Pas 26-jarige Nigel Casier is voorzitter bij Open VLD Izegem

Nigel Casier: "Heel wat nieuwe en vooral jongere mensen vinden hun weg naar ons bestuur." © kw
Wouter Vander Stricht

De Izegemse liberalen van Open VLD vonden er bestuursverkiezingen plaats. Nigel Casier (26) is de nieuwe voorzitter, ook heel wat andere functies kregen andere invulling.

Nigel Casier is dus de nieuwe voorzitter: “Met deze enthousiaste en jonge ploeg zijn we klaar om ons positief project voor Izegem verder te zetten, al blijft er veel werk voor de liberalen in onze stad”, klinkt het.

“Zo willen wij terug dichter staan bij de Izegemse burger. Ook leggen we opnieuw de focus op echte liberale waarden zoals lokale economie, mobiliteit, stadsbeleid en niet onbelangrijk milieu en netheid. Daarnaast gaan we een paar herstructureringen doen naar interne werking toe. We zien ook dat veel nieuwe en vooral jongere mensen hun weg vinden naar ons bestuur”, zegt voorzitter Nigel Casier. “Dat maakt ons sterker voor de komende jaren.”

In het nieuwe bestuur zetelen volgende mensen: Dominique Santy (ondervoorzitter), Brenda Vanluchene (Secretaris), Jonas Godderis (penningmeester & regioverantwoordelijke), Geert Leenknecht (fractieleider), Matthias Leenknecht (BCSD en Regioverantwoordelijke), Inge Six, An Bostyn, An Derluyn, Ann Vermeulen, Chris Vandecaveye, Yannick Deplae, Thidrek Van Grunderbeeck, Isabel Vanhoutte, Sabine Du Jardin, Hubert Deberdt, Dirk De Bleecker, Emiel Santy, Freddy Versavel, Bob Van Holder, Abdou Cissokho en Kathleen Eeckhout.

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.