaere Pierre-Yves (SLHE1).

Miniemen A meisjes reeks A: 1. Vercruysse Olivia (SLOB), 2. Bukasa Ntunu Ruth (SJBN), 3. Geerinckx Amélie (AZEB), 4. Cochuyt Heleen (OLVB), 5. Lema Yaelle (SJBN), 6. De Craemer Elle (SLHD), 7. Toye Elena (AZEB), 8. Spinnewyn Sieglinde (OLVB), 9. Van Causenbroeck Marie (AZEB), 10. Lanckriet Estelle (AZEB).

Miniemen B meisjes reeks A: 1. Minnebo Lotte (KTBR), 2. Dekeyser Jutta (SLOB), 3. Huber Marie-Charlotte (AZEB), 4. Lauwerys Jitse (SJBN), 5. Maveau Louise (MBBR), 6. Deknudt Steeno Charlotte (AZEB), 7. Huber Adeline (AZEB), 8. van Zuylen van Nyevelt Jeanne (AZEB), 9. Vercruysse Louanne (AZEB), 10. Flament Florence (AZEB).

Miniemen A jongens reeks A: 1. Renders Willem (SFXB), 2. Dejonckheere Remi (OLVA), 3. Olivier Reginald (AZEB), 4. Frydman Noé (AZEB), 5. Kinds Jelle (SJBN), 6. De Meurechy Daan (OLVA), 7. Duvieusart Charles (AZEB), 8. Casier Arthur (AZEB), 9. Berryer Louis (AZEB), 10. Cochuyt Laurens (OLVB).

Miniemen A jongens reeks B: 1. Vichos Spyros (OLVA), 2. Gnimassou Julien (SASK), 3. Vandamme Leon (AZEB), 4. Garré Arthur (AZEB), 5. Vermeulen Lander (AZEB), 6. Vanderschaeghe Arne (VTIB), 7. Dossche Jean-Baptiste (AZEB), 8. Coppens d'Eeckenbrugge Dorian (AZEB), 9. del Marmol Lorenzo (AZEB), 10. Beckers Louis (AZEB).

Miniemen B jongens reeks A: 1. Franco Ward (SFXB), 2. La Haye Pierre (AZEB), 3. Slee Pieter-Jan (AZEB), 4. Van Waeyenberghe Henri (AZEB), 5. Vandenbulcke Goran (OLVB), 6. Demeyere Jules (AZEB), 7. Toye Roderick (AZEB), 8. Dewitte Louis (AZEB), 9. Cornet de Ways-Ruart Louis (AZEB), 10. de Failly Alexandre (AZEB).

Miniemen B jongens reeks B: 1. Barigand Santiago (SFXB), 2. Garré Louis (AZEB), 3. Tanghe Ides (OLVB), 4. Depraetere Benoît (AZEB), 5. Desmet Maxime (OLVB), 6. Rosseel Ibe (OLVB), 7. De Meester Amaury (AZEB), 8. Del'ange Mathisse (STAM), 9. Vanderougstraete Maxim (AZEB), 10. Geerinckx Edouard (AZEB).

Cadetten A meisjes reeks A: 1. Van Cauwenberghe Pauline (AZEB), 2. Dehaene Charlotte (AZEB), 3. Dolet Maïke (SASK), 4. Dolet Jowanna (SASK), 5. Baillieu Luna (OLVB), 6. Femont Alice (AZEB), 7. Donck Amélie (AZEB), 8. Haesaert Martha (AZEB), 9. Geûens Louise (AZEB), 10. Deuten Alix (AZEB).

Cadetten B meisjes reeks A: 1. Van Tieghem Stien (OLVA), 2. Indekeu Aurore (AZEB), 3. Le Jean Tiany (KTBR), 4. Declercq Magdelaine (AZEB), 5. Dewulf Josephine-Charlotte (AZEB), 6. Baert Elisabeth (AZEB), 7. Vryghem Daphne (AZEB), 8. De Quinnemar Camille (AZEB), 9. Aumann Cécile (AZEB), 10. Dedeyne Marilyn (AZEB).

Cadetten A jongens reeks A: 1. Lema Jesse (SJBN), 2. Michiels Theodore (AZEB), 3. De Bleecker Sander (SASK), 4. Debois Tim (AZEB), 5. de Jonghe d'Ardoye Rodolphe (AZEB), 6. Borgerhoff Rémi (AZEB), 7. de Cordes Gaspard (AZEB), 8. Hoste Arthur (AZEB), 9. Van Parys Jakob (OLVB), 10. Dequae Edward (AZEB).

Cadetten B Jongens reeks A: 1. Coche Constantin (AZEB), 2. Abel Elias (SASK), 3. Swennen Joaquin (AZEB), 4. Huber Thibault (AZEB), 5. Maveau Lennert (VTIB), 6. Burgraeve Ludovic (AZEB), 7. Bauwens Max (AZEB), 8. Vangoidsenhoven Tanguy (AZEB), 9. Combes Thibault (AZEB), 10. Demiddeleer Louis (AZEB).

Scholieren A meisjes reeks A: 1. Dehaene Ines (AZEB), 2. Van Marcke Eugénie (AZEB), 3. Santens Marie-Claire (AZEB), 4. Verstraete Rosemarie (AZEB), 5. Verstraete Hélène (AZEB), 6. Van Marcke Roxane (AZEB), 7. van Zuylen van Nyevelt Aliénor (AZEB), 8. Coullier Emma (SLHD), 9. Sanders Emma (AZEB), 10. Depré Justine (AZEB).

Scholieren B meisjes reeks A: 1. Brosens Amaryllis (AZEB), 2. Ulrix Celeste (AZEB), 3. Stuer Yilin (AZEB), 4. Demeestere Louise (AZEB), 5. Lahaya Barbara (AZEB), 6. Vermeersch Lauriane (AZEB), 7. Huyghe Emmanuelle (AZEB), 8. Schiettecatte Marie (AZEB), 9. Geûens Emma (AZEB), 10. van Tieghem de Ten Berghe Charlotte (AZEB).

Scholieren A jongens reeks A: 1. Vandenbussche Gilles (SJBN), 2. Spegelaere Mathieu (AZEB), 3. Lefevre Tanguy (AZEB), 4. Segers Anthony (AZEB), 5. Casier Gaspard (AZEB), 6. Logghe Maarten (AZEB), 7. Davignon Arnaud (AZEB), 8. Cloet Baptiste (AZEB), 9. Melkert Jeff (AZEB), 10. Snyers d'Attenhove Oscar (AZEB).

Scholieren B jongens reeks A: 1. Vanhonsebrouck Kevin (AZEB), 2. de Gheest Jean-Louis (AZEB), 3. Janssens Pierre (AZEB), 4. Dequae Frederick (AZEB), 5. Thapa Samyog (SLHD), 6. De Clercq Nicholas (AZEB), 7. Morganti Luca (AZEB), 8. Cornet de Ways-Ruart Arthur (AZEB), 9. Lanckriet Aaron (AZEB), 10. Maes Jean (AZEB).

Leerkrachten meisjes: 1. De Raedt Roos (AZEB), 2. Vandamme Tess (SJBN).

Leerkrachten jongens: 1. Debaut Karel (AZEB), 2. Swimberghe Franky (OLVA), 3. Francois Ewout (AZEB), 4. Werbrouck Chris (ILOP), 5. Declerck Benny (AZEB).