Administratief centrum van Houthulst is te klein

Maar het gemeentebestuur wil wachten op het volgend regeerakkoord om te ‘kijken wat de toekomst van Houthulst is”.

Schepen Geert Van Exem (links) en schepen Joris Hindrykx. © AC

Er stonden dinsdag maar een paar punten op de agenda van de gemeenteraadszitting in Houthulst.

N-VA’ers Dirk Gheysen en Filip Vanhevel stelden de vraag hoe de werken in de Schrevelstraat gevorderd zijn en of het niet mogelijk was betere signalisatie te plaatsen. Schepen Geert Van Exem (CD&V) gaf aan dat de werken quasi af zijn. Er moet enkel nog een en ander afgewerkt worden zoals het plaatsen van boordstenen.

Verder vernamen we via schepen Joris Hindryckx (CD&V) nog dat de gemeente nood heeft aan meer ruimte voor het administratief centrum. “We kijken wat de toekomst onze gemeente brengt en het is daarvoor afwachten op het volgende regeerakkoord,” aldus schepen Hindryckx. “In ieder geval is er ruimte te kort en daarbij is er nood aan een lift om de diensten voor iedereen toegankelijk te maken. Er zijn verschillende mogelijkheden maar eerst moeten we zien wat er concreet op tafel ligt voor onze gemeente. Komen er bijvoorbeeld al dan niet fusies tussen gemeenten? Dat is één van de vragen waarop we nu geen antwoord kunnen geven, daarvoor is het wachten op de regering.”

(AC)

Zeg et ne keer

Waar heb je een fout gezien of heb je zelf een suggestie? Laat het ons dan weten.