Contact & Info

VAAK GESTELDE VRAGEN

IK HEB MIJN KRANT NIET GEKREGEN. WAT NU?

Bel 078 35 33 13 of mail naar info@abonnementen.be

HOE KAN IK MIJ OP KW ABONNEREN?

Surf naar www.abonnementen.be of bel 078 35 33 13

HOE KAN IK MIJN ABONNEMENT BEHEREN?

Uw persoonlijke informatie raadplegen of wijzigingen doorgeven kan via deze link

REDACTIE

Directeur redactie

Pascal Kerkhove

Tel. 051 26 65 55

Pascal.kerkhove@kw.be

Hoofdredacteur

Jan Gheysen

Tel. 051 26 66 44

jan.gheysen@kw.be

Chef KW Weekend

Sandra Rosseel

Tel. 051 26 62 74

sandra.rosseel@kw.be

Chef Sport

Wouter Vander Stricht

Tel. 051 26 62 55

wouter.vander.stricht@kw.be

Chef online

Lieven Mathys

Tel. 051 26 65 50

lieven.mathys@kw.be

DE WEEKBODE ROESELARE - IZEGEM

Nieuwsmanager

Jos Remaut

Tel. 051 26 64 71

jos.remaut@kw.be


KW KORTRIJK - MENEN

Nieuwsmanager

Mieke Verhelle

Tel. 051 26 63 82

GSM 0498 81 96 10

mieke.verhelle@kw.be

DE WEEKBODE TIELT

Eindredacteur

Dries Bernaert

Tel. 051 26 61 99

GSM. 0497 39 97 27

dries.bernaert@kw.be

HET WEKELIJKS NIEUWS WAREGEM

Eindredacteur

Cedric Tack

Tel. 051 26 62 23

GSM 0471 58 47 62

cedric.tack@kw.be

BRUGSCH HANDELSBLAD / DE WEEKBODE TORHOUT

Nieuwsmanager

Tim Vansteelandt

Tel. 051 26 62 77

GSM. 0494 87 23 60

tim.vansteelandt@kw.be


DE WEEKBODE TORHOUT

Eindredacteur

Arjan Desante

Tel. 051 26 64 24

GSM. 0494 93 11 26

arjan.desante@kw.be

DE ZEEWACHT KUST

Nieuwsmanager

Jan Degoe

Tel. 051 26 64 66

GSM 0479 20 89 34

jan.degoe@kw.be

HET WEKELIJKS NIEUWS WESTHOEK

Eindredactie

Kevin Pouillie

Tel. 051 26 68 90

GSM 0496 75 23 10

kevin.pouillie@kw.be

DIRECTIE

Algemeen directeur

Stefaan Vermeersch

stefaan.vermeersch@kw.be

Sales manager

Kris Dewitte

Tel. 051 26 65 55

kris.dewitte@kw.be

Marketing manager

Jan Beernaert

Tel. 051 26 64 92

Jan.beernaert@kw.be