https://api.mijnmagazines.be/packages/navigation/

JCI Tielt organiseert Comedy Night

We zien v.l.n.r.: Rodney Vandemoortele (organisatie Comedy Night), Jan Meheus (voorzitter JCI Tielt), Grietje Goossens (schepen evenementen) en Kenny Martens (organisatie Comedy Night) © gf
Redactie KW

Op vrijdagavond 5 november vanaf 19 uur organiseert JCI Tielt, een onderdeel van Junior Chamber International, zijn alom gekende Comedy Night in de Europahal in Tielt.

De organisatie verwelkomt comedians Amelie Albrecht, Hans Cools en als hoofdact Gili. Deze Comedy Night is elk jaar uitverkocht door een mooie combinatie van een receptie, steengoede optredens en after party. Kaarten kosten 30 euro en zijn te verkrijgen via www.jci-tielt.be. Er zijn ook mooie formules voor bedrijven.

Deze Comedy Night is een Covid Safe-event. Bezoekers worden gevraagd om hun certificaat te tonen bij de ingang. Wie geen certificaat heeft of zich niet heeft laten inenten, kan zich ter plaatse laten testen door de huisapotheker. Voorzitter Jan Meheus: “Tijdens corona zijn we als organisatie creatief geweest om contact te blijven houden met onze leden. Het geeft ons een goed gevoel dat we met onze vereniging terug naar buiten kunnen komen en evenementen kunnen organiseren. Door corona hebben we een aantal zaken van deze Comedy Night wat herdacht. Zo wordt onze organisatie nog professioneler.”

De Comedy Night opent de deuren op 5 november om 19 uur, een uurtje later bijt Hans Cools de spits af en om 20.15 uur is het aan Amelie Albrecht. Hoofdact Gili maakt om 21.30 uur zijn opwachting. (SM)

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.