Ferm sluit werkjaar af met ‘special edition’

Ferm Staden organiseert een coronaproof fiets- en wandeltocht.© (Foto Jos)
Ferm Staden organiseert een coronaproof fiets- en wandeltocht.© (Foto Jos)
Redactie KW

Ferm Staden, het vroegere KVLV, vierde dit jaar zijn honderdste verjaardag. Heel wat activiteiten vielen door corona evenwel in het water. Het werkjaar eindigt op 28 december met een ‘special edition’ die in het teken van wandelen en fietsen staat.

“Dit jaar wilden we onze 100ste verjaardag vieren”, vertelt woordvoerster Cindy Pype. “Op 7 februari organiseerden we een verwenavond voor onze leden om ons feestjaar goed in te zetten en om onze nieuwe naam Ferm en de bijhorende nieuwe huisstijl te vieren. Daarna gooide corona evenwel roet in het eten waardoor er afgelopen jaar veel afgelaste activiteiten waren. In de zomer richtten we wel enkele extra buitenactiviteiten in die op veel bijval konden rekenen.” “Op 28 december sluiten we het werkjaar af en blikken we vooruit naar het nieuwe jaar met een ‘special edition’”, weet Cindy. “Zo stond de activiteit toch vermeld op ons jaarprogramma 2020. Speciaal wordt het in elk geval, maar dan wel coronaproof speciaal. Normaal is dit een activiteit waar zo’n 60-tal leden op afkomen, maar in de huidige omstandigheden is dat natuurlijk niet mogelijk. We schakelden daarom over op een fiets- en wandeltocht. De fiets- en wandelroute zorgt ook voor verbondenheid. De route doet immers de woningen aan van al onze leden die in Staden wonen. Je kan dus eigenlijk aan je eigen deur starten. De fiets- en wandeltocht staat ook in het teken van ‘De Warmste Week’. Elk lid dat de affiche van ‘De Week’ met de kenmerkende vlam aan het raam hangt, maakt kans op een fles ‘Fermbubbels’. We maken op de affiche voor de tocht ook reclame voor ‘de korte keten’ en lokaal kopen. Op die manier willen we onze ondernemende vrouwen en onze land- en tuinbouwvrouwen steunen.” (BCH)

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.